Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Saulės parkas Vytis – įrengtas

saules parko vytis nuotrauka is virsaus moletai suginčiai

Jau netrukus su malonumu perduosime saulės parko dalis savo klientams!

Saulės parkas Vytis – JAU ĮRENGTAS!

Jau praktiškai baigti fiziniai saulės parko įrengimo darbai – laukiame kol gausime leidimą gaminti elektros energiją ir su malonumu perduosime saulės parko dalis savo klientams. Tai pažangus ir efektyvus saulės parkas, kuris bendrasavininkiams žaliąją energiją gamins net 30 metų. Savo klientams garantuojame, kad 1 kW saulės parko dalis, per šį laikotarpį sugeneruos mažiausiai 29 239 kWh elektros energijos.

📈 ŽENKLIAI EFEKTYVESNIS

🔸 Saulės parkas bus ženkliai našesnis, lyginant su rinkoje siūlomais, standartiniais saulės parkais. O tai reiškia, kad pasirinkus saulės parką “Vytis” ir investicijų grąža bus didesnė.

👍 GREIČIAU ATSIPERKANTIS

🔸Dėl didesnio modulių efektyvumo investicija atsipirks greičiau, lyginant su saulės elektrine, kurioje instaliuoti standartiniai moduliai.

💡 SAULĖS MODULIAI

🔸Naudojami vieni galingiausių, lietuviški 440W nominalios galios pusinių monokristalinių fotoelementų (half-cut), dvipusiai (bifacial), stiklas-stiklas (glass-glass) moduliai su 30 metų gamintojo garantija. Šie pažangūs ir modernūs moduliai pagaminti taip, kad generuotų elektros energiją tiek iš priekinės, tiek iš galinės pusės. Kitaip tariant, panaudojama ne tik tiesioginė saulės šviesa, bet ir jos atspindžiai. Tokiu būdu, idealiomis sąlygomis moduliai galėtų gaminti iki 25 proc. daugiau elektros energijos, palyginti su įprastiniais moduliais. Mes prognozuojame, kad Lietuvos sąlygomis pasieksime bent 12% didesnį elektros energijos derlių.

🌈 ŠVIESĄ ATSPINDINTI DANGA

🔸 Po moduliais yra patiesta speciali, šviesą atspindinti balta danga, kuri padės efektyviau išnaudoti galinę modulių pusę – užtikrinamas didesnis elektros energijos derlius.

👉 Vis dar galite įsigyti saulės parko dalį ir prisijungti prie būsimų “Vyčio” savininkų gretų: https://www.solet.lt/technics/saulesparkas/

Taip pat skaitykite

Saulės jėgainės gali būti įrengiamos ir žiemą, apie ką verta pagalvoti?

Nors nuo 2024 metų pradžios tarifai gaminantiems vartotojams už naudojimosi elektros tinklais paslaugas ir padidėjo,  dabar vis dar yra geriausias…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai