SAULĖS ELEKTRINĖS

Tik patikimas, laiko patikrintas saulės elektrinės įrengimas iš vienų, Solet Technics rankų. Per dešimt metų veiklos saulės energetikos srityje patikrinome daugelį gamintojų tiksliai žinome, kad mūsų siūloma įranga Jūsų nepaves.

UŽPILDOTE UŽKLAUSOS FORMĄ,
GAUNATE PASIŪLYMĄ

PASIRAŠOTE RANGOS
SUTARTĮ

OPERATYVIAI ĮRENGIAME JŪSŲ
SAULĖS ELEKTRINĘ

PRIIMATE DARBUS,
ATSISKAITOTE UŽ PASLAUGĄ

saules elektrine ant pastato stogo aeronamai

VIRŠ TŪKSTANČIO ĮRENGTŲ SAULĖS ELEKTRINIŲ

Unikalių saulės elektrinių įrengimas mums kelia azartą!

Mes džiaugiamės įgyvendindami standartinius ir nestandartinius sprendimus – tiek individualiems klientams, tiek įmonėms. Individualus dizainas, projektavimas ir kt. – visa tai įmanoma, patikint darbą mūsų profesionaliai ir vertingą patirtį sukaupusiai komandai.

saules elektrine ant pastato stogo Aeronamu projekte Kaune
saules elektrines projektavimas balti popieriaus lapai
saules elektrines irengimas iš vienų rankų

VISOS PASLAUGOS IŠ VIENŲ RANKŲ

UAB "Solet Technics" turi visus specialistus po vienu stogu

Pasirinkus Solet Technics, gausite visas reikalingas paslaugas iš vienų rankų – taip užtikriname aukščiausios kokybės rezultatą. Įsitikinkite, kad saulės elektrinės įrengimas gali nekelti jokių rūpesčių! Suteiksime ir sumontuojame visą reikalingą įrangą, sutvarkome dokumentus. Saulės elektrines prižiūrime ir po įrengimo.

saules elektriniu parkas saulės parkų irengimas pardavimas solet technics

ĮGALIOTAS SAULĖS ELEKTRINIŲ ĮRANGOS ATSTOVAS

Esame įgalioti atlikti įrangos diegimą, remontą ir priežiūrą

Parduodame geriausių pasaulio gamintojų saulės modulius. Prieš instaliavimą visus saulės modulius patikriname UAB “Solet” gamykloje – taip užtikriname, kad teikiame aukščiausios kokybės įrangą. Solet Technics yra įgaliotas diegiamos įrangos serviso atstovas Lietuvoje, todėl garantuojame operatyvų aptarnavimą, prireikus – ir skubų garantinį ar pogarantinį remontą.

Prie namų, ant žolės pastatyta saulės baterija
mob main
Saulės baterijos nufotografuotos iš arti

EKSPERTIŠKAS IR ARTIMAS VARTOTOJUI RANGOVAS

Būsime šalia visą saulės elektrinės eksploatacijos laikotarpį

Esame sukaupę solidžią patirtį. Solet Technics – viena iš seniausiai Lietuvos rinkoje veikiančių saulės energijos įmonių. Mūsų ekspertinės sritys – įvairiausio dydžio saulės elektrinių įrengimas ir aukščiausios klasės įrangos gamintojų atstovavimas.

saules elektriniu irengimas solet technics precizika

SAULĖS ELEKTRINĖS PRIEŽIŪRA

Užtikrinsime, kad Jūsų saulės elektrinė "pagautų" kiekvieną saulės spindulį

Pasirūpinsime, kad įrengta saulės elektrinė veiktų nepriekaištingai. Siūlome papildomas naudas klientams, kurie pasirenka UAB Solet Technics, kaip savo būsimos saulės elektrinės rangovą.

Saulės elektrinės stovi lauke nuotrauka

SAULĖS ELEKTRINĖ SAULĖS PARKE AR ANT NAMO STOGO?

