Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Dvišalio bendradarbiavimo projektai įsibėgėja

Saulės elektrinės ant armėnijos pastatų stogų įrengs Solet Technics
Solet Technics įgyvendina dvišalio bendradarbiavimo projektus Armėnijoje.
Įgyvendinant Klimato kaitos švelninimo ir prisitaikymo prie klimato kaitos sprendimų ir technologijų diegimo besivystančiose šalyse projektus Armėnijoje, Getq ir Areviq vietovėse – “Klimato kaitos sprendimai Armėnijoje, Areviq meno mokykloje įrengiant saulės elektrines ir perduodant Lietuvos patirtį vietos partneriams, įstaigoms ir institucijoms” ir “Klimato kaitos sprendimai Armėnijoje Getq vidurinėje mokykloje įrengiant saulės elektrines ir perduodant Lietuvos patirtį vietos partneriams, įstaigoms ir institucijoms” susidūrėme su netikėtais logistikos iššūkiais.

 

Dėka Lietuvos Respublikos ambasados Armėnijos Respublikoje krovinys sėkmingai pasiekė tikslą ir tuo pačiu buvo inicijuotas įstatymų keitimas priimant humanitarinės pagalbos krovinius muitinėje, kuriuos tikimės, kad vyriausybė patvirtins ir taip bus atveros durys naujiems būsimiems projektams.

 

Areviq meno mokyklai elektros energija buvo tiekiama iš tinklų, o Getq vidurinė mokykla vis dar naudojo dyzelino generatorius elektros energijos tiekimui. Čia dyzelinių generatorių emisijos yra didesnės negu mašinų ar autobusų ir itin kenkia gamtai ir gyventojų sveikatai. Dyzelino išmetamosios dujos turi daugiau nei 40 toksiškų oro teršalų ir vėžį sukeliančių elementų. Siekiant pereiti prie švarios, natūraliai gaunamos elektros energijos mokyklos pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Solet Technics ir OHM ENERGY.

 

Armėnijoje nafta ir dujų importas padengia 75% energijos poreikio. Dabartinė energetikos politika orientuota į vietinių energijos šaltinių, daugiausia atsinaujinančių, ir pagrindinio šalies branduolinio reaktoriaus pakeitimą. Efektyvaus energijos vartojimo politika taip pat tapo didesniu prioritetu, nes energijos saugumas ir patikimumas tebėra pagrindinės dėmesio sritys. Armėnija yra „EU4Energy“ programos – iniciatyvos, orientuotos į įrodymais pagrįstą energetikos politikos formavimą, dalis. Šios iniciatyvos dėka, projektas kuria puikią pradžią bendradarbiaujant su Armėnijos viešosiomis įstaigomis bei kuriant tvarius santykius su Armėnijos savivaldybėmis bei atveria galimybes dalintis gerosiomis Lietuvos įmonių praktikomis įgyvendinant projektus Armėnijoje.

 

Šie projektai yra finansuojami Klimato kaitos programos lėšomis, kurias administruoja Aplinkos ministerija, Aplinkos projektų valdymo agentūra.

 

Finansavimas projektams skiriamas ministro įsakymu. Šie projektai skirti dvišalio bendradarbiavimo vystymui.

Taip pat skaitykite

Saulės elektrinės montavimas ir tvirtinimo konstrukcijos

Saulės modulių efektyvumas yra aukščiausias tada, kai juos pasiekia tiesioginiai, statmenai “krentantys” saulės spinduliai, aplinkos temperatūra yra pakankamai žema, vėjuota….

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai