Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

saules elektrine kaune

12 kW saulės elektrinės įrengimas Kaune

  • 335W galios saulės moduliai
  • Huawei SUN 2000-10KTL – M1 galios keitiklis
  • Kaunas

Saulės elektrinė buvo sumontuota ant skardinio stogo Kaune, galia siekia iki 12 kW. Montavimui panaudoti Solet 335W DMH2-60 stiklas-stiklas saulės moduliai (35 vnt.), Huawei SUN 2000-10KTL – M1 inverteris (Wifi stebėsena integruota į inverterį), montavimo konstrukcijos bei kitos medžiagos ir dalys.

Saulės moduliai buvo sumontuoti ant skardinio stogo, naudojant specialią montavimo konstrukciją, pritaikytą stogo formai. Ši konstrukcija ne tik užtikrina saulės modulių saugumą, bet ir suteikia galimybę modulius optimaliai nukreipti į saulės šaltinį. Elektrinėje pagaminta elektros energija bus skirta gaminančio vartotojo elektros energijos poreikio tenkinimui.

Projektas gavo Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) paramą saulės elektrinės įrengimui.

Projekto metu naudoti Solet 335W DMH2-60 stiklas-stiklas saulės moduliai. Šie moduliai yra pasižymi aukštu efektyvumu ir ilgaamžiškumu, todėl jie yra puikus pasirinkimas elektros energijos gamybai iš saulės šviesos. Projektui pasirinktas Huawei SUN 2000-10KTL – M1 inverteris, kuris turi integruotą WiFi stebėseną. Tai reiškia, kad jūs galite stebėti savo saulės elektrinės veikimą ir gauti duomenis apie elektros gamybą ir veiklos efektyvumą tiesiogiai per savo mobilųjį įrenginį. Tai patogus būdas sekti jūsų saulės elektrinės veiklą.

 

Taip pat skaitykite

10 kW saulės elektrinės įrengimas Kaune

Sumontuota saulės elektrinė ant nuožulnaus stogo Kaune, nominali elektrinės galia 10 kW. Įrengimui panaudota: Risen RSM40-8-390MB saulės moduliai juodais rėmais…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai