Solet Technics
|
LT | EN
MŪSŲ SAULĖTOS IDĖJOS JUMS
 • Saulės elektrinė „nuo – iki“ iš vienų rankų
  Saulės elektrinė „nuo – iki“ iš vienų rankų
  Esame atsakingi už elektrinės įrengimą nuo idėjos iki projektavimo, nuo įrengimo iki priežiūros Pasirinkite Solet Technics ir sutaupykite, išvenkite nenumatytų išlaidų ir laiko švaistymo.
 • Artima kaimynystė ir tikros garantijos
  Artima kaimynystė ir tikros garantijos
  Investicijos į saulės elektrinę ilgalaikės, todėl labai svarbus jų saugumas ir maksimali grąža. Pasikliaukite Solet Technics, nes tik jūsų kaimynai gali suteikti realias garantijas.
 • Lietuvoje gaminami įprasti ir pagal užsakymą fotoelektriniai saulės moduliai
  Lietuvoje gaminami įprasti ir pagal užsakymą fotoelektriniai saulės moduliai
  Solet Technics jums patars, kaip pritaikyti saulės modulius architektūroje. Būkite išskirtiniai, nepriklausomi, ekologiški ir inovatyvūs. Įdarbinkite fasadus.


2017-02-01

Būkite išmanesni visur ir visada!

Pristatome efektyvų sprendimą užtikrinantį elektros energija Jūsų išmaniuosius įrenginius visur ir visada, ten kur šviečia saulė. Saulės įkrovikliai atsparūs lietui, o saulės elementai apsaugoti tvirta karo pramonėje plačiai naudojama teflono danga.
2016-12-21

2016-iesiems besibaigiant

Mieli bičiuliai! Iš visos širdies linkime kerinčio Šv. Kalėdų stebuklo ir Naujųjų Metų džiaugsmo, o šviesos angelas kitąmet Jums teatneša daugybę saulėtų dienų. Ačiū, kad esate su mumis! Jūsų Solet Technics
2016-11-15

Susitikime IESMA 2016!

NATO Energetinio Saugumo Kompetencijos Centras (ENSEC COE) kviečia į tarptautinę konferenciją ir pramonės parodą „Innovative Energy Solutions for Military Applications“ (IESMA 2016), kuri vyks 2016 m. lapkričio 16-17 d. Lietuvos parodų ir verslo centre LITEXPO, Vilniuje.