Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei

get

Atsinaujinantys energijos ištekliai Pramonei LT+ kvietimas teikti paraiškas paskelbtas!

Ūkio ministerija pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) investicijų priemonę „Atsinaujinantys energijos ištekliai pramonei LT+“, buvęs pavadinimas „RES pramonei LT+“ paskelbė kvietimą. Pagal šią priemonę finansuojamoms veikloms šio kvietimo metu numatoma skirti 13,609 mln. eurų ES investicijų.

Šį priemonė suteiks galimybę Lietuvos pramonės įmonėms sutaupyti išlaidas reikiamam energijos kiekiui savo ar kitoms pramonės įmonėms gamybiniems procesams vykdyti, o taip pat perteklių tiekti į centralizuotus energijos tinklus.Pagal šią priemonę galimi pareiškėjai – labai mažos, mažos, vidutinės ir didelės pramonės įmonės, kurios veikia ne trumpiau kaip trejus metus ir kurių vidutinės metinės pajamos iš savo pagamintos produkcijos per pastaruosius dvejus finansinius metus iki paraiškos pateikimo yra ne mažesnės negu 300 tūkst. eurų. Pagal šią priemonę partneriai negalimi.

Didžiausia projektui galima skirti finansavimo lėšų suma yra 500 tūkst. eurų, mažiausia – 50 tūkst. eurų. Finansavimas nėra teikiamas pareiškėjui, jei jis yra priskiriamas sunkumų patiriančios įmonės kategorijai arba pareiškėjas nėra sugrąžinęs anksčiau gautos valstybės pagalbos, kuri Europos Komisijos sprendimu pripažinta neteisėta ir nesuderinama su vidaus rinka. Daugiau apie šią priemonę ES investicijos arba Lietuvos verslo paramos agentūros tinklapiuose.

Taip pat skaitykite

Saulės elektrinės montavimas ir tvirtinimo konstrukcijos

Saulės modulių efektyvumas yra aukščiausias tada, kai juos pasiekia tiesioginiai, statmenai “krentantys” saulės spinduliai, aplinkos temperatūra yra pakankamai žema, vėjuota….

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai