Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Pirminė informacija dėl APVA paramos

Apva parama saules elektrines
Lietuvos respublikos Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA), dar prieš paskelbiant oficialią informaciją dėl paramos, pranešė svarbią naujieną.

Gyventojai iki sausio 31 d. agentūrai teikė paraiškas kompensacijai saulės elektrinei įsirengti. Per nurodytą laikotarpį paramos kreipėsi 5 560 pareiškėjų, kurie siekia gauti 13,65 mln. eurų paramos.

Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas – „Didelis gyventojų susidomėjimas šiomis skatinimo priemonės patvirtina, kad jos svarbios ir reikalingos. Mūsų tikslas – turėti tvarų žaliosios energetikos namų ūkiuose skatinimo modelį“

Aplinkos projektų valdymo agentūra nurodo: “APVA iki kovo pradžios įvertins gyventojų pateiktus prašymus ir informuos apie tai, ar jiems skirtas finansavimas. Jeigu paramos dydis viršys paskelbtų kvietimų sumą, finansavimas bus padidintas, todėl visi gyventojai, kurie teisingai užpildė prašymus, gaus paramą.

Ir atkreipia dėmesį, kad išlaidų komensavimo prašymai turi būti pateikti per 9 mėnesius, nuo patvirtinimo gavimo apie suteiktą paramą.

 

Žaliosios energijos panaudojimas yra vienas pagrindinių Energetikos ministerijos prioritetų. Nuo 2017 m. buvo supaprastintos procedūros saulės elektrinėms įsirengti, o finansinis skatinimas fiziniams asmenims veikia jau nuo 2018 metų.

Šaltinis

Raginame sudaryti rangos darbų sutartį ir tokiu būdu užsitikrinti saulės elektrinės įsirengimą dar prieš patį sezono įkarštį!

 

Taip pat skaitykite

Saulės jėgainės gali būti įrengiamos ir žiemą, apie ką verta pagalvoti?

Nors nuo 2024 metų pradžios tarifai gaminantiems vartotojams už naudojimosi elektros tinklais paslaugas ir padidėjo,  dabar vis dar yra geriausias…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai