Solet Technics
|
LT | EN
MŪSŲ SAULĖTOS IDĖJOS JUMS
 • Saulės elektrinė „nuo – iki“ iš vienų rankų
  Saulės elektrinė „nuo – iki“ iš vienų rankų
  Esame atsakingi už elektrinės įrengimą nuo idėjos iki projektavimo, nuo įrengimo iki priežiūros Pasirinkite Solet Technics ir sutaupykite, išvenkite nenumatytų išlaidų ir laiko švaistymo.
 • Artima kaimynystė ir tikros garantijos
  Artima kaimynystė ir tikros garantijos
  Investicijos į saulės elektrinę ilgalaikės, todėl labai svarbus jų saugumas ir maksimali grąža. Pasikliaukite Solet Technics, nes tik jūsų kaimynai gali suteikti realias garantijas.
 • Lietuvoje gaminami įprasti ir pagal užsakymą fotoelektriniai saulės moduliai
  Lietuvoje gaminami įprasti ir pagal užsakymą fotoelektriniai saulės moduliai
  Solet Technics jums patars, kaip pritaikyti saulės modulius architektūroje. Būkite išskirtiniai, nepriklausomi, ekologiški ir inovatyvūs. Įdarbinkite fasadus.


2016-09-01

Solet Technics gavo finansavimą pagal ES programos HORIZONTAS 2020 SME instrumentą

Didžiuodamiesi pranešame, kad Solet Technics gavo finansavimą pagal ES programos HORIZONTAS 2020 SME instrumentą inovatyviam saulės elektros energijos panaudojimo neturtingose šalyse su menkai išvystyta elektros tiekimo infrastruktūra sprendimui komercializuoti.
2016-05-03

Skelbiamas 2016 m. kvietimas fiziniams asmenims paramai gauti pagal klimato kaitos specialiąją programą

Dėmesio! Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas skelbia kvietimą teikti paraiškas dėl paramos fiziniams asmenims saulės elektrinių įsigijimui gauti.
2016-04-15

Dėl ketinamų skelbti 2016 m. kvietimų fiziniams asmenims paramai gauti pagal klimato kaitos specialiąją programą

Dėmesio! Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondas pranešė apie ketinimus gegužės 3 d. skelbti kvietimus fiziniams asmenims dėl paramos saulės jėgainių įsigijimui.