Saulės parkas “Vytis” – įrengimas prasidėjo

✅ 2021-02-20 buvo gautas statybos leidimas.

Nuo to laiko jau įrengėme apsaugą, sumontavome dalį antžeminės konstrukcijos, dalį inžinerinių sistemų. Solet Photovoltaics moduliai ir FIMER galios keitikliai jau pagaminti ir laukia montavimo pradžios.
❗ Mums rūpi mūsų klientų parko saugumas, todėl:
1) Visa teritorija jau yra aptverta tvora su patekimo į teritoriją kontrole;
2) Sumontuota parko perimetro stebėjimo sistema su vaizdo kameromis, judesio aptikimu;
3) Sumontuota apsaugos sistema, kuri neleidžia demontuoti įrenginių fiziškai nepažeidus signalizacijos kabelio;
4) Aktyvią objekto priežiūrą vykdo GRIFS AG Lietuva saugos bendrovė, sparčiai reaguojanti į potencialius saugos pažeidimus;
5) Jau rūpinamės saulės parko draudimu.
❗Saulės parkas žaliąją energiją gamins rekordiškai ilgai – net 30 metų!
❗Pažangūs ir modernūs Solet Photovoltaics moduliai pagaminti taip, kad generuotų elektros energiją tiek iš priekinės, tiek iš galinės pusės. Lietuvos sąlygomis tikime, kad pasieksime bent 12% didesnį elektros energijos derlių, lyginant su įprastais saulės moduliais.
❗Montuosime Italijoje pagamintus FIMER 100 kW galios keitiklius, kurie išsiskiria vienu didžiausiu efektyvumu ir bene mažiausiu gedimų rodikliu rinkoje.
👉 Vis dar galite rezervuoti saulės parko dalį ir prisijungti prie 117 būsimų “Vyčio” savininkų: https://www.solet.lt/technics/saulesparkas/

Taip pat skaitykite

Galios optimizatoriai – ar saulės elektrinė veiks geriau?

Ar verta rinktis galios keitiklius su optimizatoriais? Saulės elektrinės įsirengimas – tai investicija, reikalaujanti nemažai finansinių išteklių, laiko ir profesionalumo….

Daugiau