Solet Technics
|
LT | EN
MŪSŲ SAULĖTOS IDĖJOS JUMS

Solet Technics

Mes..

... saulės elektrinių ekspertai. Draugiška, visada patarianti komanda įrengia fotovoltines sistemas ir priemones elektrai iš atsinaujinančių energijos išteklių naudoti.Saulės šviesos energija „Solet Technics“ sprendimų dėka virsta elektra ir keliauja gyventojams tiek nuo individualių namų stogų, tiek  iš didžiulių elektrinių parkų.  Per šešerius savo veiklos metus lyderiaujanti kompanija įrengė per 100 saulės jėgainių, kurios ne tik suteikia energetinio savarankiškumo, padeda taupyti, pasiekia tas vietas, kurių nepasiekia elektros laidai, o ir tausoja aplinką bei gamtą. „Solet Technics“ komanda savo darbe remiasi griežtais kokybės principais ir  tiki, kad tik švari elektra yra mūsų planetos ateitis. Profesionalūs darbuotojai seka pasaulines inovacijas ir geriausius sprendimus įgyvendina savo veikloje, o žiniomis, patirtimi ir patarimais mielai dalijasi su visais. Jie didžiuojasi tuo, jog dirbdami savo kasdienį darbą, gali ne tik palengvinti gyvenimą klientams, bet ir pasirūpinti jų, ir visų mūsų ateitimi.

Kas yra mūsų klientai?

980

Pirmiausiai, tai mes juos vadiname draugais. Tai:

  • Ribotą elektros tiekimą turintys gyventojai. Padedame įsidiegti hibridines, pusiau autonomines jėgaines savo poreikiams ten, kur viešojo elektros tinklo nėra arba jis yra nepakankamas.
  • Fiziniai asmenys, norintys pasigaminti sau elektrą. Jiems patariame kaip pasirinkti ir įsirengti tinklo elektrines, prisijungti prie dvipusės apskaitos, gauti paramą elektrinės įrengimui.
  • Ne pelno siekiančios, viešosios, biudžetinės įstaigos, daugiabučiai ir kitos bendrijos. Galime – suplanuoti, suprojektuoti, pastatyti saulės elektrines, atsižvelgiant į konkrečius poreikius ir savo elektros energijos vartojimo ypatybes. Patarsime kaip sumažinti išlaidas elektros energijai ir sutaupyti!
  • Stambūs elektros vartotojai – pramonės įmonėms, ūkininkams. Mes žinome kaip suplanuoti ir sumodeliuoti saulės elektrines būtent jų poreikiams, įvertinti investicijų grąžą ir alternatyvas, minimizuoti investicijų riziką, naudojant realią garantiją turinčią įrangą. O taip pat įrengti, stebėti ir aktyviai prižiūrėti naudojamą elektrinę, siekiant maksimalaus efektyvumo.
  • Fotovoltinių technologijų entuziastai. Su jais mums labai patinka diskutuoti ir suprojektuoti bei įgyvendinti individualias, eksperimentines, autonomines fotovoltines sistemas.

Ir daug kitų, kurie rūpinasi ateitimi šiandien. Tam, kad sutaupytų lėšų, pasirūpintų savo namais ir savo šeima, savo šalimi ir visos planetos ateitimi.

Nacionalinė pasyvaus namo asociacija

19
UAB Solet Technics – oficialus Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos narys, todėl esant poreikiui galime rekomenduoti patikimus visų su alternatyviąja energetika bei energetiniu efektyvumu susijusių sričių ekspertus.

Lietuvos saulės energetikos asociacija

874

Solet Technics priklauso asociacijai, vienyjančiai teisinio saulės elektrinių reguliavimo problematiką išmanačias ir prie saulės energetikos plėtros Lietuvoje siekiančias prisidėti įmones ir asmenis.

   

Mes priklausome

Nacionalinė Pasyvaus Namo Asociacija
Nacionalinė Pasyvaus Namo Asociacija
Lietuvos saulės energetikos asociacija
Lietuvos saulės energetikos asociacija
Mes Facebook'e
Mes Facebook\'e
2018-04-18
2018-04-13
2018-02-01