Žmonės renkasi turėti saulės elektrinę, kadangi tai tvarus ir atsakingas sprendimas, kuris padeda tausoti aplinką. Šiuo metu yra ypač vertinamas palankus laikmetis, valstybės paramos gavimui.

Nusprendus tapti gaminančiu vartotoju belieka išsirinkti: turėti saulės elektrinę parke ar nuosavoje teritorijoje. Ir vienu ir kitu atveju – valstybė yra pasirengusi padėti, skirdama  subsidiją.

Dažniausi nuosavos saulės elektrinės ir saulės parko pasirinkimo motyvai (privalumai ir trūkumai):

PRIVALUMAI:

+ Didėjantis turto likvidumas. Įsirengus jėgainę ant nuosavo stogo didėja turto likvidumas, jis tampa patrauklesniu rinkoje.

+ Investicijų grąža. Nuosava saulės elektrinė gali greičiau atsipirkti (jei didžiąją dalį gaminamos elektros vartosite tiesiogiai – ją naudosite nemokamai).

+ Gali būti pigiau nei parke. Įsirengiant didesnės galios saulės elektrinę ant nuosavo namo sprendimas gali būti pigesnis nei saulės parke.

saules elektrine ant namo stogo

TRŪKUMAI:

Ne visada efektyvu. Namo stogo padėtis pasaulio šalių atžvilgiu gali būti nepalanki – elektrinė neužtikrins maksimalaus galimo elektros derliaus. Jei Jūsų stogo plokštuma orientuota į šiaurę – verčiau pagalvokite apie saulės parką.

Reikia prižiūrėti. Kartą metuose reikia įrangą patikrinti, išvalyti.

PRIVALUMAI:

+ “Nupirkai ir pamiršai”. Nutolusi jėgainė reikalaus mažiau dėmesio nei individuali. Elektrinę prižiūrėti visą jos eksploatacijos laikotarpį įsipareigoja rangovas.

+ Pririšta prie asmens, ne prie nekilnojamo turto. Pakeitus gyvenamąją vietą – galima parko dalį naudoti kitame, nuosavame turte.

+ Nesudėtingai parduodama. Pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, galima nesudėtingai parduoti savo parko dalį antrinėje rinkoje.

+ Tinkama visiems. Žalią energiją iš saulės parkų gali įsigyti visi – namų, butų savininkai.

saules elektrine saules parke

TRŪKUMAI:

Nėra galimybės vartoti tiesiogiai. Negalėsite elektros vartoti tiesiogiai ir nemokamai, naudosite „pasaugotą“ elektrą, už kurią teks sumokėti pasaugojimo mokestį.

KAIP VEIKIA SAULĖS ELEKTRINĖ?

GAMINANTIS VARTOTOJAS

KAS YRA GAMINANTIS VARTOTOJAS?

Gaminantis vartotojas elektrą gamina ir naudoja toje vietoje, kur yra įrengta saulės elektrinė ir sumontuotas dvipusis apskaitos skaitliukas. Elektra, kuri sunaudojama iš karto, gamybos metu, nėra apskaitoma. Elektra kuri tiekiama iš tinklo – kainuoja, priklausomai nuo to, kokį planą esate pasirinkę ir kiek elektros esate sukaupę. Detaliau galite sužinoti paspaudę šią nuorodą.

KAS YRA NUTOLĘS GAMINANTIS VARTOTOJAS?

Ši savoka yra aktuali kai kalbama apie saulės parkus ar nuotolines saulės elektrines. Nutolęs gaminantis vartotojas elektrą gamina objekte X, o vartoja kitame – objekte Y. Objektai gali būti netoli vienas kito, taip pat gali būti ir kitame Lietuvos krašte – čia apribojimų nėra. Svarbu, kad abu objektai nuosavybes teise priklausytų vienam asmeniui (vienas kliento kodas).

