Solet Technics

Saulės elektrinės

Paslaugos

Viskas ko jums gali prireikti įrengiant saulės elektrinę

Gauti pasiūlymą
konsultuojame

Saulės baterija ar saulės modulis?

Išsklaidysime mitus ir abejones, susijusias su saulės elektrinių įranga.

„Kas yra saulės baterija? Ar saulės modulis ir saulės baterija yra tas pats? Kokios įrangos kaina geriausia? Kokia įranga veikia efektyviausiai?“

Šie klausimai – vos keli iš daugybės, į kuriuos mielai atsakysime. Kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių, neklaidžiokite, geriau susisiekite!

modeliuojame

Saulės elektrinės galios skaičiuoklė.

Parinksime būtent Jūsų poreikius atitinkantį Saulės jėgainės sprendimą.

Modeliuodami Saulės elektrines naudojame profesionalią programinę įrangą, todėl mūsų patarimas dėl tinkamiausio Jums varianto bus įrodytas moksliniais skaičiavimais – modeliavimais.

projektuojame

Saulės elektrinių projektavimas.

Padėsime susigaudyti biurokratinėje rutinoje.

„Kur kreiptis dėl jėgainės savo poreikiams? Kiek kainuoja gamybos leidimas? Ar reikia statybos leidimo? Ar reikia VEI pažymos?“

Sertifikuoti Solet Technics projektų vadovai padės sutvarkyti visus dokumentinius formalumus, Jums tereikia parašyti įgaliojimą ir galėsite skirti laiką savo įprastiems reikalams.

parama

Jūsų asmeninė saulės elektrinė su APVA parama.

Svajojate apie nuosavą saulės elektrinę ant savo namo stogo? Dabar puiki proga tam pasiruošti!

Lietuvos respublikos Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) paskelbė projekto “Elektros energijos iš atsinaujinančių išteklių gamybos įrenginių įrengimas“ kvietimų planą, kuriame numato tris kvietimus paramai gauti į kurią galite pretenduoti ir Jūs.

Daugiau informacijos rasite mūsų puslapyje “Parama”.

irengimas

Saulės elektrinės “iki rakto”

Įrengsime saulės elektrinę taip, lyg statytume sau.

„Kaip pritvirtinti saulės modulius (baterijas) prie stogo? Kaip pajungti saulės jėgainę į namo elektros tinklą? Kaip priduoti elektrinę VEI?“

Sertifikuoti, ilgą patirtį turintys Solet Technics montuotojai ir elektrikai-inžinieriai padės sklandžiai įsirengti elektrinę, pasidalins gerosiomis praktikomis ir padės išvengti brangiai kainuojančių klaidų.

priziurime

Saulės jėgainių priežiūra

Užtikrinsime, kad Jūsų Saulės elektrinė neštų didžiausią naudą.

„Kaip prižiūrėti saulės jėgainę? Ar reikia fotovoltinius modulius valyti nuo sniego? Kaip sužinoti, ar mano elektrinė galėtų dirbti geriau?”

Tikime ilgalaike draugyste, todėl rūpinamės mumis pasitikėjusiais pirkėjais ir po elektrinės įrengimo. Elektros energijos gamyba priklauso nuo daugybės veiksnių, tad padėsime pasiekti geriausių rezultatų.

ilgamete-patirtis

ILGAMETĖ PATIRTIS

Įrengėme daugiau nei 10 MW galios elektrinių, įgyvendiname unikalius, sudėtingus projektus. Įmonių grupės (MG AB Precizika) patirtis yra virš 50 metų, kuri mums leidžia Jums pasakyti, kad kokybė ir profesionalumas – tai apie mus.

a-klase

TIK A KLASĖS PRODUKCIJA

Atstovaujame lietuviškų saulės modulių gamintoją, todėl visiškai atsakome už produkto kokybę, ilgaamžiškumą, galime suteikti likvidžią, realią garantiją. Pelnėme Lietuvos metų gaminio medalį.

jegaine-iki-rakto

SAULĖS JĖGAINĖ IKI RAKTO

Saulės jėgainės įrengimo kaina, po sutarties pasirašymo, bus užfiksuota ir nesikeis. Jei projektą įsivertinome netiksliai – padengsime visas, dėl mūsų kaltės nenumatytas išlaidas.

jegaine-issimoketinai-01

JĖGAINĖ IŠSIMOKĖTINAI

Suteiksime lanksčias mokėjimo sąlygas.
Pirkite saulės elektrinę išsimokėtinai ir įdarbinkite savo pinigus jau dabar!

LT-produkcija

Siūlome ir lietuvoje pagamintus modulius

Saulės baterijos gaminamos ir mūsų gamyklose, mes MG AB Precizika dukterinė įmonė, kuri rūpinasi itin kokybiškais rangos, projektavimo darbais.

apdovanojimai

Solet apdovanojimai

Rekvizitai.lt pagal finansinių rodiklių vertinimą - TOP 2019 ir 2020 įmonė. Metų gaminio apdovanojimai.

Privalumai

 • Saulės elektrinės įrengimas – svarus Jūsų žingsnis tvaresnės aplinkos link.
 • Saulės jėgainė sumažins išlaidas elektros energijai
 • Jūsų nekilnojamojo turto vertė išaugs.

Populiariai (ir iš tiesų klaidingai) vadinami „saulės baterijomis“, saulės moduliai sezono metu sugeneruos visiems metams reikiamą elektros energijos kiekį. Žinoma, tam būtina tinkamai parinkti saulės elektrinės galią, kuri priklauso nuo suvartojamos elektros energijos kiekio. Nors kai kuriems būsimiems pirkėjams neramu, ar Lietuvoje pakanka saulės, galime nuraminti: kovo-rugsėjo mėnesiais saulės moduliai gauna pakankamai saulės šviesos, kad sukauptos energijos užtektų metams.

Saulės elektrinių pasirinkimas

Solet Technics gali įrengti bet kokios galios saulės elektrines – mūsų asortimentas pritaikytas tiek individualių namų, tiek verslo subjektų poreikiams.
Jūsų patogumui siūlome ir „viskas įskaičiuota“ saulės elektrinių komplektus. Pasirinkus bet kurį komplektą, Jums nereikės rūpintis atskiromis įrangos dalimis ir saulės elektrinės įrengimu: profesionali mūsų montuotojų komanda sumontuos jėgainę ant Jūsų stogo ar ant žemės.

Saulės elektrinės – mūsų išskirtinumai

Solet Technics siūlo išskirtinės kokybės, Lietuvoje pagamintą produkciją. Saulės moduliai gaminami ir mūsų gamykloje (UAB “Solet”, įmonių grupė), todėl už saulės elektrinės įrengimo ir veikimo kokybę atsakome nuo A iki Z. Mūsų saulės moduliai yra pelnę Lietuvos Metų gaminio medalį.

Parduodame geriausių pasaulio gamintojų saulės modulius (Tier1 bloomberg). Prieš instaliavimą juos galime patikrinti savo gamykloje, taip užtikrindami, kad teikiame aukščiausios kokybės įrangą.

Solet Technics yra viena seniausių saulės energetikos įmonių Lietuvoje. Nuo 2011 m. įrengėme šimtus elektrinių fiziniams ir juridiniams asmenims. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti nestandartinius sprendimus – individualų dizainą, projektavimą ir visas kitas, reikalingas paslaugas. Po įrengimo – rūpinamės, kad Jūsų saulės jėgainė ilgus metus veiktų kaip įmanoma efektyviai.

Saulės baterijos kaina

Nusprendus įsirengti „saulės baterijas“, t.y, saulės modulius, svarbu žinoti Jūsų poreikius atitinkantį įrangos galingumą. Šalia kitų veiksnių, saulės elektrinės kainą didžiąja dalimi lemia įrengiamos jėgainės galia. Ją apskaičiuojame pagal jūsų vidutinį elektros energijos sunaudojimą. Preliminariai sužinoti Jums tinkamą galingumą padės mūsų puslapyje esantis skaičiuotuvas.

Sužinokite apie savo elektrinę

Pasinaudokite saulės elektrinės skaičiuokle:

Kiek kWh elektros energijos suvartojate per metus?

