Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Dabar saulės elektrinės – prieinamesnės visiems!

kwsauleselektrinejegainesuparama

Įstatyminė bazė įsirengiant saulės elektrines tapo palankesnė.

saules jegaines saules elektrines su parama saules moduliai inverteriai keitikliai

2019-10-01 įsigaliojo Lietuvos Respublikos Atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo Nr. XI-1375 13, 14 ir 20 straipsnių pakeitimai.

Esminiai įstatymo pakeitimai yra tokie:

 • Asmenys, siekiantys tapti gaminančiais vartotojais, gali įsirengti saulės elektrinę, kurios įrengtoji galia neviršija 500 kW;
 • Elektros energija gali būti gaminama gaminančio vartotojo elektrinėje, kuri yra geografiškai nutolusi Lietuvos Respublikos teritorijoje nuo gaminančio vartotojo elektros energijos vartojimo vietos.

Nauja tvarka nebedraudžia gaminančiam vartotojui įsirengti didesnės nei 10 kW galios elektrinės (kaip tai buvo iki šios pataisos priėmimo) ir numato, kad gaminti elektrą bus galima ir geografiškai nutolusioje vietoje, tiekiant pagamintą elektros energiją į elektros tinklą ir kaupimo laikotarpiu, esant reikalui, susigrąžinant ją sumokėjus nustatytą pasaugojimo mokestį.

Pavyzdžiui: Jūs gyvenate didmiestyje, bute ir už miesto turite sodybą, kur turite laisvą stogo plotą ar žemės lopinėlį. Pasinaudojus jau sukurta elektros tinklų infrastruktūra ir atsižvelgus į aptartą įstatymo pakeitimą, nuo šiol galite sumontuoti saulės elektrinę sodyboje, o jos teikiamomis naudomis naudotis galite bute, kuriame gyvenate.

O jei neturiu sodybos, žemės ir gyvenu bute?

Įstatymo pataisa numato ir galimybę visiems šalies namų ūkiams naudotis nutolusia saulės elektrine, įgyjant ar nuomojantis jau įrengtą saulės jėgainės dalį iš rangovo.

Skaitykite daugiau e-seimas.lrs.lt portale

Saulės elektrinė su parama. Puiki investicija su ilgaamže grąža

saules elektrine jegaine su parama apva

Įsirengiant jėgainę vertėtų pasinaudoti parama. 2020 m. sausio mėnesį bus paskelbtas dar vienas kvietimas fiziniams asmenims, kur užpildžius nesudėtingą registracijos formą, galima bus pretenduoti į 322 eurų paramą, vienam įrengtam saulės elektrinės kilovatui.

Ši parama skirta fiziniams asmenims, kurie nuosavybės teise valdo gyvenamosios paskirties namą, sodo namą ar žemės sklypą (jei elektrinė bus įrengiama ant žemės). Norint pretenduoti į paramą – svarbu, kad pastatai ir žemė būtų įregistruota VĮ Registrų centro Nekilnojamo turto registre. Čia svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad reikalavimas statinio baigtumui nėra keliamas.

Elektrinės, kurios įrengiamos ant pastato stogo ir iki 5 kW galios – yra įvertinamos didžiausiu balu paramai gauti. Remiantis konkurso kriterijais, pastarosios elektrinės paramos gavėjas turėtų prioritetą prieš kitą pareiškėją, kuris planuoja statyti 10 kW galios saulės elektrinę ant žemės.

Asmuo, ketinantis pasinaudoti parama (gavęs finansavimą), turėtų įdiegti saulės elektrinę per devynis mėnesius nuo kvietimo pabaigos. Vadovaujantis keliamais reikalavimais įsigyjamai įrangai, yra itin svarbu pasirinkti tinkamą rangovą, kuris pateiktų ir sumontuotų kokybišką, standartus atitinkančią įrangą: saulės modulius, įtampos keitiklius (inverterius), montavimo konstrukcijas.

