Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Pristatymas ir atsiėmimas

Pristatymas Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje

Pristatomi tik tie užsakymai, kurie yra iš anksto apmokėti per Payserą sistemą (apmokėjimas patvirtinamas ilgiausiai per 1 dieną) arba bankiniu pavedimu (apmokėjimas patvirtinamas per vieną darbo dieną). Jeigu Jūsų pasirinktos prekės sandėlyje neturime – apie pristatymo terminą papildomai informuosime el. paštu arba telefonu. Užsakymai į Kuršių Neriją – nepristatomi.

Pristatymo kaina yra apskaičiuojama krepšelyje, prieš atsiskaitymą. Pristatymas per 2–5 d.d. (jeigu prekė yra sandėlyje). Jeigu prekės nėra prie pristatymo termino reiktų pridėti terminą, kuris numatytas prie prekės.

Mūsų kurjeris Jus informuos apie siuntos pristatymą skambučiu arba SMS pranešimu. Jeigu negaunate pranešimo dėl pristatymo susisiekite su mumis ir mes pasiteirausime kurjerių tarnybos dėl Jūsų siuntos pristatymo (žr. Kontaktus).

 

Sunkių prekių pristatymas. Prekės užnešimas

Prašome atsižvelgti į tai, kad turėsite patys pasirūpinti daugiau kaip 30 kg sveriančių prekių nunešimu nuo kurjerio automobilio iki Jūsų namų ar biuro.

Prekės užnešimas“ – papildoma paslauga, kurią galite užsakyti susisiekę su mumis. Paslaugos kaina – 20 €. 

Siuntos atsiėmimas

Pristačius prekes, pateikite asmens tapatybės dokumentą. Jeigu prekę atsiims kitas asmuo, informuokite mus iš anksto.

Patikrinkite
, ar siunta neturi išoriškai matomų pažeidimų ar kitų trūkumų, esant pažeidimams – prekės nepriimkite ir keipkitės į vadybininką.

Išsaugokite sąskaitą faktūrą,
ji reikalinga tam, kad galiotų garantija.

Nemokamas prekių atsiėmimas Vilniuje

UAB Solet prekių sandėlyje (saugomoje teritorije), adresu Žirmūnų g. 139, Vilnius, savo pirkinius galėsite atsiimti nemokamai.  Atvykstant rekomenduojame į navigaciją įrašyti UAB Solet, tokiu būdu betkuri navigacija padės Jums rasti mūsų sandėlį.
Jei prekė yra sandėlyje mes ją paruošime Jums atsiimti per 1-3 d.d. Apie užsakymo atsiėmimą papildomai informuojame E-mail pranešimu, kai tik bus paruošta.

Sandėlio darbo laikas:
Darbo dienomis – nuo 9 iki 15 val.
Šeštadieniais ir sekmadieniais – nedirbame.

Prekių atsiėmimas:
Atvykę prie sandėlio vartų susisiekite klientų aptarnavimo telefonu +37052363691. Sandėlio darbuotojas išduos Jūsų prekes. Stambiagabaričių, sunkių (virš 25 kg) prekių krovimo paslauga yra mokama ir kainuoja 10 € + PVM