Kvietimas teikti paraiškas juridiniams asmenims

shutterstock

2019 m. kvietimas teikti paraiškas juridiniams asmenims jau pasibaigė.

AKTUALIĄ INFORMACIJĄ FIZINIAMS ASMENIMS RASITE PASPAUDĘ ŠIĄ NUORODĄ

 

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) paskelbė kvietimą juridiniams asmenims teikti paraiškas dėl atsinaujinančių energijos išteklių naudojimo. Kvietimas skirtas gauti paramą pagal Klimato kaitos programos lėšų naudojimo 2019 m. sąmatą detalizuojančio plano priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, geoterminės energijos, biokuro ir kitų) panaudojimas visuomenės ir gyvenamosios (įvairių socialinių grupių asmenims) paskirties pastatuose“.

Paraiškas gali teikti Visuomeninės ir gyvenamosios (įvairių socialinių grupių asmenys) paskirties pastatų, kurie nuosavybės teise priklauso valstybei, savivaldybėms, tradicinėms religinėms bendruomenėms, bendrijoms ar centrams, valdytojai arba savininkai. Tačiau paramos gavėjais negali būti tie asmenys, kurių pastatai yra prijungti prie centrinio šilumos tiekimo sistemų ir kuriuose planuojama keisti šilumos energiją generuojantį įrenginį į atsinaujinančius energijos šaltinius.

Paraiškos paramai gauti priimamos nuo 2019 m. liepos 15 d. 8.00 val. iki 2019 m. rugsėjo 16 d. 17.00 val.

Bendra suma skirta šiam kvietimui – 10 mln. eurų. Sumažinkite saulės elektrinės įrengimo kainą iki 80 proc. visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų.

Paraiškos forma čia

Kvietimas čia

Taip pat skaitykite

Galios optimizatoriai – ar saulės elektrinė veiks geriau?

Ar verta rinktis galios keitiklius su optimizatoriais? Saulės elektrinės įsirengimas – tai investicija, reikalaujanti nemažai finansinių išteklių, laiko ir profesionalumo….

Daugiau