Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Įkrovimo stotelių įrengimui – finansavimas iki 60%

ikrovimo stoteles finansavimas

Lietuvoje, vis labiau augant elektromobilių skaičiui, didėja ir šios rūšies transporto priemonių įkrovimo stotelių poreikis. Lietuvos Energetikos Agentūra 2023 m. rugsėjo 7 d. paskelbė kvietimus, teikti paraiškas finansavimui privačių elektromobilių įkrovimo prieigų įrengimui gauti. Elektromobilis tampa vis populiaresnis, ne tik dėl tvarumo, tačiau ir dėl mažesnių išlaidų kelionei. Kiekvienas turintis ar norintis įsigyti tokią transporto priemonę nori turėti galimybę įsikrauti savo elektromobilį patogiai. Tad verta pamąstyti ir apie nuosavą įkrovimo stotelę, esant galimybei ją įsirengti su finansavimu, kuris siekia iki 60 procentų.

Projektui yra skirta apie 20 mln. eurų, tuo siekiama įrengti daugiau nei 25 tūkst. naujų prieigų. Paraiškos bus priimamos kol pakaks skirtų lėšų, tačiau neilgiau kaip iki 2024 m. rugsėjo 30 d.

 4 paraiškų formos – gauti paramai elektromobilių įkrovimo stotelėms

Teikti paraiškas gali visi fiziniai asmenys, norintys įsirengti elektromobilio įkrovimo stotelę savo individualiuose namuose/soduose arba daugiabučiame name/daugiabučio namo sklype.

Iš viso yra keturi skirtingos paraiškų formos, kuriuos gali teikti gyventojai:

 1. Fiziniai asmenys, norintys įsirengti įkrovimo stotelę individualiuose namuose/soduose (įkrovimo prieigų suminė galia nedidesnė arba lygi 11 kW). Finansuojama dalis iki 40 procentų.
 2. Fiziniai asmenys, norintys įsirengti įkrovimo stotelę individualiuose namuose/soduose (įkrovimo prieigų suminė galia yra didesnė už 11 kW, bet nedidesnė arba lygi 22 kW). Finansuojama dalis iki 30 procentų.
 3. Fiziniai asmenys, norintys įsirengti įkrovimo stotelę daugiabučiame name ar daugiabučio namo sklype (įkrovimo prieigų suminė galia nedidesnė arba lygi 11 kW). Finansuojama dalis iki 60 procentų.
 4. Fiziniai asmenys, norintys įsirengti įkrovimo stotelę daugiabučiame name ar daugiabučio namo sklype (įkrovimo prieigų suminė galia yra didesnė už 11 kW, bet nedidesnė arba lygi 22 kW). Finansuojama dalis iki 45 procentų.

Reikalavimai EV stotelės įsirengimui

 • Finansuojama tik kintamosios srovės (AC) stotelė su prieiga.
 • Įrengiamos įkrovimo stotelės turi atitikti ne žemesnę kaip IK-08 klasę bei ne žemesnę kaip IP-54 atsparumo dulkėms ir drėgmei klasę.
 • Įrengta stotelė su prieiga (įskaitant dinaminio galios (apkrovos) valdymo skaitiklį) turi užtikrinti dinaminio galios valdymo funkcijos veikimą (jeigu įrengiama stotelė su dinaminio galios valdymo funkcija).
 • Turi būti diegiama tik nauja anksčiau nenaudota įranga ir su ja susiję komponentai, montavimas turi vykti pagal gamintojo nurodomas instrukcijas.

Daugiau reikalavimų skaitykite čia.

Įkrovimo stotelės kompensacijos dydžiai priklausys nuo vietos ir EV stotelės galios

Kaip praneša Lietuvos Energetikos Agentūra, gyventojai, norintys įsirengti elektromobilių įkrovimo stoteles individualiuose namuose ar soduose/daugiabučiame name ar daugiabučio namo sklype, gali gauti:

 • 947,80 EUR, kai stotelė įrengta ant žemės ir prieigos galia yra nedidesnė arba lygi 11 kW.
 • 831,37 EUR, kai stotelė įrengta ant sienos arba gatvių apšvietimo infrastruktūroje ir prieigos galia yra nedidesnė arba lygi 11 kW.
 • 1598,33 EUR, kai stotelė įrengta ant žemės ir stotelės suminė prieigų galia yra didesnė už 11 kW, bet nedidesnė arba lygi 22 kW.
 • 1118,98 EUR, kai stotelė įrengta ant sienos ir stotelės suminė prieigų galia yra didesnė už 11 kW, bet nedidesnė arba lygi 22 kW.

Solet siūloma įranga elektromobiliams su parama

Solet komanda turi paruošusi profesionalius sprendimus, norintiems pasinaudoti šiuo finansavimu. Siūlome gyventojams įsirengti prieigas su profesionalų pagalba, konsultavimu bei visais montavimo darbais. Galime pasiūlyti gan platų įkrovimo stotelių pasirinkimą su gerai žinomais gamintojais, tokiais kaip SolaX, Wallbox, ABB, tarp jų ir lietuviškais prekių ženklais Teltonika, Elinta Charge.

Mūsų vertės pasiūlymas

Turime paruošę puikų pasiūlymą gyventojams norintiems gauti finansavimą ir įsirengti tinkamą stotelę savo kieme.

Siūlome SolaX Power gamintojo įkrovimo stotelę, kuri atitinka visus reikalavimus nurodytus šiai paramai gauti. Galimybė stebėti sistemos darbą „SolaX Cloud“ lietuvių kalba. Šiai įrangai suteikiama 3 metų garantija su galimybe pratęsti pagal poreikį. Stotelė Jūsų patogumui yra su integruotu kabeliu, kurio ilgis siekia 6,5 metro.

Plačiau apie stotelę:

 • Jeigu Jūsų įvado galia mažesnė nei stotelės – programiškai stotelės galia gali būti sumažinta iki norimo dydžio.
 • Įkrovimo stotelėje yra integruotas krovimo laidas su TYPE2 kištuku (ilgis 6.5m.)
 • Produktas dideliu efektyvumu, kuomet instaliuojama kartu su saulės elektrine

Siūlome montavimo darbus nuo 250,00 EUR. Susisiekite su mumis ir gaukite konkurencingą komercinį pasiūlymą jau dabar!

Skambinkite dabar: +37061602129 arba pildykite užklausos formą:

  Taip pat skaitykite

  Saulės jėgainės gali būti įrengiamos ir žiemą, apie ką verta pagalvoti?

  Nors nuo 2024 metų pradžios tarifai gaminantiems vartotojams už naudojimosi elektros tinklais paslaugas ir padidėjo,  dabar vis dar yra geriausias…

  Daugiau

  Mus rekomenduoja

  Skaityti
  solet atsiliepimai