Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Saulės parkas Vytis III – perduotas klientams!

nutolusi saulės elektrine vytis III - parkas gyventojams iš paukščio skrydžio

Baigtas įrengti nutolusių saulės elektrinių parkas „Vytis III“, kurį įgyvendino UAB „Solet“ ir UAB „Saulės elektrinių servisas”, tai jau trečiasis įmonės projektas, kuris sėkmingai perduotas klientams. Saulės parko įrengtoji galia siekia 500 kW, tokio dydžio saulės parkas pagamins daugiau nei 525 MWh elektros energijos per metus. Pagaminamą elektros energijos kiekį ir kitą naudingą informaciją apie saulės parką, bendrasavininkai galės matyti eparkai.lt platformoje.

Daugiabučių ir privačių namų gyventojai, taip pat verslo subjektai dar turi galimybę įsigyti saulės parko dalį eparkai.lt platformoje. 

Nutolusi saulės elektrinė – pasižymi dideliu efektyvumu bei garantiniu laikotarpiu

Parke įrengti dvipusiai saulės fotovoltiniai moduliai – Risen, tai reiškia, jog moduliai energiją generuoja iš abiejų pusių, tiek iš priekinės tiek iš galinės. Taip pat yra panaudojama ne tik saulės energija, tačiau ir jos atspindžiai, dėl šios priežasties šie moduliai pagamina daugiau elektros energijos, lyginant su įprastais moduliais. Panaudoti moduliai yra Bloomberg Tier1 modulių gamintojo, kurie turi puikiai vertinamą reputaciją pramonėje dėl kokybės ir paslaugų, tai reiškia, kad projektui įgyvendinti buvo naudojami didžiausių ir moderniausių gamintojų saulės moduliai. Tokiems moduliams suteikiama 12 metų produkto garantija ir 25 metų efektyvumo garantija.

Projekte panaudoti aukšto efektyvumo galios keitikliai Sungrow. Saulės moduliai sumontuoti optimaliu kampu, leidžiančiu maksimaliai išnaudoti saulės spinduliuotę ir užtikrinti elektros energijos gaminimo efektyvumą, o konstrukcijai suteikiama 10 metų gamintojo garantija.

Saulės parko priežiūra bei eksploatacija

Nutolusi saulės elektrinė „Vytis III“ bus prižiūrima ir stebima. Parku bus rūpinamasi 24/7, per maksimaliai trumpą laiką bus reaguojama į gedimus, jei tokių atsiras, reguliariai tvarkoma aplinka ir užtikrinama aktyvi ir pasyvi parko apsauga.

Šio parko eksploatavimo laikotarpis ilgas, parkas žalią energiją gamins net 30 metų. Nesudėtinga apskaičiuoti, kiek naudos bus gauta per papildomus 5 eksploatavimo metus.

Saulės parko kaina

Nutolusios saulės elektrinės dalį galite įsigyti ir Jūs. Pirkimo kaina yra 1 449,00 €/kW, Priežiūros kaina yra 29,00 €/kW/metai. Svarbu paminėti, kad fiziniai asmenys nuo 2023 m. rugpjūčio 31 d. turi galimybę pasinaudoti Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) parama – 323,00 €/kW, maksimalus subsidijos dydis 3230 € už 10 kW saulės parko dalį.

Norite tapti parko bendrasavininku? Susisiekime!

  Taip pat skaitykite

  Saulės elektrinės montavimas ir tvirtinimo konstrukcijos

  Saulės modulių efektyvumas yra aukščiausias tada, kai juos pasiekia tiesioginiai, statmenai “krentantys” saulės spinduliai, aplinkos temperatūra yra pakankamai žema, vėjuota….

  Daugiau

  Mus rekomenduoja

  Skaityti
  solet atsiliepimai