Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

rangovo patikra saules jegaines patikrinimas pridavimas eso

Saulės elektrinė verslui su parama

Pasinaudojus parama galite įsirengti saulės jėgainę savo verslui (biudžetinei įstaigai) ženkliai pigiau. Būtina pasiruošti iš anksto.

Konsultuotis
  • Finansuojama dalis iki 30% (arba 80%)
  • Įgyvendinama per 12-18 mėn.
  • Greitas atsipirkimas

parama skirta juridiniams asmenims:

irengti-saules-elektrine-privacioje-valdoje-01

įsirengti saulės jėgainės savo teritorijoje

saules-parkas-isigyti

įsigyti saulės elektrines iš saulės parkų

Saulės moduliai apžvalga
Trumpai

Koks procesas?

Nusprendėte įsigyti saulės elektrinę, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Susipažinkite su pagrindiniais etapais

Pagal Jūsų elektros suvartojimą, prijungimo galimybes ir finansavimo priemonę numatoma saulės jėgainės galia. Atsižvelgiant į šiuos tris kriterijus rekomenduojame optimaliausią sprendimą. Pagal suderintą sprendimą atliekame galimybių studiją, rūpinamės saulės jėgainės prijungimo dokumentais – ITS, LP, GAM. Pateikiame Jums finansinius duomenis, preliminarius techninius sprendinius.

Suderinus sprendinį su Jumis padedame pasirūpinti paramos dokumentais, paaiškiname Jūsų įmonės atstovui, kaip ir kur šie turi būti pateikiami. Siūlome nedelsiant pradėti rūpintis maksimalios stogo apkrovos ekspertizės tyrimu, pastatui, ant kurio bus montuojama saulės jėgainė (saulės parkui ar montuojant ant žemės nereikia), priduodant jėgainę VERT – šį dokumentą yra būtina pateikti. Įsitikinus, kad elektrinę saugu montuoti ant nurodyto stogo ir šis atlaikys papildomas apkrovas – ruošiame paprastąjį remonto aprašą arba statybos projektą, jį suderiname su ESO, kitomis institucijomis, gauname statybos leidimą, jei toks reikalingas.

Pagal finansavimo aprašą atliekate numatyto pobūdžio pirkimo procedūrą, vykdomi įrengimo darbai pagal su Jumis suderintą darbo projektą. Įprastai viešojo pirkimo procedūros užtrunka iki 1.5 mėn., įrengimo darbai 4-8 mėn.

Gauti pasiūlymą

KAS GALI PRETENDUOTI Į PARAMĄ?

kodel-solet_uztikrinsime-didziausia-graza

PRIVATUS VERSLAS

Priklausomai nuo priemonės subsidijuojama iki 30% tinkamų finansuoti išlaidų. Tai ganėtinai greitai įgyvendinami projektai.

Susisiekti
garantuojame-gamyba-01

BIUDŽETINĖS ĮSTAIGOS

Galimybė pretenduoti į didesnę paramą. Reikalingas savivaldybės tarybos pritarimas. Iki 80% tinkamų finansuoti išlaidų.

Susisiekti
iranga saules elektrinems saules modulis galios keitiklis
DUK

Svarbu žinoti

Norėdami gauti paramą saulės elektrinių įrengimui, turite atitikti APVA keliamus reikalavimus įrangai ir įrengimo darbams. Prieš teikiant prašymą, susipažinkite su pagrindiniais reikalavimais, taisyklėmis

Paraišką finansavimui gauti turite teikti per APVA informacinę sistemą adresu apvis.apva.lt. Prisijungę prie sistemos turite užpildyti kontaktinę informaciją, padarę tai rasite Jums aktualų kvietimą teikti paraiškas dėl paramos saulės elektrinių įsigijimui. Jeigu jėgainę įsigijate iš SOLET – mes pagelbėsime sutvarkant visus dokumentus, pildant paraišką.

Gauti pasiūlymą
naujienlaiskiu prenumeratos paveikslelis

Norite sužinoti kada galėsite pateikti paraišką finansavimui?

Registruokite savo el. paštą ir mes pranešime

elektriniu paslaugos
elektriniu paslaugos
Mes Jums padėsime!

Tereikia pasirašyti sutartį, ir mes viskuo pasirūpinsime

Jei nusprendėte įsirengti saulės elektrinę verslui su parama, patikėkite procesą patyrusiems Solet specialistams.

  • Pasiūlysime Jums labiausiai tinkamą saulės elektrinės sprendimą.
  • Padėsime užpildyti visus dokumentus, reikalingus paramai gauti ir suteiksime visą reikalingą informaciją.
  • Padėsime Jums įsirengti nuosavą saulės elektrinę arba padėsime pasirinkti reikiamo dydžio saulės elektrinės dalį saulės parke.
Ar verta?