Savo asmeninę elektrinę (kurią, kaip pavyzdžiui, įsirengiate ant namo stogo) galite išdalinti dalimis ir priskirti nuotoliniams objektams. Tai galite padaryti ESO savitarnoje.

JĖGAINĖS VEIKIMO PRINCIPAS

Saulės energija yra alternatyvus ir pigus energijos šaltinis. Saulės modulių dėka saulės šviesa yra paverčiama į nuolatinę elektros srovę, o momentiškai generuojama elektros srovė yra perduodama į galios keitiklį (inverterį), kur nuolatinė elektros srovė yra paverčiama į kintamą – į tokią, kurią galime vartoti namuose. Jei elektrinę įsirengiate ant namo stogo, tada dalis nurodytos elektros yra suvartojama momentiškai (tokia elektra yra nemokama), o dalis perduodama į ESO tinklus pasaugojimui. Nuotolinio gaminančio varotojo atveju – visa elektra yra perduodama pasaugojimui ir tik tada į Jūsų objektą. Pasaugojamos elektros energijos kaina priklauso nuo pasirinkto gaminančio vartotojo plano.

Nutolusios saulės elektrinės įrangą galite nuomotis arba pirkti. Nepriklausomai nuo to, ESO specialistai jūsų namuose įrengia dvipusį elektros skaitiklį. Saulės parke pagaminta elektros energija keliauja į elektros tinklus, o ESO sulygina pagamintą ir suvartotą elektros energijos kiekį. Tokiu būdu dalį elektros energijos sąskaitos padengiate saulės parke pagaminta elektra. Skaičiuojama, kad tokiu būdu elektra gali atpigti iki 3 kartų. Saulės parke pagamintą elektros energiją pasaugo ESO tinklas, todėl kas mėnesį turite mokėti pasaugojimo mokestį – skaityti plačiau apie atsiskaitymo tarifus čia.

SIŪLOME TIK LAIKO PATIKRINTĄ SAULĖS ELEKTRINIŲ ĮRANGĄ

SOLET PHOTOVOLTAICS
SAULĖS MODULIAI

Tai sertifikuoti ir laiko patikrinti Lietuvoje pagaminti saulės moduliai, kurie mūsų klimato sąlygomis veikia jau beveik dešimtmetį. Mes garantuojame dėl mūsų siūlomų, lietuviškų saulės modulių kokybės ir ilgaamžiškumo.

RISEN ENERGY
SAULĖS MODULIAI

Risen – tai tarp saulės energetikos industrijos lyderių besirikiuojantis fotovoltinių saulės modulių gamintojas. Prestižiniame Bloomberg Tier 1 sąraše Risen patenka tarp Top 10 geriausių saulės modulių gamintojų pasaulyje. Esame įgalioti gamintojo atstovai Lietuvoje.

BAUER
SAULĖS MODULIAI

BAUER Energiekonzepte GmbH – Vokietijos saulės modulių gamintojas. Moduliai yra gaminami nuo 1985 metų, per nurodytą laikotarpį gamintojas pagamino virš 935 MW galios fotovoltinių modulių. Produkto kokybę užtikrina trečiųjų šalių produkto garantija. Esame įgalioti gamintojo atstovai Lietuvoje.

FIMER (ABB)
GALIOS KEITIKLIAI

FIMER (buvęs ABB) – Italijoje įsikūręs kokybiškų galios keitiklių gamintojas. Šiuo gamintoju itin pasitikime, nes sprendimus su šiais galios keitikliais diegiame jau bene dešimtmetį. Seniausiai instaliuoti keitikliai – dar vis veikia. Esame įgalioti gamintojo atstovai Lietuvoje.

SOLAX
GALIOS KEITIKLIAI

2010 m. įkurtas prekės ženklas, kuris ne tik Kinijoje tačiau ir visame pasaulyje pelnė vartotojų pasitikėjimą. Solax – nebrangus ir patikimas sprendimas. Esame įgalioti gamintojo atstovai Lietuvoje.