5700 kWH
Mūsų rekomenduojama saulės elektrinė

Saulės elektrinės galia*

6.3 kW

Metinė saulės energijos gamyba*

6300 kW

Metinis elektros sutaupymas**

912.87

Preliminarus atsipirkimas per

3.6 m

Preliminari elektrinės kaina***

5331

Preliminari kaina su parama

3296.1
Gauti pasiūlymą

* jeigu saulės elektrinė montuojama į pietų pusę, 45 laipsnių kampu, nėra šešėlių
** skaičiuojama kilovatvalandės kaina 0.18 €, momentaliai sunaudojama 35% energijos, kita energija atgaunama už 0.054€/kWh
*** standartinė įranga, skardinis stogas

Kodėl rinktis Solet Technics?

Naudos jums

Pasirinkę mus turėsite tik pasirašyti sutartį, visa kitą padarysime mes. Į siūlomų paslaugų komplektą įeina:

1. Preliminarus-projektas-vizualizacija
 • Preliminarus projektas, vizualizacija
 • Saulės moduliai
 • Keitiklis (inverteris)
 • Tvirtinimo konstrukcijos
 • Visi reikalingi jungiamieji laidai
 • Viršįtampių ribotuvai
 • Žaibosauga (pasyvi elektrinės įžeminimo sistema)
 • Pristatymas ir montavimas
 • Įrangos derinimas, patikrinimas
 • Dokumentacijos tvarkymas
 • Pagalba pildant paramos dokumentus
 • Konsultacijos eksploatacijos klausimais
SPECIALUS PASIŪLYMAS SOLET TECHNICS DEŠIMTMEČIO PROGA!

IKI 2021 metų pabaigos taikome papildomą 10% nuolaidą įrengimo darbams

Jei įsigysite virš 5 kW galios jėgainės įrangą su įrengimo darbais – pritaikysime Jums 10% nuolaidą įrengimo darbams.

Daugiau
spec pasiulymas
saules-elektrine-issimoketinai

SAULĖS ELEKTRINĖ IŠSIMOKĖTINAI

Tai itin konkurencingas finansinis sprendimas su nedidelėmis, “žaliomis” palūkanomis. Išskaidykite saulės elektrinės kainą į mažas dalis ir mokėkite iki 120 mėnesių.

Gauti pasiūlymą
valstybes-parama-01

VALSTYBĖS
PARAMA

Gaukite iki 3230 eurų APVA paramą nuosavos saulės jėgainės, iki 10 kW galios įsirengimui. Sumažinsite saulės elektrinės kaina bent 35%!

Daugiau
namas saules elementai aeronamai solet technics irengta saules elektrine
DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Sniego valymas.

Žiemos laikotarpiu saulėtų dienų yra labai mažai, todėl sunku įvertinti, ar sniego valymo išlaidos atpirktų padidėjusią gamybą. Reikia įvertinti ir didesnę modulių sugadinimo riziką, taip pat pavojų žmogaus sveikatai (pvz., ant apledėjusio šlaitinio stogo). Dažniausiai moduliai nėra valomi nuo sniego, o gramdyti ledą gramdikliais ar tirpdinti šildytuvais dauguma modulių gamintojų apskritai draudžia.

Modulių plovimas.

Priklauso nuo elektrinės montavimo ypatybių ir aplinkos sąlygų. Jei moduliai sumontuoti nuo 20 iki 45 laipsnių kampu, juos pakankamai gerai nuplauna lietus. Vis tik vieną kartą į metus, atliekant elektrinės techninę patikrą modulius nuplauti rekomenduojama. Modulius gali tekti plauti ir dažniau priklausomai nuo taršos šaltinių: kelias, žvyrkelis (dulkės), medžiai (žiedadulkės, lipčius, lapai), paukščiai, pramonės įmonės (dulkės) ir pan.

Kaip plauti saulės modulius?

Pirmiausiai reikia išjungti keitiklį. Kokias medžiagas ir priemones galima naudoti modulių plovimui galite rasti modulių gamintojo vartotojo instrukcijoje. Visais atvejais rekomenduojame naudoti aukšto slėgio purkštuvus, minkštą šluostę, gamtai draugiškos plovimo priemonės be abrazyvų, minkštas (filtruotas) vanduo. Plauti reiktų anksti ryte, vakare, naktį arba apniukusiomis dienomis, kai saulė nėra aktyvi. Mes taip pat galime pasiūlyti modulių plovimo paslaugas, prašome kreiptis [email protected]

Saulės elektrinės techninė priežiūra.

