Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

„Solet Technics“ tampa „Solet“

Solet logotipas skaidrus

Daugiau nei 11 metų veikianti saulės energetikos bendrovė „Solet Technics“ keičia pavadinimą. Nuo š. m. gruodžio 14 d.  ji tampa „Solet“. Prekės ženklo atnaujinimas lydi reikšmingą įmonės augimą tiek veiklos sričių prasme, tiek geografine apimtimi tarptautinėje rinkoje.

„Pavadinimo keitimas, tiksliau, sutrumpinimas pirmiausia susijęs su mūsų veiklos ir plėtros planais. Pastaruoju metu sėkmingai įsitvirtiname Skandinavijos rinkoje: prieš dvejus metus Danijoje atidarėme dukterinę įmonę „Solet Danmark“, o 2023-ųjų pradžioje savo vardu pradedame veiklą Suomijoje. Taip pat per pastaruosius ketverius metus auginome kompetencijas tarptautinių projektų valdyme, tęsėme projektus Rytų partnerystės šalyse – Sakartvele, Moldovoje, Armėnijoje, ir net Afrikos žemyne – Nigerijoje. Artimiausiuose planuose ketiname toliau plėstis Skandinavijos rinkoje ir žengti į Vidurinės Azijos valstybes. Tad priėmėme sprendimą – siekiant tapti lengviau atpažįstamais tarptautiniu mastu, bus paprasčiau ir aiškiau vadintis tiesiog „Solet“, – komentuoja bendrovės vadovas Andrius Karazinas.

Jis pažymi, kad Lietuvos rinka ir toliau išlieka svarbi, čia veiklos mastai nemažės, atvirkščiai, planuose – plėtra. „Ir toliau įgyvendinsime saulės elektrinių projektus, sieksime išlaikyti pozicijas ir jas auginti. Planuojame statyti naujus saulės parkus, kurių jau esame vieną įrengę ir perdavę pirkėjams, dar vienas baigiamas statyti netrukus, kitas – 2023 m. antroje pusėje. Be to, jau kelis metus veikdami Danijoje, įgijome patirties įrengiant hibridines elektrines, tą patirtį esame pasiruošę pritaikyti ir mūsų šalyje. Per ilgą savo veiklos istoriją esame įsitvirtinę rinkoje ir mums ypatingai svarbu toliau branginti savo vardą, teikiant kokybiškas paslaugas gyventojams bei verslui“, – sako A. Karazinas.

„Solet“ vadovas papildo, kad kartu numatyta tęsti darbus su skirtingais europiniais fondais vystant eksperimentinius projektus. „Esame įsitikinę, kad artimiausiais metais paklausa alternatyviems energijos šaltiniams ir toliau didės. Stebime dar labiau suintensyvėjusį poreikį įsirengti atsinaujinančius energijos šaltinius net nepretenduojant į valstybės paramą. Tad visa rinka jau pajuto stipriai augančių užsakymų srautus ir mes esame tam pasiruošę“, – komentuoja A. Karazinas.

2020 m. „Solet“ pajamos sudarė 2,5 mln. eurų, pernai išaugo iki 5,2 mln., prognozuojama, kad 2022 m. pajamos pasieks 9 mln.

Įmonė „Solet“ (buvusi „Solet Technics“) veikia nuo 2011 m. Nuo veiklos pradžios bendrovė iš viso įrengė per 2000 saulės elektrinių Lietuvoje, Danijoje, Švedijoje, Latvijoje, Italijoje, Vokietijoje, Sakartvele, Moldovoje, Armėnijoje, Nigerijoje. „Solet“ yra Lietuvos saulės energetikos asociacijos ir Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos narė, priklauso Lietuvos švariųjų technologijų klasteriui.

Taip pat skaitykite

Paskola saulės elektrinei

Paskola saulės elektrinei gali būti puikus finansinis įrankis, leidžiantis jums įrengti saulės elektrinę be pradinio kapitalo ir nedelsiant pradėti taupyti….

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai