Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

sumontuota saules elektrine vilniuje, modernus moduliai

10 kW saulės elektrinės įrengimas Vilniuje

  • 335W galios saulės moduliai
  • Huawei SUN 2000-10KTL – M1 galios keitiklis
  • Vilniaus rajonas

Sumontuota saulės elektrinė ant gyvenamojo namo stogo Vilniuje, elektrinės galia 10 kW. Įrengiant elektrinę buvo panaudota: Solet 335W DMH2-60 stiklas-stiklas saulės moduliai (30 vnt.) su 20 metų garantiniu laikotarpiu, Huawei SUN 2000-10KTL – M1 inverteris su integruota Wifi stebėsena, konstrukcijos skirtos skardiniam stogui bei kitos reikalingos medžiagos.

Saulės modulių stiklas-stiklas technologija apima stiklo sluoksnį tiek priekyje, tiek gale, todėl modulis yra patvarus ir ilgaamžis. Tai suteikia apsaugą nuo aplinkos veiksnių, pvz., drėgmės, vėjo ir kitų neigiamų sąlygų. Elektrinėje pagaminta elektros energija bus skirta gaminančio vartotojo elektros energijos poreikio tenkinimui.

Projektas gavo Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) paramą saulės elektrinės įrengimui.

Solet 335W DMH2-60 yra tinkamas pasirinkimas tiek verslo projektams, tiek gyvenamųjų namų saulės elektrinėms. Šis modulis gali prisidėti prie saulės energijos gamybos efektyvumo ir ilgalaikio investicijų grąžinimo. Patartina pasikonsultuoti su specialistais ar gamintoju dėl konkrečių modulio naudojimo galimybių ir sąlygų jūsų projektui.

Taip pat skaitykite

10 kW saulės elektrinės įrengimas Kaune

Sumontuota saulės elektrinė ant nuožulnaus stogo Kaune, nominali elektrinės galia 10 kW. Įrengimui panaudota: Risen RSM40-8-390MB saulės moduliai juodais rėmais…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai