Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

10 kW visiškai juodi jinko saulės moduliai ant stogo

10 kW saulės elektrinės įrengimas Ignalinoje

  • 410W galios saulės moduliai
  • SolaX-X3-MIC-10K-G2 galios keitiklis
  • Ignalinos rajonas

Sumontuota saulės elektrinė ant gyvenamojo namo stogo Ignalinoje, elektrinės galia 10 kW. Įrengiant elektrinę buvo panaudota: Solet 410MH5-54 stiklas-stiklas saulės moduliai (11 vnt.) su 20 metų produkto garantija ir 25 metų linijine produkto efektyvumo garantija, SolaX-X3-MIC-10K-G2 inverteris su integruota Wifi stebėsena, konstrukcijos skirtos čerpiniam stogui bei kitos reikalingos medžiagos.

Saulės modulių stiklas-stiklas technologija apima stiklo sluoksnį tiek priekyje, tiek gale, todėl modulis yra patvarus ir ilgaamžis. Tai suteikia apsaugą nuo aplinkos veiksnių, pvz., drėgmės, vėjo ir kitų neigiamų sąlygų. Elektrinėje pagaminta elektros energija bus skirta gaminančio vartotojo elektros energijos poreikio tenkinimui.

Projektas gavo Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) paramą saulės elektrinės įrengimui.

Sumontuoti Solet 410MH5-54 saulės moduliai yra tinkamas pasirinkimas tiek verslo projektams, tiek gyvenamųjų namų saulės elektrinėms. 9 Busbar, pusinių celių technologijos dėka, šis modulis gali pasiekti didesnę galią ir efektyvumą. Patartina pasikonsultuoti su specialistais ar gamintoju dėl konkrečių modulio naudojimo galimybių ir sąlygų jūsų projektui.

Taip pat skaitykite

10 kW saulės elektrinės įrengimas Molėtuose

Sumontuota saulės elektrinė ant gyvenamojo namo stogo Molėtų rajone, jėgainės galia 10 kW. Saulės elektinės įrengimui buvo panaudota: JINKO JKM430N-54HL4R-B…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai