Saulės parkas Vytis II jau veikia ir yra perduotas klientams

Solet bendrovės Saulės parkas "Vytis II" jau veikia

Pradėjo veikti UAB „Solet“ saulės elektrinių parkas „Vytis II“. Saulės parko statybos prasidėjo 2022 m. Panevėžio r. sav. Naujamiesčio sen., Berčiūnų k.

Saulės parkas yra 500 kW galios, per visus savo eksploatacijos metus pagamins daugiau nei 16 GWh elektros energijos ir aprūpins virš 100 šeimos ūkių visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo jų gyvenamosios vietos. Pagaminamą elektros kiekį ar kitą naudingą informaciją apie saulės parką, bendrasavininkai galės stebėti tiesiogiai nuotoliniu būdu.

Saulės parkas bus prižiūrimas – tvarkoma aplinka, plaunami saulės moduliai, todėl bendrasavininkams parko priežiūra rūpintis neteks.

Parke įrengti sertifikuoti fotovoltiniai saulės moduliai, atitinkantys TUV NORD standartus. Parkas suprojektuotas taip, kad veiktų maksimaliai efektyviai, jį sudaro dvipusiai saulės moduliai, kurie generuoja elektros energijos kiekį tiek iš priekinės, tiek iš galinės pusės ir panaudoja ne tik tiesioginę bet ir atsispindinčią saulės energiją, pusiniai monokristaliniai fotoelementų moduliai, kurie užtikrina didesnį modulių efektyvumą.

Pasitaikė atvejų, kai saulės parkų vystytojai, prasidėjus karui ir išaugus infliacijai, staiga pakėlė saulės parkų kainas ar net nutraukė sutartis.  Primename, kad kainos saulės parke „Vytis II“ nesikeitė ir yra tokios, kokios buvo numatytos preliminariose sutartyse. Pagrindiniai reikiamų konstrukcijų metalo tiekėjai buvo iš Ukrainos, o kai kurie komponentai pabrango daugiau nei du kartus. UAB „Solet“ brangina ilgametes įmonės tradicijas, savo vardą, siekia išlaikyti žmonių pasitikėjimą.

Ateityje planuojama vystyti ir daugiau saulės parkų.

Taip pat skaitykite

Šiandien UAB Solet švenčia įmonės 12-ąjį gimtadienį

“Džiaugiamės, kad tvari ir prasminga įmonės veikla įgauna vis didesnį pagreitį. Dirbdami savo kasdienį darbą, galime ne tik palengvinti gyvenimą…

Daugiau