saules-parkai solet technics vytis

Saulės parkai

Nuo 2011 m. sukaupėme daug naudingos patirties ir galime savo klientams pasiūlyti pažangius ir efektyvius saulės parkus. Jau įgyvendinome saulės parko “Vytis” 1MW projektą, elektrinę naudojimui perdavėme fiziniams asmenims. Šiuo metu yra vystomas antrasis nutolusios elektrinės etapas.

 • IKI 3 KARTŲ PIGESNĖ + EKOLOGIŠKA ELEKTRA
 • JOKIŲ RŪPESČIŲ
 • APVA SUBSIDIJA ĮSIGIJANT
Solet vysto nutolusias saulės elektrines (saulės parkus)

EFEKTYVŪS SAULĖS PARKAI – NAMAMS, VERSLUI

Saulės parke (nutolusi saulės elektrinė) įsigytą elektrinę galite naudoti savo objektuose. Nereikia įrengti modulių ant savo namo stogo ar žemės sklypo, sukti galvos dėl jėgainės sklandaus veikimo, nes viskuo, nuo įrengimo iki veikimo ir priežiūros, pasirūpina profesionalūs vystytojai.

saules-parkai-1

Saulės parko dalį galite įsigyti vos kelių mygtukų paspaudimu

Pirmo etapo metu yra priimamos saulės parko rezervacijos. Rezervuoti saulės parko dalį gali gyventojai, turintys gyvenamosios paskirties būstus arba sodų paskirties pastatus. Surinkus dalį rezervacijų – vykdomas antrasis etapas.

Antro etapo metu įrengsime saulės parką. Atliksime visus darbus nuo A iki Z – gausime leidimus, suprojektuosime, sumontuosime ir prižiūrėsime elektrinę visą eksploatacijos laikotarpį. Jums niekuo nereikės rūpintis.

Įgyvendinę antrąjį etapą – perleisime Jūsų saulės elektrinės dalį Jūsų naudojimui. Visus administracinius darbus atliks platformos vystytojas, o mes padėsime Jums užpildyti kitus reikiamus dokumentus, konsultuosime.

ESO Jums įrengs įšmanųjį, dvipusį skaitiklį. Tampate gaminančiu vartotoju ir nepertraukiamai naudojatės pigia ir tvaria elektra, kurią pasigaminsite savo nutolusioje saulės elektrinėje.

Ar verta pirkti elektrinę iš saulės parko?

Saulės parko nauda

IKI 3 KARTŲ PIGESNĖ ELEKTRA

Parinkę tinkamą saulės parko dalį galėsite mėgautis iki 3 kartų pigesne elektra - tik už pasaugojimo mokestį

NETURĖSITE PRIŽIŪRĖTI

Visą priežiūrą vykdys vystytojas ar jo įgaliotas atstovas, jums teliks sumokėti metinį priežiūros mokestį ir džiaugtis žalia energija iš nutolusio elektrinių parko

TINKA IR DAUGIABUČIŲ GYVENTOJAMS

Saulės parko dalį gali įsigyti ir daugiabučių gyventojai. Visai nesvarbu kur gyvenate - svarbu, kad būtumėte prijungti prie ESO elektros tinklo

GALĖSITE PARDUOTI

Visą parko eksploatacijos laikotarpį turėsite galimybę savo dalį parduoti antrinėje rinkoje, jei nuspręsite, kad saulės parko dalis nebereikalinga

saules baterijos melyna solet technics

TAUSOSITE APLINKĄ

Sumažinsite CO2 emisiją, išsaugosite daugybe medžių, kadangi naudositės ekologiška elektros energija.

GALIMYBĖ PASINAUDOTI PARAMA

Fiziniams asmenims bent trečdalį saulės parko vertės padengs APVA parama (iki 10 kW galios, jei esate tinkamas pareiškėjas). Nepadarykite šių klaidų!(spausti)

Saulės parkai iš Solet Technics

garantuojame-gamyba-01

Garantuojame gamybą

Sutartyje numatome minimalų elektros energijos kiekį, kurį pagamins Jūsų nutolusi saulės elektrinė. Jei gamybos nepasieksite - kompensuosime

laiko-patikrinti-01

Laiko patikrinti

Įmonių grupė veikia nuo 1961 m. įgyta patirtis ir turimas kapitalas leidžia sėkmingai vykdyti įsipareigojimus ir tobulėti

fiksuota-kaina-01

Patikima įranga

Vystomi saulės parkai su patikima ir kokybiška įranga. Stengiamės bendradarbiauti su europietiškos kilmės gamintojais - mums tai svarbu

saulės parkas vytis išparduotas molėtų rajone sumontuotas saulės parkas nuotolinė saulės elektrinė Vytis
saulės parkas vytis išparduotas molėtų rajone sumontuotas saulės parkas nuotolinė saulės elektrinė Vytis
✔️ Įrengtas, jau perduotas klientams

Saulės parkas “VYTIS”
I etapas

Saulės parkas “Vytis” – efektyvus saulės parkas, kuris žaliąją energiją gamins net 30 metų. Visą šį laiką saulės parką prižiūrėsime, tad Jums niekuo nereikės rūpintis!

 • ŽENKLIAI EFEKTYVESNIS, IKI 12% DAUGIAU ENERGIJOS
 • 30 METŲ EKSPLOATACIJOS LAIKOTARPIS
 • UŽTIKRINAMAS 24/7 PARKO SAUGUMAS
 • 440W nominalios galios pusinių monokristalinių fotoelementų (half-cut), dvipusiai (bifacial), stiklas-stiklas (glass-glass) SOLET moduliai su 30 metų gamintojo garantija
 • Itališki FIMER (buv. ABB, Power-One, Italy) 100 kW galios keitikliai su 5 metų gamintojo garantija
 • Įrengiama naudojant vokiškas, laiko patikrintas, patikimas montavimo konstrukcijas iš „PUK“ su 10 metų gamintojo garantija
 • Saulės parko stebėjimo platforma (tiesioginė sąsaja su Jūsų apskaitos prietaisu, per ESO)
 • Saulės parko apsaugos sistemos (aktyvi ir pasyvi)
319370
išsaugotų medžių
28
GWh sugeneruotos elektros energijos
4
mln t. CO2 sumažinta
saulės parkas vytis išparduotas molėtų rajone sumontuotas saulės parkas nuotolinė saulės elektrinė Vytis
saulės parkas vytis išparduotas molėtų rajone sumontuotas saulės parkas nuotolinė saulės elektrinė Vytis
🔧 Projektas įgyvendinamas

Saulės parkas “VYTIS”
II etapas

Saulės parkas “Vytis”, II ETAPAS – visas parko pajėgumas rezervuotas

989,01
eurų - 1 kW kaina
19.99
eurų per metus. Priežiūros sąnaudos
2022
metų rugsėjį - bus baigti darbai
Susisiekti
"Kaip tai įmanoma?"

Kaip veikia saulės parkai / nutolusios elektrinės

ELEKTRA GAMINAMA SAULĖS PARKE (NUTOLUSIOJE ELEKTRINĖJE)

Saulės parkas gamina elektros energiją, ESO įrengtas dvipusis apskaitos prietaisas registruoja faktinę saulės parko gamybą.

PAGAMINTA ELEKTRA PERDUODAMA Į ESO TINKLĄ

Pagaminta elektros energija yra perduodama į ESO tinklą. Energijos skirstymo operatorius visą pagamintą elektros energijos kiekį proporcingai išskirsto saulės parko dalių savininkams. Ši dalis yra įskaitoma Jūsų savitarnoje ir skaitiklyje.

UŽ PASAUGOJIMO MOKESTĮ ATSIIMATE ELEKTRĄ SAVO OBJEKTE

Sukaupta elektros energija (ataskaitinį laikotarpį) yra naudojama Jūsų poreikiams – dieną ar naktį už Jūsų pasirinktą pasaugojimo mokestį. Jei neišnaudojate visos pagamintos energijos – ataskaitinio laikotarpio pabaigoje gaunate kompensaciją už nepanaudotą elektrą.

Saulės parkai – tvari ir atsiperkanti investicija

kaip-veikia-saules-parkai
Galimas finansinis sprendimas saulės parko įsigijimui

Saulės parko dalis - išsimokėtinai

Elektrinės dalį galite įsigyti išsimokėtinai, su nedidelėmis palūkanomis. Paskaičiuokite, kiek kainuotų Jūsų saulės elektrinės dalis

DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Saulės parkas – didelė saulės elektrinė, kurios savininkai pasidalina tarpusavyje parko generuojamą galią (pagal tai kokią dalį nusipirksite). Įsigiję saulės parko dalį tampate gaminančiu vartotoju ir elektrą gaminatės nuotoliniu būdu savo saulės parko dalyje. Vietoje, kur vartosite žalią energiją ESO Jums pakeis apskaitos prietaisą į dvipusį.

Mes pasirūpiname mūsų saulės parkų draudimu, todėl jie yra apdrausti nuo stichinių nelaimių, vagysčių ar kitų atsitikimų.

Taip, saulės parkų dalį galėsite parduoti ateityje. Nepamirškite, kad jei gavote APVA paramą įsipareigojote to nedaryti 5 metus.

Taip, Lietuvoje vidutinė metinė bendroji spinduliuotė sudaro 1 006,4 kWh/m2. Pavyzdžiui, Lietuvos sąlygomis 10kW saulės elektrinė per metus gali pagaminti iki 10 000 kWh. Pagamintos elektros energijos kiekis priklauso nuo saulės elektrinės montavimo pasaulio krypčių atžvilgiu, montavimo kampo. Preliminarus įvertinimas gali būti pateikiamas kiekvienam objektui individualiai, atlikus modeliavimo ataskaitą.

Žiūrėti visus

Turite klausimų?

Susisiekite