Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Informacijos atnaujinimo data 2022-07-20

ES PARAMA

UAB Solet Technics 2022-2023 m. įgyvendina projektą “E. komercijos modelio diegimas UAB „Solet Technics“”, kuriuo siekia skaitmenizuoti savo veiklą saulės elektrinių pardavimo ir įrengimo srityse. Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė. Šiame polapyje viešinama su projekto įgyvendinimu susijusi informacija.

Daugiau informacijos
  • Atnaujinamas įmonės puslapis
  • E. komercijos įdiegimas ir vystymas
  • Individualios saulės elektrinių diegimo sistemos sukūrimas

E. komercijos modelio diegimas UAB „Solet Technics“

Projekto tikslas

Inovatyvių paslaugų naudojimas diegiant e-komercijos sprendimus, taip siekiant padidinti įmonės patrauklumą, paklausą ir įmonės produktyvumą bei sumažinti COVID-19 apribojimų sukeltus padarinius įmonės veiklos rezultatams. Sprendimas bus taikomas saulės elektrinių įrengimo paslaugų užsakymui. UAB Solet Technics projekto metu atsinaujins savo interneto svetainę, įdiegs e.komercijos modelį, skaitmenizuos pardavimus ir sukurs individualią saulės elektrinių diegimo sistemą. Įdiegta sistema leis efektyviau ir greičiau dirbti, panaudojant mažiau resursų.

Apie tai kas nuveikta

Projekto rezultatai

Projekto sėkmingas įgyvendinimas susijęs su trimis sėkmingai įgyvendintais etapais:

  1. Elektroninės parduotuvės sukūrimas ir paleidimas (įgyvendinta)
  2. Solet puslapio sukūrimas ir paleidimas (įgyvendinta)
  3. Individualios saulės elektrinių diegimo sistemos sukūrimas (įgyvendinama šiuo metu)

Projekto dėka Solet Technics geba priimti ir apdoroti įrangos užsakymus internetu, įmonė sistemingai atnaujino puslapį numatydama ir ateities eksporto galimybę, siekiama iki metų pabaigos įgyvendinti individualios saulės elektrinių diegimo sistemos etapą.

Svarbiausia informacija

Bendroji informacija

2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos prioriteto „Veiksmų, skirtų COVID-19 pandemijos sukeltai krizei įveikti, skatinimas ir pasirengimas aplinką tausojančiam, skaitmeniniam ir tvariam ekonomikos atgaivinimui“ priemonės Nr. 13.1.1-LVPA-K-860 „E. komercijos modelis COVID-19“ projekto informacija:

  • Projekto vertė 63350,50 Eur
  • Prašoma finansavimo suma 47512,87 Eur
  • Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga 2023-02-04

Turite klausimų?

Užduokite!

Projekto vadovasEdgaras Reut