HUAWEI
GALIOS KEITIKLIAI

Huawei siūlo inovatyvius sprendimus, kompanija naudojasi daugiau nei 30 metų patirtį skaitmeninių informacinių technologijų srityje. Esame įgalioti gamintojo atstovai Lietuvoje.

JUMS TARNAUS KIEKVIENAS SAULĖS SPINDULYS...

SAULĖS ELEKTRINĖS KAINA

Jūsų saulės elektrinės kaina priklauso nuo šių esminių faktorių:

🟠Pasirinktos įrangos – saulės modulių, galios keitiklių (inverterių), konstrukcijos tipo;
🟠Bendros saulės elektrinės galios (kuo didesnės galios saulės elektrinė įrengiama – tuo vieno įrengto kilovato kaina yra mažesnė);
🟠Sprendinio sudėtingumo – saulės elektrinė ant žemės? O galbūt vietoje stogo dangos?

Pavyzdžiui, įrengti saulės elektrinę ant čerpinio stogo yra brangiau, lyginant su skardiniu stogu. Įrengti saulės elektrinę vietoje stogo dangos (arba fasade) yra brangiau. Pasirenkant europietiškos kilmės įrangą – sprendinys dažniausiai yra brangesnis, lyginant su azijos gamintojų sprendimais.

Tiksli saulės jėgainės įrengimo kaina yra skaičiuojama individualiai, užpildžius užklausą mūsų puslapyje.


Saulės elektrinės kaina su montavimo, dokumentacijos tvarkymo darbais prasideda nuo 800 eurų už 1 kW.

Solet Technics logotipo simbolis

Preliminariai įvertinkite: kokios galios saulės elektrinė Jums reikalinga?

 

 

40
Pasirinkite vidutinę Jūsų patiriamų elektros energijos išlaidų eurais vertę per mėnesį.
0
Objektai, kuriuos valdote nuosavybės teise, esate sudarę sutartį tuo pačiu vardu, kaip ir objekte, kuriame sumontuota saulės elektrinė
Pasirinkite Jums tinkantį variantą, jei ketinate įsidiegti vieną iš šių šildymo sistemų: šilumos siurbliai oras-oras, šilumos siurbliai oras-vanduo, oro kondicionieriai. Jei ne – palikite langelį tuščia.
Rekomenduojame kWp

Nuo ko priklauso saulės elektrinės kaina?

Gavę Jūsų užklausą ir siūlydami saulės elektrinės įrengimo kainą įvertiname visas būtinas išlaidas, sutartyje nustatyta kaina nepasikeis. Įvertiname visus būtinus komponentus:

 1. Tvirtinimo konstrukciją, priklausomai nuo Jūsų stogo dangos;
 2. Pasirinktus saulės modulius;
 3. Pasirinktą keitiklį (inverterį);
 4. Visus reikiamus jungiamuosius laidus, kanalus;
 5. Viršįtampių ribotuvus;
 6. Žaibosaugą (pasyvi elektrinės įžeminimo sistema);
 7. Pristatymą ir sumontavimą;
 8. Įrangos derinimą ir perdavimą;
 9. Dokumentacijos paruošimą;

Taip pat padėsime:

 1. Pildant paramos dokumentus;
 2. Apmokysime.

SUSISIEKIATE

Užpildote užklausą, susisiekiame, įvertiname

PASIŪLYMAS

Gaunate pasiūlymą. Patvirtinate/koreguojate

SUTARTIS

Pasirašote sutartį, fiksuojame kainą

AVANSAS

Sumokate avansą, rezervuojame datą ir įrangą

DARBAI

Įrengiame saulės elektrinę, sutvarkome dokumentus

KONSULTAVIMAS

Padedame sutvarkyti paramos dokumentus. Konsultuojame

SAULĖS ELEKTRINĖ SU VALSTYBĖS PARAMA (APVA)

PARAMA FIZINIAMS ASMENIMS

Kvietimai saulės elektrinės įsirengimui nuosavame name yra skelbiami reguliariai, kiekvienais metais. Susisiekite su mumis ir mes Jums pranešime, kada galėsite pretenduoti į paramą.