Kaip ir kiekvienas įrenginys, taip ir saulės jėgainė reikalauja jūsų dėmesio ir aptarnavimo, kad jos darbas būtų maksimaliai našus ir nepertraukiamas. Rekomenduojame saulės elektrinės priežiūrą patikėti profesionalams – šios paslaugos kaina nedidelė, bet nauda – ženkli.

Efektyviausiai saulės elektrinės veikia nuo kovo iki rugsėjo mėnesio. Būtent šiuo sezono metu yra sukaupiama visa reikiama elektros energija likusiam laikotarpiui su mažiau saulės šviesos. Žinoma, saulės elektrinės veikia ir žiemą, tačiau ne taip efektyviai. Žiemą įprastai yra naudojama ESO tinkluose sukaupta elektros energija. Esant ypač saulėtai vasarai, saulės elektrinė veikia visus metus.

Taip, saulės jėgainės padeda taupyti. Idealiu atveju, kai visa pagaminama elektra yra iš karto sunaudojama, finansinis atsipirkimas galėtų būti apskaičiuojamas kaip investicijos ir subsidijos skirtumo santykis su elektros kaina padauginta iš metinės saulės elektrinės gamybos apimties. Tokiu atveju gaunamas vidutinis elektrinės atsipirkimo laikotarpis yra apie 8-9 metai, jei elektrinė įsirengiama be paramos ir atitinkamai 4-7 metai, jei elektrinė įsirengiama su 30 proc. subsidija.

Saulės elektrinės kaina su įranga, įrengimo, dokumentacijos tvarkymo paslaugomis prasideda nuo 800 eurų už 1 kW. Pasirenkant įrangą su ilgesnėmis garantijomis, išmanesniais sprendimais kaina gali būti 10-20% didesnė (priklausomai nuo saulės elektrinės bendros galios).

Viso sprendinio kaina priklauso nuo šių esminių faktorių:

 1. Pasirinktos įrangos – saulės fotovoltinių modulių, galios keitiklių (inverterių), konstrukcijos tipo;
 2. Bendros saulės elektrinės galios (kuo didesnės galios saulės elektrinė įrengiama – tuo vieno įrengto kilovato kaina yra mažesnė);
 3. Sprendinio sudėtingumo.

Pavyzdžiui, įrengti saulės elektrinę ant čerpinio stogo yra brangiau, lyginant su skardiniu stogu. Įrengti saulės baterijas vietoje stogo dangos (arba fasade) yra brangiau, lyginant su standartiniu, lygiagrečiu stogo dangai įrengimu. Pasirenkant europietiškos kilmės įrangą – sprendinys dažniausiai yra brangesnis, lyginant su azijos gamintojų sprendimais.

Tiksli saulės jėgainės įrengimo kaina yra skaičiuojama individualiai, užpildžius užklausą mūsų puslapyje.

Žiūrėti visus

Naujienos

Saulės kolektoriai – kuo jie skiriasi nuo saulės modulių?

Svarstydami ar diskutuodami apie saulės elektrines ir jų įsiregimą dažnai painiojame esminę saulės modulių sąvoką. Dažniausiai ši, saulės energijai gaminti naudojama, įranga (saulės moduliai) yra…

2021-11-03

Elektromobilių (EV) įkrovimo stotelės pasirinkimas – kokios būna?

Sparčiai plečiantis elektromobilių rinkai, auga ir žaliųjų transporto priemonių vairuotojų poreikiai. VĮ „Regitros“ pateiktais duomenimis iki 2021 m. spalio 1 d. įregistruoti 3839 elektra varomi…

2021-10-18

Pradėtos saulės parko “Vytis II” rezervacijos

Nuo veiklos pradžios „Solet Technics“ įrengė jau gerokai virš 10 MW galios elektrinių ne tik Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, bet ir Bulgarijoje, Gruzijoje, Lenkijoje, Italijoje, taip…

2021-10-06

Mums svarbūs atsiliepimai apie saulės elektrinės įrengimą

Saulės elektrinės įrengimas – tai itin atsakingas ir profesionalumo reikalaujantis darbas. Mes tai puikiai suprantame ir rūpinamės mūsų klientais, suteikdami jiems puikų aptarnavimą ir tikime,…

2021-09-29