Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Saulės parkas “Vytis” – svarbiausi dalykai

solet technics saules parkas vytis

Saulės parkas „Vytis“, bus įrengiamas Molėtų rajone. Parke bus naudojami pažangūs lietuviški moduliai su 30 metų gamintojo garantija, o visi reikiami elektrinės komponentai pagaminti Europos Sąjungoje.Gyventojai jau gali rezervuoti nutolusią saulės elektrinės dalį „Ignitis“ platformoje „Saulės parkai“.

Efektyvesni saulės parko fotovoltiniai saulės moduliai užtikrins didesnę investicinę grąžą

Šiam saulės parkui įrengti bus naudojami efektyvūs 440 vatų galios pusinių monokristalinių foto elementų (angl. half-cut), dvipusiai (angl. bifacial), stiklas-stiklas (angl. glass-glass) moduliai, kurie yra pagaminti taip, kad generuotų elektros energiją tiek iš priekinės, tiek iš galinės modulio pusės. Gaminant elektros energiją su šiais moduliais yra panaudojama ne tik tiesioginė saulės šviesa, bet ir jos atspindžiai. Ši technologija leidžia pasiekti didesnį modulių efektyvumą, lyginant šią sistema su įprastais saulės moduliais.

Tikslus modulių efektyvumas priklauso nuo geografinės padėties ir elektrinės aikštelės įrengimo. Pavyzdžiui šalyse, kurios yra arčiau pusiaujo, su saulės sekimo sistemomis galima pasiekti net iki 40 proc. daugiau elektros energijos iš tos pačios galios saulės elektrinės.

Saulės parke „Vytis“, atsižvelgiant į mūsų šalies geografinę padėtį bei orus, tikimės pasiekti 10-12 proc. papildomą efektyvumą per metus, dėl dvipusės modulio technologijos. Mūsų klientams per visą elektrinės eksploatacijos laikotarpį ši technologija padės sugeneruoti papildomos elektros energijos ir sumažins saulės elektrinės atsipirkimo laikotarpį.

Saulės parkas “Vytis” veiks bent 30 metų

Garantuosime nepertraukiamą saulės parko veikimą visam elektrinės gyvavimo laikotarpiui, kuris, pagal „Ignitis“ platformos reikalavimus projekto vystytojams, šiuo metu yra 30 metų. Vertėtų paminėti, kad mūsų saulės moduliams yra suteikiama 30 metų gamintojo garantija. Taigi, jeigu teisinis reguliavimas leis, mūsų parkas veiks 30 ir daugiau metų. Po šio laikotarpio saulės parką utilizuosime, tai Jums papildomai nekainuos.

Šiam parkui statyti pasirinktas Šliavelių kaimas, esantis Suginčiuose, Molėtų rajone, dėl šios vietovės infrastruktūros bei orientacijos pagal pasaulio šalis tinkamumą. Siekiant maksimalaus efektyvumo bus statomas 1,05 MW saulės parkas. Moduliai bus išdėstyti didesniais atstumais, o tai leis išvengti šešėlių ir pasiekti maksimalų elektros gamybos efektyvumą.

Elektrinės perdavimas gyventojams – jau 2021 metais

Įrengtos saulės elektrinės perdavimas klientams yra numatytas iki 2021 m. birželio mėnesio. Po elektrinės perdavimo, “Vyčio” bendrasavininkai galės naudotis parke gaminama elektros energija. Saulės pagamintos elektros energijos sezonas Lietuvoje paprastai prasideda nuo kovo pradžios ir tęsiasi iki spalio pabaigos. Pastaba – dėl pandemijos ir sutrikusio tiekimo parko perdavimo terminas klientams buvo pavėlintas. Klientai informuoti apie šį pokytį prieš sudarant sutartis.

Trumpai apie naudas

📉Už elektrą mokėsite iki 3 kartų mažiau;
Gausite net iki 1120 kWh elektros energijos iš 1 kW saulės parko dalies;
Saulės parko dalis Jums atsipirks per 5-7 metus(su valstybės parama) ir bent 25 metus gamins žalią elektros energiją net jei ir pakeisite gyvenamąją vietą;
🎁Malonus priedas saulės elektrinių savininkams – nebereikės nurašinėti elektros skaitliuko rodmenų, kadangi ESO įrengs išmanųjį, dvipusį skaitiklį visiškai nemokamai;
📍Galimybė visą laikotarpį stebėti elektrinės darbą nuotoliniu būdu;

Jei pasigedote kokios nors informacijos ar kyla papildomų klausimų, susisiekite su mumis el. p. parkas@solet.lt.

Daugiau apie saulės parką “Vytis”

 

 

Taip pat skaitykite

Saulės jėgainės gali būti įrengiamos ir žiemą, apie ką verta pagalvoti?

Nors nuo 2024 metų pradžios tarifai gaminantiems vartotojams už naudojimosi elektros tinklais paslaugas ir padidėjo,  dabar vis dar yra geriausias…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai