Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Kaip pasirinkti tinkamą elektromobilių įkrovimo stotelę namams, į ką atkreipti dėmesį?

Lietuvoje elektromobilių savininkų sparčiai daugėja, todėl auga ir įkrovimo stotelių poreikis šalyje. Dažniausiai įkrovimo stotelės yra viešos ir lengvai prieinamos, tačiau tai nėra taip patogu, ypač gyvenantiems toliau nuo viešųjų įkrovimo stotelių. Dėl šios priežasties, savininkai ieško patogesnių įkrovimo stotelių alternatyvų, o viena iš jų – įkrovimo stotelės namams

Jau dabar įkrovimo stoteles galima įsirengti patogiose vietose: privačiuose namuose ar daugiabučiuose. Tiesa, kyla klausimas, kaip pasirinkti tinkamą įkrovimo stotelę. „Solet“ elektromobilių įkrovimo stotelių atstovas Ugnius Franckevičius įvardija į ką atkreipti dėmesį renkantis įkrovimo stotelę namams.

Pirmiausiai renkantis įkrovimo stotelę, svarbu atkreipti dėmesį į esamo arba būsimo elektromobilio techninę charakteristiką. Stotelė turi atitikti elektromobilio vidinio kroviklio galią (negalėsite AC dalyje įkrauti elektromobilio didesne galia nei leidžia automobilio galios keitiklis).

Rekomenduojame investuoti į dinaminį galios valdiklį, kuris užtikrins optimalų namų elektros tinklo galios vartojimą. Įsigijus – pildomai rekomenduojama pasirūpinti išmaniuoju skaitikliu, kuris stebi įvado apkrovą. Renkantis skaitiklį rekomenduojama pasitarti su mūsų specialistais. Jeigu vidinį elektros tinklą elektromobilio įkrovimo stotelei ruošiate iš anksto, vedami kabelį nuo įvado iki stotelės montavimo vietos, pasirūpinkite ir tinklo (LAN) kabeliu, kuris tarpusavyje sujungia skaitiklį ir įkrovimo stotelę.

Pasirinkite stotelę su integruotu kabeliu. Planuojant krauti elektromobilį – kabelio nereikės atskirai jungti į stotelę, todėl elektromobilio krovimas taps dar patogesnis.

Rinkitės įkrovimo stotelę valdomą nuotoliu. Dauguma elektromobilių stotelių gamintojų siūlo nuotolinės stebėsenos funkciją, dažniausiai išmaniąją programėlę, kuri yra skirta įkrovimo stotelės darbo būsenos stebėjimui, kontrolei ir konfigūracijai. Nuotolinė stebėjimo funkcija užtikrina saugumą ir yra privaloma, jei stotele naudosis daugiau nei vienas vartotojas.

Elektromobilių transporto priemonių paklausa artimiausiame dešimtmetyje sparčiai išaugs. Jau dabar rekomenduojame pasirūpinti įkrovimo stotelėmis namams. „Solet“ siūlo aukščiausios kokybės įkrovimo stotelių pasirinkimą ir profesionalią konsultaciją.

Taip pat skaitykite

Saulės jėgainės gali būti įrengiamos ir žiemą, apie ką verta pagalvoti?

Nors nuo 2024 metų pradžios tarifai gaminantiems vartotojams už naudojimosi elektros tinklais paslaugas ir padidėjo,  dabar vis dar yra geriausias…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai