Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Įrengėme saulės jėgaines Pagėgiuose

Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje bei savivaldybės kultūros centre įrengėme jėgaines. Pastarosios elektros energija aprūpins pastatus ir prisidės prie ekologiškų idėjų puoselėjimo mieste.

blank

Pagėgių kultūros centre ir Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijoje įrengtos jėgainės su lietuviškais Solet monokristaliniais moduliais ir pažangiais ABB kompanijos keitikliais.

Gimnazijoje įrengtos saulės jėgainės galia 34,8 kW;
Pagėgių kultūros centro elektrinės galia – 50 kW.

Laimėjus viešuosius pirkimus, elektrinės buvo įrengtos per mėnesį laiko, o šiandien miestelėnai jau džiaugiasi žalios kilmės energija šiose įstaigose. Kultūros centre bei Johaneso Bobrovskio gimnazijoje įrengtų saulės elektrinių darbą ir gaminamos elektros energijos kiekį įstaigų darbuotojai gali stebėti realiu laiku, matyti sistemines ataskaitas ir kt.

Pagėgių savivaldybės įstaigos, saulės jėgainių įsirengimui pasinaudojo valstybės subsidija.

Įmonėms ir įstaigoms, kurios domisi saulės elektrinių įrengimu, mes rekomenduojame iš anksto įvertinti stogo dangos būklę ir nustatyti, ar saulės elektrinės įrengimo idėja apskritai yra įgyvendinama. Priėmus sprendimą, įsirengti saulės elektrinę, yra atliekama galimybių studija. Šioje studijoje, pagal faktinius energijos poreikius, nustatomas būsimos elektrinės galingumas. Studijoje preliminariai numatoma elektrinės statymo vieta, būsimos elektrinės prijungimas prie sistemos.

šaltinis

Taip pat skaitykite

Saulės jėgainės gali būti įrengiamos ir žiemą, apie ką verta pagalvoti?

Nors nuo 2024 metų pradžios tarifai gaminantiems vartotojams už naudojimosi elektros tinklais paslaugas ir padidėjo,  dabar vis dar yra geriausias…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai