Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Pradėtos saulės parko “Vytis II” rezervacijos

Nuo veiklos pradžios „Solet Technics“ įrengė jau gerokai virš 10 MW galios elektrinių ne tik Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, bet ir Bulgarijoje, Gruzijoje, Lenkijoje, Italijoje, taip pat įgyvendino unikalius projektus Armėnijoje, Moldovoje, Nigerijoje.

Saulės parkas “Vytis II” – jau priimamos rezervacijos

Solet Technics jau įgyvendino nutolusių saulės elektrinių projektą „Vytis I“ vos atsiradus palankiam teisiniam reguliavimui, kai tapo įmanoma būti nutolusiu gaminančiu elektros vartotoju. Nutolęs gaminantis vartotojas elektrą vartoja viename taške, o ją gaminasi kitoje vietoje esančioje elektrinėje. Šie du taškai gali būti ir gretimi sklypai ar gali būti net skirtingose šalies dalyse. Ši galimybė yra unikali ir inovatyvi ne tik Lietuvoje, tačiau ir visoje Europoje. Jau įrengtame saulės parke “Vytis I” šiuo metu yra daugiau kaip 240 klientų. Tai fiziniai asmenys.

Solet Technics saulės parko “Vytis II” projekte jau pradėjo projektavimo darbus. Asmenys, norintys įsigyti nutolusią saulės elektrinę jau turi galimybę rezervuoti saulės parko dalį “Ignitis saulės parkai” platformoje. Parko statybos darbai prasidės surinkus bent 30% rezervacijų. Saulės parkas bus pastatytas ir perduodamas klientams ne vėliau nei 2022 m. rugpjūtį

UAB „Solet Technics“ ir UAB “Saulės elektrinių servisas” įgyvendina nutolusių saulės elektrinių projektą „Vytis II“. Įrengiamo saulės parko eksploatacijos laikotarpis – 30 metų.

saules parkas vytis II iliustracija ignitis ir solet technics

Kuo ypatinga Jūsų būsima saulės elektrinė?

SAULĖS FOTOVOLTINIAI MODULIAI – SOLET PHOTOVOVOLTAICS (440W)

Dvipusiai (angl. bifacial) – moduliai generuoja elektros energiją tiek iš priekinės, tiek iš galinės pusės. Yra panaudojama ne tik tiesioginė saulės šviesa, bet ir jos atspindžiai. Dėl nurodytos priežasties dvipusiai saulės moduliai pagamina daugiau elektros energijos.

Pusinių monokristalinių fotoelementų (angl. half-cut) – moduliai veikia efektyviau esant šešėliui. Dėl elektrotechninių savybių šios technologijos dėka yra sumažinami galios nuostoliai, išgaunama didesnė modulio galia ir efektyvumas.

Stiklas-stiklas (angl. glass-glass) – moduliai yra laminuojami tarp dviejų grūdinto stiklo paketų. Produktas yra atsparesnis ir ilgaamžiškesnis, lyginant su standartiniais saulės moduliais.

Ilga gamintojo garantija. Gamintojas suteikia net 30 metų produkto ir efektyvumo garantiją.

Sertifikuoti – patikrinti ir pagaminti pagal TUV NORD standartus saulės moduliams.

GALIOS KEITIKLIAI

Efektyvūs – naudojami 100-120 kW galios keitikliai su ne mažesniu nei 98% (EURO) efektyvumu. Naudojami bent 5 nepriklausomi galios sekimo taškai (angl. MPPT).

Gamintojo garantija – galios keitikliams suteikiama 5 metų gamintojo garantija.

MONTAVIMO KONSTRUKCIJA 

Montavimas. Garantuojamas geriausias saulės modulių pasvirimo kampas, leidžiantis maksimaliai išnaudoti saulės spinduliuotę ir užtikrinti elektros energijos gaminimo efektyvumą.

Ilga gamintojo garantija – konstrukcijai suteikiama 10 metų gamintojo garantija.

ELEKTRINĖS STEBĖSENA

Šioje platformoje galėsite matyti generacijos duomenis tiesiogiai. Nesudėtingai sužinosite – kiek jėgainė pagamino per metus, mėnesį, savaitę ar dieną.

Mes pasirūpinsime 24/7 saulės parko priežiūra. Per maksimaliai trumpą laikotarpį sureaguosime į gedimus, jei tokių atsiras. Reguliariai tvarkysime aplinką, plausime saulės modulius. Užtikrinsime parko aktyvią ir pasyvią apsaugą.

EKSPLOATAVIMO LAIKOTARPIS – 30 METŲ

Saulės parkas žalią energiją gamins rekordiškai ilgai – net 30 metų! Nesudėtinga paskaičiuoti, kiek gausite naudos per papildomus 5 eksploatavimo metus.

Sutartyje numatomas minimalus elektros energijos kiekis kurį pagamins saulės parkas kiekvienais metais, visus 30 metų (generacijos planas sutartyje).

Rezervuoti saulės parko dalį dabar >

Taip pat skaitykite

Saulės elektrinės montavimas ir tvirtinimo konstrukcijos

Saulės modulių efektyvumas yra aukščiausias tada, kai juos pasiekia tiesioginiai, statmenai “krentantys” saulės spinduliai, aplinkos temperatūra yra pakankamai žema, vėjuota….

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai