solar compressor

Solet Technics – saulės elektrinių ekspertai

Draugiška, visada patarianti komanda įrengia fotovoltines sistemas ir priemones elektrai iš atsinaujinančių energijos išteklių naudoti. Saulės šviesos energija Solet Technics sprendimų dėka virsta elektra ir keliauja gyventojams tiek nuo individualių namų stogų, tiek iš didžiulių elektrinių parkų. Nuo savo veiklos pradžios 2011 m. lyderiaujanti kompanija įrengė per 1000 saulės jėgainių, kurios ne tik suteikia energetinio savarankiškumo, padeda taupyti, pasiekia tas vietas, kurių nepasiekia elektros laidai, o ir tausoja aplinką bei gamtą. Solet Technics komanda savo darbe remiasi griežtais kokybės principais ir tiki, kad tik švari elektra yra mūsų planetos ateitis. Profesionalūs darbuotojai seka pasaulines inovacijas ir geriausius sprendimus įgyvendina savo veikloje, o žiniomis, patirtimi ir patarimais mielai dalijasi su visais. Jie didžiuojasi tuo, jog dirbdami savo kasdienį darbą, gali ne tik palengvinti gyvenimą žmonėms, bet ir pasirūpinti jų, ir visų mūsų ateitimi.

VISUS PIRKĖJUS PIRMIAUSIAI LAIKOME DRAUGAIS

  • Ribotą elektros tiekimą turintys gyventojai. Padedame įsidiegti hibridines, pusiau autonomines jėgaines savo poreikiams ten, kur viešojo elektros tinklo nėra arba jis yra nepakankamas.
  • Privatūs asmenys, norintys gamintis sau elektrą. Patariame kaip pasirinkti ir įsirengti tinklo elektrines, prisijungti prie dvipusės apskaitos, gauti paramą elektrinės įrengimui.
  • Ne pelno siekiančios, viešosios, biudžetinės įstaigos, daugiabučiai ir  bendrijos. Galime – suplanuoti, suprojektuoti, pastatyti saulės elektrines, atsižvelgiant į konkrečius poreikius ir savo elektros energijos vartojimo ypatybes. Patarsime kaip sumažinti išlaidas elektros energijai ir sutaupyti!
  • Stambūs elektros vartotojai – pramonės įmonės, ūkininkai. Žinome kaip suplanuoti ir sumodeliuoti saulės elektrines būtent Jūsų poreikiams, įvertinti investicijų grąžą ir alternatyvas, minimizuoti investicijų riziką, naudojant realią garantiją turinčią įrangą. O taip pat įrengti, stebėti ir aktyviai prižiūrėti naudojamą elektrinę, siekiant maksimalaus gamybos rezultato.
  • Fotovoltinių technologijų entuziastai. Mums labai patinka diskutuoti ir suprojektuoti bei įgyvendinti individualias, eksperimentines, autonomines fotovoltines sistemas.
  • Visi, visi, kurie rūpinasi ateitimi šiandien. Tam, kad sutaupytumėte lėšų, pasirūpintumėte namais ir šeima, savo šalimi ir visos planetos ateitimi.

MUS ATSTOVAUJA

nacionalines pasyvaus namo asociacijos narys solet technics

Nacionalinė pasyvaus namo asociacija

Asociacijos ir jos narių tikslas – skatinti pastatų energinį efektyvumą. Pirmiausiai pagalvokime, kaip galėtume sutaupyti, ir tik tada planuokime, kokios galios saulės elektrinės mums išties reikia.

lietuvos saules energetikos asocijacijos narys solet technics

Lietuvos saulės energetikos asociacija

Asociacijos ir jos narių tikslas – visomis jėgomis prisidėti prie tvarios saulės energetikos plėtros Lietuvoje. Pradėkime kiekvienas nuo savęs ir drauge kurkime švaresnį pasaulį.