Skaitykite plačiau čia

SAULĖS ELEKTRINĖ, KURI TIKRAI ATSIPIRKS

Jei apsispręsite įsigyti saulės elektrinę, visu jos įrengimu, reikiamos dokumentacijos sutvarkymu bei paleidimu pasirūpinsime mes. Lietuvoje esame šios srities lyderiai (dirbame nuo 2011 metų). Mūsų gaminami saulės moduliai Solet Photovoltaics atitinka pasaulinius standartus bei yra itin aukštos kokybės, tai aukščiausios A klasės gaminys. Lietuvoje esantis gamintojas moduliams suteikia realią 12 metų gaminio garantiją ir 25 metų efektyvumo garantiją.

Tik privalumai:

 • Sumontuosime, kaip sau. Į mūsų kainą įskaičiuota ne tik tai, kas būtina, kad elektrinė veiktų, bet ir papildomi įrengimai, tokie kaip viršįtampiai, pasyvi įžeminimo sistema. Tai užtikrins saugią Jūsų saulės jėgainės eksploataciją visą elektrinės gyvavimo laikotarpį.
 • Modeliavimas. Prieš montuojant elektrinę, parodysime, kaip ji atrodys ant Jūsų namo stogo. Projektuotojai sumodeliuos jėgainės veikimo ataskaitą – matysite, kiek konkrečiu atveju elektros energijos pagaminsite.
 • Optimali įranga.  Klientams siūlome optimaliausią įrangą, kuri atitinka realų poreikį ir užtikrina minimalią intervenciją į montuojamą paviršių.
 • Aukščiausia kvalifikacija. Visus darbus atliks tik kvalifikuoti UAB Solet Technics darbuotojai. Tai užtikrins proceso sklandumą ir aukščiausią kokybę.
 • Aukščiausia kokybė. Mes parduodame tik aukščiausios, A klasės, sertifikuotą įrangą
 • Fiksuota kaina. Jeigu vertindami Jūsų projektą numatėme ne visas išlaidas – jas padengsime patys.

Verta, nes:

 • Saulės jėgainė sutaupys Jūsų finansus. Generuodama energiją Jūsų jėgainė ne tik leis mažiau mokėti energijos tiekėjams (galite gauti bent 80 proc. mažesnes sąskaitas už elektrą), bet ir per tam tikrą laiką atpirks Jūsų investicijas. 10 kW galingumo jėgainė atsiperka per maždaug 8 metus (pasinaudojus anksčiau aptarta parama);
 • Prižiūrėti saulės elektrinę labai paprasta, o tarnaus ji ne vieną ir ne du dešimtmečius;
 • Didėja NT vertė.
 • Saulės jėgainė suteiks Jums daugiau laisvės (savo reikmėms galėsite naudoti „nuosavą“ elektrą);
 • Saulės elektrinė saugos Jūsų aplinką. Ji neeikvoja aplinkos resursų bei nesukuria teršalų. Taigi, įsirengę tokią jėgainę, Jūs prisidėsite tiek prie savo artimos aplinkos, tiek prie visos planetos ekologinės būklės gerinimo.

 

Jeigu susidomėjote saulės jėgainėmis bei turite klausimų, atvykite į mūsų saulės modulių gamyklą Vilniuje. Mielai surengsime Jums ekskursiją bei atsakysime į visus klausimus. Jei atvykti negalite, susisiekite su mumis elektroniniu paštu info@solet.lt arba telefonu (8-5) 2363691. Savo veiklą vykdome visoje Lietuvoje, taip pat ir už jos ribų.

Kurkime švaresnę, sveikesnę bei taupesnę ateitį kartu!

 

saules elektrines kaina

Taip pat skaitykite

Saulės jėgainės gali būti įrengiamos ir žiemą, apie ką verta pagalvoti?

Nors nuo 2024 metų pradžios tarifai gaminantiems vartotojams už naudojimosi elektros tinklais paslaugas ir padidėjo,  dabar vis dar yra geriausias…

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai