Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

antžeminė saulės elektrinė 50 kW abb

50 kW antžeminė saulės elektrinė ABB atstovybėje, Lietuvoje

  • Solet410MH5-54 visiškai juodi saulės moduliai
  • SUNGROW 50 kW galios keitiklis
  • Sumontuota Vilniuje, ant žemės

ABB įsipareigojo pasiekti “Net Zero” tikslus iki 2050 m. sumažinant išmetamo CO2 kiekį 80 proc. iki 2030 metų ir atitinkamai planuojama pasiekti 100 proc. sumažinimo iki 2050 metų. Siekiant šių tikslų, viena iš optimaliausių priemonių – atsinaujinantys energijos šaltiniai – saulės energija.

Solet džiaugiasi, kad galėjo prisidėti prie įmonės tvarumo strategijos įgyvendinimo ir objekte įrengė saulės elektrinę. Saulės jėgainės įrengimui buvo pasirinkti visiškai juodi Solet 410W galios saulės moduliai ir 50 kW SUNGROW galios keitiklis, numatyta galimybė ateityje praplėsti jėgainės galią.

Tai jau antroji saulės jėgainė, kurią Solet įrengė įmonei. Atlikome visus darbus – nuo sklypo patikrinimo-parengimo, projektavimo iki pat įrengimo ir jėgainės pridavimo ESO.

Pagaminta elektros energija iš šios elektrinės bus naudojama tenkinant įmonės elektros energijos poreikį, perteklių tiekiant į ESO tinklą.

ABB tvarumo strategija skatina visuomenę mažinti į aplinką išskiriamo CO2 kiekį, įpareigoja bendradarbiavimą su klientais, siekiant taikyti tvaresnes darbo praktikas visoje tiekimo grandinėje bei produktų gyvavimo cikle. Be to, ABB aktyviai bendradarbiauja su tiekėjais ir bendruomene siekiant skatinti socialinę atsakomybę. ABB organizacija akcentuoja tvarumo principus ir veikia sąžiningumo bei skaidrumo pagrindu.

ABB grupės tvarumo tikslai, kuriuos siekiama įgyvendinti iki 2030 metų:

  • Prisidėti prie visuomenės vystymosi, kuris mažintų CO2 emisijas.
  • Taupyti ir išsaugoti gamtos išteklius.
  • Skatinti socialinę atsakomybę ir bendruomenės gerovę.

Taip pat skaitykite

10 kW saulės elektrinės įrengimas Molėtuose

Sumontuota saulės elektrinė ant gyvenamojo namo stogo Molėtų rajone, jėgainės galia 10 kW. Saulės elektinės įrengimui buvo panaudota: JINKO JKM430N-54HL4R-B…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai