Žalia energija visuomeninės paskirties įstaigose

saules elektrines, solet technics, saules jegaines

UAB Solet Technics 2019 metais aktyviai dalyvavo viešuosiuose pirkimuose. Visuomeninės paskirties įstaigos siekė įsirengti alternatyvius energijos šaltinius ir taip prisidėti prie klimato kaitos mažinimo.

Džiaugiamės, kad galėjome padėti pradėti gaminti žalią energiją šioms įstaigoms:

Šios įstaigos sėkmingai pasinaudojo subsidija ir mažiau nei per metus laiko įgyvendino projektus.

Žalia energija visuomeninės paskirties pastatuose – nuo ko pradėti?

Įstaigoms, susidomėjusioms saulės elektrinių įrengimu, vertėtų iš anksto atlikti galimybių studiją, taip pat įvertinti stogo dangos būklę ir nustatyti, ar apskritai saulės elektrinę galima montuoti. Planuojant statyti saulės elektrinę ant visuomeninės paskirties pastato rekomenduojama atlikti stogo maksimalios apkrovos ekspertizę.

Galimybių studijos metu nustatoma reikalinga elektrinės galia pagal esamus energijos poreikius. Studijos metu taip pat preliminariai įvertinama elektrinės statymo vieta, žemės sklypas bei būsimos elektrinės prijungimo prie sistemos techninės galimybės.

Atlikus galimybių studiją ar prieš atliekant šią studiją, įstaiga ar savivaldybės administracija kreipiasi į savivaldybės tarybą, kuri turi pritarti projekto įgyvendinimui ir skirti jam finansavimą.

Rekomenduojame ruoštis iš anksto, kadangi paskelbus kvietimą dažnai nepakanka laiko atlikti aptartus tyrimus, suderinti leidimus.

Apie buvusius kvietimus teikti paraiškas skaitykite čia ir čia.

 

Prašome kreiptis į mus – mes esame pasiruošę Jums padėti!

Taip pat skaitykite

Galios optimizatoriai – ar saulės elektrinė veiks geriau?

Ar verta rinktis galios keitiklius su optimizatoriais? Saulės elektrinės įsirengimas – tai investicija, reikalaujanti nemažai finansinių išteklių, laiko ir profesionalumo….

Daugiau