Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Solet ekspozicinė saulės elektrinių parduotuvė Vilniuje

solet parduotuve Vilniuje saules moduliai ir direktorius Andrius Karazinas

Nuo šiol galite apsilankyti mūsų ekspozicinėje parduotuvėje, kurioje realiu laiku bus demonstruojama, kaip veikia hibridinė elektrinė namuose, išmanaus namo sistema elektrai pingant ar brangstant, imituojamas elektros dingimas tinkle ir išbandomos kitos saulės elektrinių galimybės dar prieš įsigyjant įrangą.

„Mintis atidaryti parduotuvę-ekspozicinę salę, kurioje būtų demonstruojama reali, o ne muliažinė technika ir sistema, brendo jau seniai. Tokį poreikį padiktavo patys gyventojai, kurie nuolat teiraujasi galimybių pamatyti veikiančią sistemą realiai, nes žodžiu, be demonstracijos suprasti naudą labai sudėtinga. Šis poreikis dar labiau aktualizavosi dabar, kai rinka gyvena dar vieną savotišką permainą – nuo šių metų fiziniai asmenys gali rinktis „net-billing“ (grynojo) atsiskaitymo būdą. Girdime, kad šią galimybę daugelis dabartinių gaminančių vartotojų bei būsimų elektrinių savininkų vertina gana skeptiškai, kelia daug klausimų, bet dažniausiai jie technologiniai, žmonės nesupranta, kas tai per pokytis ir kaip jį suvaldyti, kadangi „net-billing“ atveju atsiperkamumą suskaičiuoti kur kas sunkiau, lyginant su „net-metering“. Ši galimybė skatina laiku pagalvoti apie energijos kaupiklius ir išmanias energijos valdymo sistemas, tinkamą įrangą ateičiai, kuri, vėlgi, be realios demonstracijos – sunkiai suvokiama“, – komentuoja Andrius Karazinas.

Kodėl verta apsilankyti?

  • Realios saulės elektrinės įrangos demonstracijos
  • Savo poreikių aptarimas su specialistu
  • Atsakymai į visus rūpimus klausimus dėl saulės elektrinių

Sužinosite kaip turėtų elgtis energetiškai išmanus namas, kai elektra pigi ar brangi, kai saulės elektrinė generuoja elektros energiją ar reikia pakrauti elektromobilį. Taip pat bus imituojamas elektros dingimas tinkle, parodoma, kaip tuo metu vyksta elektros tiekimas.

Dirbame visomis darbo dienomis nuo 8 iki 18val., todėl maloniai kviečiame apsilankyti ekspozicinėje parduotuvėje jau nuo gegužės 17 d. Vilniuje, Žirmūnų g. 139.

elektromobilio ikrovimo stoteliu sprendimai ekspozicija

hibridine saules elektrine demonstracija klientams

Taip pat skaitykite

Kaip veikia saulės elektrinė su energijos kaupikliu?

Pažangiose saulės elektrinių sistemose veikimo režimai yra nustatomi vieną kartą ir sistema veikia automatiškai, be žmogaus įsikišimo – atsižvelgia į…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai