Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

saules elektrine panevezio rajone

10 kW saulės elektrinės įrengimas Panevėžyje

  • 335W galios saulės moduliai
  • FRONIUS SYMO 10.0-3-M galios keitiklis
  • Panevėžys

Sumontuota saulės elektrinė ant skardinio stogo Panevėžyje, nominali elektrinės galia 10 kW. Montuojant elektrinę buvo panaudota: Solet 335W DMH2-60 stiklas-stiklas saulės moduliai (30 vnt.), FRONIUS SYMO 10.0-3-M keitiklis, kuriame integruota Wifi stebėsena, taip pat konstrukcijos pritaikytos skardinio stogo dangai bei kitos medžiagos (kabeliai, jungtys, automatas). Saulės moduliai buvo sumontuoti ant skardinio stogo naudojant specialią montavimo konstrukciją, pritaikytą stogo formai.

Elektrinėje pagaminta elektros energija bus skirta gaminančio vartotojo elektros energijos poreikio tenkinimui.

Projektas gavo Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) paramą saulės elektrinės įrengimui.

Montuojant šią elektrinę panaudotas Fronius Symo 10.0-3-M keitiklis, pasižymintis aukštu efektyvumu, leidžiančiu maksimizuoti elektros energijos gamybą iš saulės modulių. Tai padeda didinti elektros energijos naudojimo efektyvumą. Šis keitiklis yra lengvai prijungiamas ir konfigūruojamas, o tai palengvina saulės elektrinės sistemos diegimą ir naudojimą.

Taip pat skaitykite

10 kW saulės elektrinės įrengimas Kaune

Sumontuota saulės elektrinė ant nuožulnaus stogo Kaune, nominali elektrinės galia 10 kW. Įrengimui panaudota: Risen RSM40-8-390MB saulės moduliai juodais rėmais…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai