Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Mums svarbūs atsiliepimai apie saulės elektrinės įrengimą

naujienlaiskiu prenumeratos paveikslelis

Saulės elektrinės įrengimas – tai itin atsakingas ir profesionalumo reikalaujantis darbas. Mes tai puikiai suprantame ir rūpinamės mūsų klientais, suteikdami jiems puikų aptarnavimą ir tikime, kad lūkesčius viršijančius sprendimus.

Draugiška ekspertų komanda ne tik įrengia fotovoltines sistemas, bet ir visada pataria, suteikia reikalingos informacijos apie saulės elektrinių priežiūrą ir naudojimą. Mes atsižvelgiame į kiekvieną atsiliepimą, kurį gauname iš klientų, tam, kad galėtume toliau tobulėti ir suteikti dar geresnį aptarnavimą. Mums rūpi Jūsų nuomonė ir patirtis, todėl prašome – nedvejokite ir pateikite mums atsiliepimą.

UAB Solet atsiliepimai apie saulės elektrinės įrengimą

Pasibaigus saulės elektrinės rangos darbams, labai laukiame Jūsų nuomonės ir atsiliepimo. Savo atsiliepimą mums galite pateikti el. paštu info@solet.lt. Puslapyje dalinamės ir mūsų klientų atsiliepimais. Džiaugiamės, kad mūsų klientai dažnai rekomenduoja mus savo pažįstamiems ir yra patenkinti suteiktomis paslaugomis. Google atsiliepimai Rekvizitai.lt vertinimas

UAB Solet patirtis

Solet – jau nuo 2011 metų kaupiame patirtį, įrengdami skirtingus projektus tiek privatiems klientams, tiek verslui. Didžiuojamės komanda, kuri nuolat prisideda prie įmonės plėtros. Nuo veiklos pradžios, įrengėme jau virš 1000 saulės elektrinių, suteikiančių energetinio savarankiškumo bei padedančių sutaupyti. Mūsų įrengiamos saulės elektrinės – įvairiausios. Įrengiame jėgainės ant nuožulnių, plokščių stogų, žemės, ar integruojame į fasadą – suprojektuojame net sudėtingiausius sprendimus. Todėl, kiekvienas klientas gali būti užtikrintas, jog ras sau tinkamą variantą.

Pasinaudodami ilgametėmis žiniomis ir patirtimi, galime pasiūlyti efektyvius ir pažangius saulės parkus. Mūsų nutolusių elektrinių projekte „Vytis“ I etape, žaliąja energija naudojasi virš 250 namų ūkių, besidalindami 1MW parko galią. Saulės parko bendrasavininkai ne tik naudojasi iki 3 kartų pigesne elektra, bet ir tausoja aplinką – sumažina CO2 emisiją. Įrengę parką „Vytis“ prisidėjome prie žalesnės aplinkos puoselėjimo. Išsaugojome virš 320 tūkst. medžių ir sumažinome apie 4 mln. tonų CO2 emisijos. Vystome ir antrąjį nutolusios elektrinės etapą.

Plati įmonių grupė – žinome, kas svarbu

“Solet” grupę sudaro skirtingos įmonės. UAB „Solet “ – atsakinga už saulės elektrinių projektavimą, įrengimą ir projektų valdymą. UAB „Saulės elektrinių servisas“ – teikia saulės elektrinių priežiūros, saulės parkų vystymo paslaugas.  Solet Danmark – saulės elektrinių įrengimas, projektų valdymas Danijos rinkai. Solet Suomi – saulės elektrinių įrengimas, projektų valdymas Suomijos rinkai.

Saulės modulius gamina grupės įmonė, todėl tikime, kad žinome kas svarbu parenkant produktą ne tik iš techninės pusės, tačiau ir iš gamybinės. Mūsų saulės moduliai yra gaminami pagal griežtą, patikrintą procesą, kuris lemia aukštą, precizišką produkto kokybę. Kiekvienas saulės modulis yra testuojamas. Patikrinimo metu įsitikiname, jog gaminami saulės moduliai neturi jokių vizualinių arba elektrotechninių defektų (mikro įtrūkimai, netinkamo litavimo defektai ir kt.). Solet Photovoltaics moduliai – tik pilnai sertifikuoti ir patikrinti. Kiekvienam moduliui suteikiama ilga (nuo 15 iki 30 metų, priklausomai nuo modulio tipo) produkto ir efektyvumo garantija.

UAB Solet pagrindinis akcininkas – mokslinė-gamybinė akcinė bendrovė “Precizika”, veikianti nuo 1961 metų:

MG AB Precizika timeline patirtis

Saulės elektrinė iki rakto – visos paslaugos viename pakete

Jums tereikia pasirašyti sutartį, o mes pasirūpinsime visu įrengimo procesu. Kiekvienas klientas gauna išsamią konsultaciją, kuri padeda išsklaidyti kilusias abejones dėl saulės elektrinės įrangos ar darbų proceso. Padėsime Jums išsirinkti tinkamus saulės modulius, efektyvius keitiklius ir patvarias konstrukcijas bei visus reikalingus priedus (apsaugos priemones, laidus). Savo klientams siūlome tik kokybišką ir sertifikuotą įrangą iš patikrintų gamintojų. Projektams sukuriame preliminarų planą ir vizualizaciją. Parenkame Jūsų poreikius atitinkanti jėgainės sprendimą, pagrįstą modeliavimo rezultatais.

Jei projektas Jus tenkina – imamės dokumentacijos tvarkymo ir įrengimo darbų. Į mūsų siūlomą paslaugų komplektą yra įtraukiamas ir pristatymas bei montavimas. Užtikriname, kad įranga bus saugiai transportuojama ir nepažeista, o jėgainė montuojama tik specialistų. Baigę montavimo darbus, įrangą patikriname.

Galite įsigyti ir saulės elektrinės priežiūros paslaugą

Tam, kad įranga tarnautų ilgai, ją reikia tinkamai prižiūrėti. Kvalifikuoti specialistai atlieka reguliarią techninę priežiūrą, stebi Jūsų saulės elektrinės darbą ir reaguoja į gedimus, užtikrina, kad elektrinė dirbtų optimaliai bei teikia ataskaitas. Priežiūrą atlieka UAB „Saulės elektrinių servisas“. Galite išsirinkti Jūsų poreikius tenkinantį priežiūros planą.

Daugiau informacijos apie mūsų teikiamas paslaugas galite rasti čia: https://www.solet.lt/saules-elektrines-namams/

Atsiliepimai apie Solet: https://www.solet.lt/atsiliepimai/

Solet įgyvendinti projektai: https://www.solet.lt/projektai/

Taip pat skaitykite

Parama saulės elektrinės įrengimui ūkininkams ir mažoms įmonėms

Tai unikali galimybė gauti saulės elektrinės įrengimo paramą. Šiuo projektu skatinama didinti atsinaujinančios energijos išteklius bei padėti ūkininkams bei mažoms…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai