Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Įgyvendinome saulės jėgainių rangos projektą Sakartvele!

Atviras min

Saulės jėgainių rangos projektas Sakartvele įgyvendintas!


Po beveik metų nuoseklaus darbo pranešame, kad sėkmingai įrengėme net tris saulės jėgaines Sakartvele, kur jėgainės padės aprūpinti elektros energija pabėgelių stovyklas. 

Minėtos stovyklos buvo įkurtos po trumpo, tačiau itin nuožmaus Rusijos-Gruzijos karo, vykusio jau daugiau nei prieš dešimtmetį. Jo metu apie 200 tūkstančių asmenų turėjo palikti gimtuosius namus ir pasinaudoti laikinu prieglobsčiu. Kadangi situacija iki šiol negerėja, pastarasis daugybei pabėgėlių jau virto pastovia gyvenamąja vieta, kurioje klesti skurdas ir nepriteklius. Projekto metu tikimės, kad galėjome prisidėti prie teigiamų pokyčių ir kuo labiau palengvinti žmonių gyvenimo sąlygas joje.
 

Trumpai apie įrengtus objektus:

👉Prezeti gyvenvietėje sumontuota 54 kW saulės elektrinė ant žemės, kuri aprūpins gyvenvietės vandens pumpavimo stotį reikiamu elektros energijos kiekiu.
👉Tsilkani gyvenvietėje – dvi saulės elektrinės: 13 kW (ant vaikų darželio pastato stogo) ir 27 kW saulės elektrinė ant žemės.
👉Tserovani gyvenvietėje įrengta 34 kW saulės elektrinė ant pastato stogo, ji aprūpins administracijos pastatą, sporto mokyklą, jaunimo ir kultūros namus elektros energija.
 

Saulės elektrinių įranga:

Bendradarbiaujant su partneriais Sakartvele įrengėme saulės jėgaines, kuriose naudojami itin kokybiški, Lietuvoje pagaminti “Solet Photovoltaics” saulės moduliai (daugiau informacijos skaitykite čia ) ir kokybiški, bei laiko patikrinti ABB Lietuva keitikliai.
Ne kartą mūsų įmonės darbuotojai vyko į Sakartvelą, kur dalinosi patirtimi, padėjo įveikti rangos darbų metu kylančius iššūkius ir apmokė naudotis įrengtomis jėgainėmis.

Atidarymo ceremonija

📍 Maloniai kviečiame visus Sakartvele viešinčius Lietuvius į šio projekto atidarymo ceremoniją, kuri vyks spalio 21 dieną, Tserovani. Numatomas pradžios laikas: 10val.
✉️ Daugiau informacijos galėsime suteikti asmeniškai.
 
Džiaugiamės, sėkmingai įgyvendinome jau antrąjį projektą Sakartvele
 

Projekto pavadinimas “Energetinės laisvės ir klimato kaitos problemų sprendimas Gruzijoje perduodant Lietuvos patirtį saulės energetikos srityje, bendradarbiaujant su vietos partneriais ir karo pabėgėlių stovyklos savanoriais”

Galutinis naudos gavėjas – Akhalgori savivaldybėje esančios Prezeti, Tsilkani, Tserovani karo pabėgėlių stovyklos, Gruzija. Bendra Projekto vertė – 166 239 Eur be PVM.
Projektas finansuojamas iš Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūros Klimato kaitos specialiosios programos lėšų. Daugiau informacijos rasite čia

Taip pat skaitykite

Saulės jėgainės gali būti įrengiamos ir žiemą, apie ką verta pagalvoti?

Nors nuo 2024 metų pradžios tarifai gaminantiems vartotojams už naudojimosi elektros tinklais paslaugas ir padidėjo,  dabar vis dar yra geriausias…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai