Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

saules elektrine ant siferio

10 kW saulės elektrinės įrengimas Vilniuje

  • 400W galios saulės moduliai
  • Huawei SUN 2000-10KTL galios keitiklis
  • Vilnius

Sumontuota saulės elektrinė ant įmonės stogo Vilniuje, nominali elektrinės galia siekia 10 kW. Įrengimui panaudoti Solet 440W bifacial saulės moduliai (22 vnt.), šie moduliai turi didelį galingumą ir yra bifacial tipo, kas reiškia, kad jie gali sugerti saulės spindulius ne tik iš vienos, bet iš abiejų pusės, padidinant energijos pasisavinimo efektyvumą. Tai padeda gauti daugiau elektros energijos iš saulės spindulių. Taip pat įrengtas Huawei SUN 2000-10KTL inverteris bei sumontuotos konstrukcijos ir kitos įrengimui reikalingos medžiagos.

Elektrinė įrengta ant šiferinio stogo su specialiai tam skirta konstrukcija. Elektrinėje pagaminta elektros energija bus skirta gaminančio vartotojo elektros energijos poreikio tenkinimui.

Projektas gavo Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) paramą saulės elektrinės įrengimui.

Ši elektrinė naudojama siekiant pasinaudoti saulės energijos potencialu ir gaminti švarią elektros energiją iš aplinkai draugiško šaltinio. Solet 440W bifacial moduliai ir Huawei SUN 2000-10KTL inverteris yra aukštos kokybės komponentai, kurie padeda efektyviai panaudoti saulės spindulius ir užtikrinti patikimą elektros energijos gamybą. Tai taip pat prisideda prie aplinkos tausojimo.

Taip pat skaitykite

50 kW antžeminė saulės elektrinė ABB atstovybėje, Lietuvoje

ABB įsipareigojo pasiekti “Net Zero” tikslus iki 2050 m. sumažinant išmetamo CO2 kiekį 80 proc. iki 2030 metų ir atitinkamai…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai