Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

saules-elektriniu-prieziura

Projektavimo ir modeliavimo paslaugos

Padėsime susigaudyti biurokratinėje rutinoje.

„Kur kreiptis dėl saulės elektrinės savo poreikiams? Kokius dokumentus pateikti? Kiek kainuoja išsiimti leidimą gaminti elektros energiją? Ar reikia statybos leidimo? Ar reikia techninio darbo projekto saulės jėgainei? Ar reikia Valstybinės energetikos inspekcijos pažymos?“

Sertifikuoti Solet Technics projektų vadovai padės sutvarkyti visus dokumentinius formalumus, Jums tereikia parašyti įgaliojimą ir galėsite skirti laiką savo įprastiems reikalams.

Susisiekite
  • SPSC kvalifikuoti projekto vadovai
  • Saulės elektrinių projektavimas
  • Vidaus tinklų projektavimas
Saules-elektrines-projektavimas-stebejimas
Paslaugos

Projektavimas

Mūsų komandoje – projekto vadovai, projekto dalies vadovai, statybų vadovai. Turima geroji praktika, įmonės ir darbuotojų atestacija leidžia projektuoti tiek mažas saulės elektrines, tiek didžiulius saulės parkus.

Pasirūpinsime visomis reikiamomis projekto dalimis, ESO projekto suderinimu, reikiamų institucijų leidimais, statybos leidimu.

Susisiekite
saules elektrines modeliavimo paslaugos
Paslaugos

Modeliavimas

Parinksime būtent Jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

„Kokios galios elektrinės man reikia? Kiek gamins mano elektrinė energijos? Kur geriau montuoti elektrinę – ant stogo ar žemės? Ar saulės elektrinė atsiperka? Kada atsipirks mano saulės jėgainė?“

Modeliuodami elektrines naudojame profesionalią programinę Valentin Software įrangą PV*SOL Premium, todėl mūsų patarimas dėl tinkamiausio Jums varianto bus grįstas moksliniais skaičiavimais, o ne iš piršto laužtas.

Susisiekite

Kitos paslaugos

Saulės elektrinių priežiūra

Žiūrėti
aeronamai projektas saules jegaine irengta solet technics
DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Efektyviausiai saulės elektrinės veikia nuo kovo iki rugsėjo mėnesio. Būtent šiuo sezono metu yra sukaupiama visa reikiama elektros energija likusiam laikotarpiui su mažiau saulės šviesos. Žinoma, saulės elektrinės veikia ir žiemą, tačiau ne taip efektyviai. Žiemą įprastai yra naudojama ESO tinkluose sukaupta elektros energija (energija kaupiama du metus).

Taip, saulės jėgainės padeda taupyti. Idealiu atveju, kai visa pagaminama elektra yra iš karto sunaudojama, finansinis atsipirkimas galėtų būti apskaičiuojamas kaip investicijos ir subsidijos skirtumo santykis su elektros kaina padauginta iš metinės saulės elektrinės gamybos apimties. Tokiu atveju gaunamas vidutinis elektrinės atsipirkimo laikotarpis yra apie 7 metai, jei elektrinė įsirengiama be paramos ir atitinkamai 3-4 metai, jei elektrinė įsirengiama su 30 proc. subsidija.

Sniego valymas.

Žiemos laikotarpiu saulėtų dienų yra labai mažai, todėl sunku įvertinti, ar sniego valymo išlaidos atpirktų padidėjusią gamybą. Reikia įvertinti ir didesnę modulių sugadinimo riziką, taip pat pavojų žmogaus sveikatai (pvz., ant apledėjusio šlaitinio stogo). Dažniausiai moduliai nėra valomi nuo sniego, o gramdyti ledą gramdikliais ar tirpdinti šildytuvais dauguma modulių gamintojų apskritai draudžia.

Modulių plovimas.

Priklauso nuo elektrinės montavimo ypatybių ir aplinkos sąlygų. Jei moduliai sumontuoti nuo 20 iki 45 laipsnių kampu, juos pakankamai gerai nuplauna lietus. Vis tik vieną kartą į metus, atliekant elektrinės techninę patikrą modulius nuplauti rekomenduojama. Modulius gali tekti plauti ir dažniau priklausomai nuo taršos šaltinių: kelias, žvyrkelis (dulkės), medžiai (žiedadulkės, lipčius, lapai), paukščiai, pramonės įmonės (dulkės) ir pan.

Kaip plauti saulės modulius?

Pirmiausiai reikia išjungti keitiklį. Kokias medžiagas ir priemones galima naudoti modulių plovimui galite rasti modulių gamintojo vartotojo instrukcijoje. Visais atvejais rekomenduojame naudoti aukšto slėgio purkštuvus, minkštą šluostę, gamtai draugiškos plovimo priemonės be abrazyvų, minkštas (filtruotas) vanduo. Plauti reiktų anksti ryte, vakare, naktį arba apniukusiomis dienomis, kai saulė nėra aktyvi. Mes taip pat galime pasiūlyti modulių plovimo paslaugas, prašome kreiptis servisas@solet.lt

Saulės elektrinės techninė priežiūra.

Kaip ir kiekvienas įrenginys, taip ir saulės jėgainė reikalauja jūsų dėmesio ir aptarnavimo, kad jos darbas būtų maksimaliai našus ir nepertraukiamas. Rekomenduojame saulės elektrinės priežiūrą patikėti profesionalams – šios paslaugos kaina nedidelė, bet nauda – ženkli.

Saulės elektrinės kaina su įranga, įrengimo, dokumentacijos tvarkymo paslaugomis prasideda nuo 900 eurų už 1 kW. Pasirenkant įrangą su ilgesnėmis garantijomis, išmanesniais sprendimais kaina gali būti 10-20% didesnė (priklausomai nuo saulės elektrinės bendros galios).

Saulės baterija – nekorektiška sąvoka. Įprastai, žmonės kalbėdami apie “saulės baterijas” kalba apie saulės fotovoltinius modulius. Saulės modulis neakumuliuoja energijos, šią funkciją gali atlikti autonominės ar hibridinės elektrinės akumuliatoriai. Gaminančių vartotojų atveju – baterija (saugykla) yra ESO skirstomasis tinklas.

Žiūrėti visus

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai