Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Solet aprūpins Armėnijos įstaigas švaria energija

Solet aprūpins Armėnijos įstaigas švaria energija

Jau netrukus kultūrinis centras, nacionalinis politechnikos universitetas ir vaikų darželiai esantys Armėnijoje pradės naudotis mūsų įrengtos saulės elektrinės energija.

Saulės elektrinė, įrengta Armėnijoje, tieks daugiau kaip 492,000 kWh elektros energijos per metus ir tai užtikrins beveik 90 proc. minėtų įstaigų metinių elektros energijos poreikių.

Ilgą laiką šios institucijos Armėnijoje buvo priklausomos nuo elektros energijos iš tinklo, o šildymui naudojo gamtines dujas arba dyzeliną. Dalyvaudami tokiuose projektuose, prisidedam prie aplinkosaugos bei gyvenimo kokybės gerinimo trečiosiose šalyse. Saulės elektrinių įrengimas taipogi padeda ten įsikūrusioms įstaigoms siekti švietimo ir bendruomenės plėtros tikslų.

Saulės elektrinės įrengimo darbai prasidėjo pernai rugpjūtį, planuojama, kad saulės jėgainė bus pilnai įgyvendinta jau šiemet rugpjūtį. Saulės elektrinės įgyvendinimas dalinai finansuojamas Klimato kaitos programos lėšomis, kurias administruoja Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerijos Aplinkos Projektų Valdymo Agentūra (APVA), tačiau bene trečdalį lėšų skiriame mes kartu su partneriais.

Nuo 2018 metų esame įgyvendinę 16 dvišalių vystomojo bendradarbiavimo projektų kitose šalyse, tokiose kaip Sakartvelas, Moldova, Armėnija, Nigerija. Jose įrengėme virš 60 elektrinių mokyklose, vaikų darželiuose, karo pabėgėlių stovyklose, ligoninėse ir kitose įstaigose.

Taip pat skaitykite

Saulės elektrinės montavimas ir tvirtinimo konstrukcijos

Saulės modulių efektyvumas yra aukščiausias tada, kai juos pasiekia tiesioginiai, statmenai “krentantys” saulės spinduliai, aplinkos temperatūra yra pakankamai žema, vėjuota….

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai