Solet Technics
|
LT | EN
MŪSŲ SAULĖTOS IDĖJOS JUMS

Keitikliai (inverteriai) ir valdikliai

ABB keitikliai (inverteriai), Italija

ABB keitikliai (inverteriai), Italija

Viena iš pirmaujančių pasaulyje energetikos ir automatikos technologijų grupė ABB siūlo platų spektrą keitiklių nuo vienfazių, trifazių eilių (strings) keitiklių iki megavatinių (megawatt-sized) centrinių keitiklių. Taigi ABB keitiklius galima naudoti tiek mažoms kelių kilovatų sistemoms, tiek kelių megavatų elektrinėms. ABB keitikliai tai - 40 metų patirtis ir pažanga rinkoje. Daugiau informacijos gamintojo tinklapyje.

 • Realios garantijos - turi Lietuvoje atstovybę!
 • Įrangos pasirinkimo įvairovė;
 • Didelė patirtis ir įsitvirtinimas rinkoje.

Užklausoms: +370 5 2363691, info@solet.lt


Victron Energy keitikliai (inverteriai) ir kita įranga, Nyderlandai

Victron Energy keitikliai (inverteriai) ir kita įranga, Nyderlandai
Victron Energy - tai didžiausia pasaulyje autonominių fotovoltinių sistemų įrangos gamintoja Olandijoje, siūlanti labai patikimus, kokybiškus ir ilgaamžius taisyklingos sinusoidės įtampos keitiklius.
Victron autonominių (off-grid) ir hibridinių (on-grid/off-grid) inverterių bei inverterių-įkroviklių grupę sudaro Pheonix, Multiplus ir Quattro multifunkciniai įrenginiai, pasižymintys itin plačiomis programavimo galimybėmis ir pritaikymu individualiems poreikiams. Victron Energy produktų krepšelyje galima rasti ir daug kitos, vertingos įrangos autonominei fotovoltinei sistemai - įkroviklių, MPPT įkrovimo valdiklių, monitoringo, reikalingos elektros instaliacijos medžiagų bei patikimų, aukštos kokybės, giluminio įkrovimo akumuliatorių.  Daugiau informacijos - gamintojo svetainėje.
 
 • Didelis pasirinkimas ir milžiniškos pritaikymo galimybės;
 • Energetinė nepriklausomybė už protingą kainą;
 • Kokybė ir patikimumas.
Užklausoms: +370 5 2363691, info@solet.lt


IMEON hibridiniai smart keitikliai (inverteriai), Prancūzija

IMEON hibridiniai smart keitikliai (inverteriai), Prancūzija
IMEON 3.6 tai unikali, hibridinė sistema “viskas-viename”. Šis įrenginys tai ir tinklo, ir autonominis inverteris, ir keitiklis, ir įkrovimo valdiklis bei įkroviklis viename.
IMEON 3.6 - idealus sprendimas visoms atsinaujinančios energetikos sistemoms (saulės, vėjo, hibridinėms ir pan.)
Šios sistemos dėka galite pasirinkti ar tiesiogiai naudoti pagamintą energiją, ją parduoti elektros tinklams ir / arba prijungti bateriją, kurios pagalba optimizuosite pagamintos elektros energijos pertekliaus panaudojimą. Daugiau informacijos gamintojo svetainėje.
 
 • Kompaktiška (penki viename);
 • Patogus ir paprastas naudojimas (plug and play);
 • Veikia ir be akumuliatorių!

Užklausoms: +370 5 2363691, info@solet.lt

 


KERBEROS valdikliai, Čekija

KERBEROS valdikliai, Čekija
KERBEROS valdikliai esminė grandis fotovoltinėms vandens šildymo sistemoms. Ji visiškai paprastai įdiegiama alternatyva saulės kolektoriams, o tuo pačiu puikiai dera su Solet fotovoltiniais moduliais ir bet kokio tipo vandens šildytuvais. KERBEROS valdiklis su MPPT konverteriu užtikrina maksimalų saulės modulių generuojamos elektros energijos panaudojimą vandens šildymui, todėl tokio tipo sistema atsipirks daug greičiau negu galima tikėtis. Šis prietaisas gali būti naudojamas ir baterijų krovimui, pavyzdžiui, LED apšvietimui ar kartu su DC/AC keitikliu kaip atsarga pagrindinių prietaisų maitinimui (kietojo kuro šildytuvai, avarinis apšvietimas ir pan.) KERBEROS valdiklis gali veikti autonomiškai ir be maitinimo (savarankiška sistema). Daugiau informacijos gamintojo svetainėje.
 
 • Sistema efektyvi net apsiniaukusią dieną, jai nebūtini tiesioginiai saulės spinduliai;
 • Lengvas ir ekonomiškas montavimas;
 • Didelis efektyvumas;
 • Visiškai autonominė (dirba net ir dingus elektrai).
 
Užklausoms: +370 5 2363691, info@solet.lt


SOLAR iBOOST valdiklis, Jungtinė Karalystė

SOLAR iBOOST valdiklis, Jungtinė Karalystė
SOLAR iBOOST pagalba fotovoltinės saulės elektrinės pagamintos elektros perteklius yra sunaudojamas vandens šildymui. Prietaisas belaidžiu (wireless) signalu nuolatos gauna informaciją ir aktyvuoja boilerį. Svarbu tai, kad iBOOST naudoja tik tą fotovoltinės jėgainės sugeneruotą energiją, kuri vienaip ar kitaip vis tiek „iškeliautų“ į tinklą, taigi SOLAR iBOOST padės Jums sumažinti vandens šildymo kaštus.  Daugiau informacijos gamintojo svetainėje.
 
 • Maksimalizuotas nemokamos elektros panaudojimas savo namų ūkyje;
 • Galimybė neišleisti nė cento vandens šildymui;
 • Prailgintas boilerio tarnavimo laikas.
 
Užklausoms: +370 5 2363691, info@solet.lt
 


Fronius keitikliai (inverteriai) Austrija

Fronius keitikliai (inverteriai) Austrija

Darbas su keitiklių technologija niekada nebuvo toks paprastas, kaip tai yra su naujos kartos. Keitikliai daro įspūdį su savo kruopščiai rafinuoto dizaino ir sąsajos su integruotos "All-in-One" komunikacijos paketo, kuris yra standartizuotas.
Tai žymiai palengvina keitiklio montavimą ir paleidimą, taip pat laiko ir sąnaudų atžvilgiu eksploatavimas ir aptarnavimas tampa labiau efektyvus.
Atskirų modelių techniniai aspektai yra puikiai sukurti patenkinti fotovoltinių sistemų reikalavimus. Tai garantuoja sistemos planavimo maksimalų lankstumą, kas reiškia karta gali būti naudojama visų fotovoltinių sistemų diegime, nuo vienos šeimos gyvenamojo namo iki masyvių pramonių pastatų. Daugiau informacijos gamintojo svetainėje.

 

Užklausoms: +370 5 2363691, info@solet.lt


   

Mes priklausome

Nacionalinė Pasyvaus Namo Asociacija
Nacionalinė Pasyvaus Namo Asociacija
Lietuvos saulės energetikos asociacija
Lietuvos saulės energetikos asociacija
Mes Facebook'e
Mes Facebook\'e
2018-04-18
2018-04-13
2018-02-01