Prieš pildant paramos dokumentus vertėtų:
✅ Išsiaiškinti, kokios galios saulės elektrinės Jums reikia;
✅ Parengti preliminarų projektą, įsivertinti Jūsų objektą;
✅ Sužinoti Jūsų elektrinės kainą, jei reikia – ją užfiksuoti sutartimi.

Pildykite formą ir sužinokite visą aktualią informaciją.

PARAMA JURIDINIAMS ASMENIMS

Saulės energija ir jos plėtra – valstybei rūpima sritis. Aplinkos projektų valdymo agentūra reguliariai teikia paramą viešosios paskirties objektams, privataus verslo subjektams.

Dažnai nutinka taip, kad paskelbus finansavimą nepakanka laiko reikiamų dokumentų paruošimui, tad rekomenduojame pradėti rūpintis iš anksto:
✅ Išsiaiškinti, kokios galios saulės elektrinės Jums reikia, patikrinti ar nėra jokių apribojimų;
✅ Parengti galimybių studiją, pilnai įsivertinti objektą;
✅ Pasirūpinti techninėmis prijungimo sąlygomis ir kitais dokumentais (gali užtrukti iki 40 d.)

Pildykite formą ir sužinokite visą aktualią informaciją.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Ar saulės elektrinės padeda sutaupyti?

Taip, saulės jėgainės padeda taupyti. Idealiu atveju, kai visa pagaminama elektra yra iš karto sunaudojama, finansinis atsipirkimas galėtų būti apskaičiuojamas kaip investicijos ir subsidijos skirtumo santykis su elektros kaina padauginta iš metinės saulės elektrinės gamybos apimties. Tokiu atveju gaunamas vidutinis elektrinės atsipirkimo laikotarpis yra apie 8-9 metai, jei elektrinė įsirengiama be paramos ir atitinkamai 6-7 metai, jei elektrinė įsirengiama su 30 proc. subsidija.

Ar saulės elektrinė veikia tik vasarą?

Efektyviausiai saulės elektrinė veikia nuo kovo mėnesio iki rugsėjo mėnesio. Būtent šio sezono metu yra sukaupiama visa reikiama elektros energija. Žinoma, saulės elektrinė veikia ir žiemą, tačiau ne taip efektyviai. Žiemą įprastai yra naudojama ESO tinkluose sukaupta elektros energija.

Kiek kainuoja kokybiška saulės elektrinė?

Saulės elektrinės kaina su įranga, įrengimo, dokumentacijos tvarkymo paslaugomis prasideda nuo 800 eurų už 1 kW. Pasirenkant įrangą su ilgesnėmis garantijomis, išmanesniais sprendimais kaina gali būti 10-20% didesnė (priklausomai nuo saulės elektrinės bendros galios).

Nuo ko priklauso saulės elektrinės kaina?

Viso sprendinio kaina priklauso nuo šių esminių faktorių:

 1. Pasirinktos įrangos – saulės fotovoltinių modulių, galios keitiklių (inverterių), konstrukcijos tipo;
 2. Bendros saulės elektrinės galios (kuo didesnės galios saulės elektrinė įrengiama – tuo vieno įrengto kilovato kaina yra mažesnė);
 3. Sprendinio sudėtingumo.

Pavyzdžiui, įrengti saulės elektrinę ant čerpinio stogo yra brangiau, lyginant su skardiniu stogu. Įrengti saulės baterijas vietoje stogo dangos (arba fasade) yra brangiau, lyginant su standartiniu, lygiagrečiu stogo dangai įrengimu. Pasirenkant europietiškos kilmės įrangą – sprendinys dažniausiai yra brangesnis, lyginant su azijos gamintojų sprendimais.

Tiksli saulės jėgainės įrengimo kaina yra skaičiuojama individualiai, užpildžius užklausą mūsų puslapyje.