AR VERTA ĮSIGYTI SAULĖS ELEKTRINĘ VERSLUI?

fiksuota-kaina-01

Tai saugi investicija, kurios teikiama nauda yra nesudėtingai įvertinama

namo verte-01

Įsirengę saulės elektrinę sumažinsite taršą bei šiltnamio dujų išmetimą į atmosferą. Tokiu būdų ne tik efektyviau paskirstysite kaštus, bet ir sulauksite teigiamo palaikymo iš klientų

Susigrąžinsite dalį savo investicijų, mėgausitės iki 3 kartų pigesne elektra. Tiesiogiai gaminamą elektrą galėsite naudoti nemokamai

park town integruota i fasada saules elektrine
DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, saulės jėgainės padeda taupyti. Idealiu atveju, kai visa pagaminama elektra yra iš karto sunaudojama, finansinis atsipirkimas galėtų būti apskaičiuojamas kaip investicijos ir subsidijos skirtumo santykis su elektros kaina padauginta iš metinės saulės elektrinės gamybos apimties. Tokiu atveju gaunamas vidutinis elektrinės atsipirkimo laikotarpis yra apie 7 metai, jei elektrinė įsirengiama be paramos ir atitinkamai 3-4 metai, jei elektrinė įsirengiama su 30 proc. subsidija.

Efektyviausiai saulės elektrinės veikia nuo kovo iki rugsėjo mėnesio. Būtent šiuo sezono metu yra sukaupiama visa reikiama elektros energija likusiam laikotarpiui su mažiau saulės šviesos. Žinoma, saulės elektrinės veikia ir žiemą, tačiau ne taip efektyviai. Žiemą įprastai yra naudojama ESO tinkluose sukaupta elektros energija (energija kaupiama du metus).

Sniego valymas.

Žiemos laikotarpiu saulėtų dienų yra labai mažai, todėl sunku įvertinti, ar sniego valymo išlaidos atpirktų padidėjusią gamybą. Reikia įvertinti ir didesnę modulių sugadinimo riziką, taip pat pavojų žmogaus sveikatai (pvz., ant apledėjusio šlaitinio stogo). Dažniausiai moduliai nėra valomi nuo sniego, o gramdyti ledą gramdikliais ar tirpdinti šildytuvais dauguma modulių gamintojų apskritai draudžia.

Modulių plovimas.

Priklauso nuo elektrinės montavimo ypatybių ir aplinkos sąlygų. Jei moduliai sumontuoti nuo 20 iki 45 laipsnių kampu, juos pakankamai gerai nuplauna lietus. Vis tik vieną kartą į metus, atliekant elektrinės techninę patikrą modulius nuplauti rekomenduojama. Modulius gali tekti plauti ir dažniau priklausomai nuo taršos šaltinių: kelias, žvyrkelis (dulkės), medžiai (žiedadulkės, lipčius, lapai), paukščiai, pramonės įmonės (dulkės) ir pan.

Kaip plauti saulės modulius?

Pirmiausiai reikia išjungti keitiklį. Kokias medžiagas ir priemones galima naudoti modulių plovimui galite rasti modulių gamintojo vartotojo instrukcijoje. Visais atvejais rekomenduojame naudoti aukšto slėgio purkštuvus, minkštą šluostę, gamtai draugiškos plovimo priemonės be abrazyvų, minkštas (filtruotas) vanduo. Plauti reiktų anksti ryte, vakare, naktį arba apniukusiomis dienomis, kai saulė nėra aktyvi. Mes taip pat galime pasiūlyti modulių plovimo paslaugas, prašome kreiptis servisas@solet.lt

Saulės elektrinės techninė priežiūra.

Kaip ir kiekvienas įrenginys, taip ir saulės jėgainė reikalauja jūsų dėmesio ir aptarnavimo, kad jos darbas būtų maksimaliai našus ir nepertraukiamas. Rekomenduojame saulės elektrinės priežiūrą patikėti profesionalams – šios paslaugos kaina nedidelė, bet nauda – ženkli.

Saulės elektrinės galia priklauso nuo įrengimo vietos ypatumų bei elektros vartojimo įpročių ir poreikio. Solet ekspertai gali padėti Jums išsiaiškinti poreikį ir nustatyti, kokios tiksliai galios saulės jėgainės įrengimas Jums racionaliausias. Idealiu atveju, jei per metus sunaudojate 5000 kWh elektros – Jums reikia 5 kW galios jėgainės.

Žiūrėti visus

Turite klausimų?

Susisiekite