Būkite išmanesni visur ir visada!

get

Pristatome efektyvų sprendimą užtikrinantį elektros energija Jūsų išmaniuosius įrenginius visur ir visada, ten kur šviečia saulė.

Saulės įkrovikliai atsparūs lietui, o saulės elementai apsaugoti tvirta karo pramonėje plačiai naudojama teflono danga. Išmaniųjų įrenginių nepriklausomas pakrovimas išvykoje ar žygyje yra didelis privalumas. Mėgstantiems praleisti nemažai laiko gamtoje rekomenduojame įvairių galingumų ir dydžių saulės įkroviklius. Šie iš didelės gausos pasižymi atsparumu ir galimybe greitai supakuoti bei per specialiai paliktas kilpas kroviklį prikabinti prie kuprinės žygio metu arba palapinės stoviklaujant.Saulės įkrovikliai skirti Apple ir Android išmaniesiems įrenginiams komplektuojant su krovimo laidu turinčiu microUSB ir iPhone/iPad krovimo jungtis. Įkroviklių galingumas siekia nuo 6W iki 96W, todėl galim įkrauti ne tik išmaniusius įrenginius, nešiojamus kompiuterius, bet ir išorinius Power-Bank per trumpą laiką saulėtos dienos metu.

Paviršius padengtas aukštos kokybės teflono sluoksniu, plačiai naudojamu NATO kareivių ekipiruotės ir įrangos gamyboje, užtikrinančiu ilgaamžiškumą, atsparą korozijai ir įbrėžimams.

Taip pat skaitykite

Atsiskaitykite už prekes per 3 mėnesius!

Sudarėme sąlygas Jums atsiskaityti greitai ir lengvai per 3 mėnesius! Kaip atsiskaityti už prekes „Solet“ elektroninėje parduotuvėje su Moki 3?…

Daugiau