Patirtis

UAB Solet Technics savo veiklą pradėjo 2011 metų gegužės 16 dieną ir visą veiklos laikotarpį specializuojasi tik saulės energetikos srityje.
Tai viena seniausių šios srities įmonių dirbančių Lietuvoje.

 • Solet Technics saulės elektrinės

  Fiziniai asmenys

  Virš 1000 įrengtų elektrinių!

  Nuo veiklos pradžios kiekvienais metais įrengiame dvigubai daugiau jėgainių. Siekiame, kad klientai, pasirinkę mus, mėgautųsi priežiūros nereikalaujančia saulės elektrine ne vieną dešimtmetį.

 • Saulės elektrinių ranga juridiniams asmenims

  Juridiniai asmenys

  Virš 50 įgyvendintų projektų

  Įgyvendinome eilę įvairios galios projektų verslo ir viešosios paskirties subjektams. Atitinkame griežčiausius verslo subjektų keliamus reikalavimus.

 • Solet Technics nestandartiniai saulės elektrinių sprendimai

  Nestandartiniai projektai

  Unikalūs sprendimai, kuriais didžiuojamės

 • Solet Technics projektavimo paslaugos

  Projektavimas

  Galimybių studijos, techniniai projektai

  Parengėme virš 150 techninių projektų saulės elektrinėms, kurių galia didesnė nei 30 kW. Didžioji dalis parengtų projektų - jau įgyvendinti.

 • Saulės moduliai, saulės baterijos solet technics

  Lietuviški moduliai

  Parduodame tik patikrintą produkciją

  Nuo pat veiklos pradžios savo klientams siūlome Lietuviškus saulės modulius. UAB "Solet" (MG AB "Precizika") pagaminti ir UAB "Solet Technics" sumontuoti moduliai puikiai veikia jau nuo 2011 metų.

Atsiliepimai

Ačiū už ekskursiją po Jūsų gamyklą, buvo įdomu pamatyti gamybos procesą savo akimis. Išgirdome daug naujų ir įdomių dalykų – ačiū Jums!

Stasys / Vilnius

Solet Technics mūsų įstaigai ruošė galimybių studiją ir padėjo užpildyti paraišką paramai gauti. Džiaugiamės sklandžiu darbu ir gautu finansavimu.

Vaidas / Vilniaus r.

Noriu padėkoti Jums už tikrai nuoširdų darbą ir pagalbą tvarkant popierizmą. Jūs nuostabi. Baigėme turbūt jau paskutinį etapą, kompensacinę išmoką gavome.

Loreta / Panevėžys

Svarbu, kai įmonė turi visus reikalingus specialistus ir gali prisiimti absoliučiai visą atsakomybę už darbus. Pastebėjome, kad Solet Technics labai rūpinasi savo klientais net užbaigę statybą. Be to, jie siūlo kokybiškus lietuviškus Precizikos modulius, o mes iš principo renkamės prekę lietuvišką.

Gintautas / Klaipėda

Rekomenduojame visiems, kuriuos erzina rūpesčiai. Įranga gal kiek ir brangesnė, tačiau štai jau šešti metai elektrinė dirba kaip bitelė. Solet Technics puikiai išmano savo sritį ir siūlo tik tokią produkciją, už kurią atsako savo galva. Dirba švariai ir kruopščiai, viską sutvarko nuo – iki, labai patogu.

Nijolė / Vilnius

Maloniai nustebino sveikas Solet Technics specialistų pragmatiškumas. Tikri savo srities profesionalai! Reali nauda pirkėjui jiems svarbesnė už didesnius pardavimus. Pasiūlė ir įrengė mums būtent tiek ir tai, ko reikėjo. Rekomenduojame visiems.

Mindaugas / Utenos r.