rangovo patikra saules jegaines patikrinimas pridavimas eso

Saulės elektrinės rangovo deklaracija

Jeigu nusprendėte elektrinę įsirengti patys arba norite patikrinti kito rangovo įrengtos saulės elektrinės darbų kokybę – galite kreiptis į mus. Parengsime elektrinės apžiūros (defektų aktą), jeigu reikalinga – pateiksime rangovo deklaraciją ESO ir įteisinsime Jūsų saulės elektrinę.

Susisiekite
  • Įrengtos elektrinės pirminė ir periodinė patikra
  • Saulės jėgainės įteisinimas
  • Defektų šalinimas
Saules-elektrines-projektavimas-stebejimas
Paslaugos

Įrengtos saulės elektrinės patikrinimas

Patikrinsime Jūsų arba rangovo įrengtą saulės elektrinę ir pateiksime Jums išvadą/defektų sąrašą.

Susisiekite
saules elektrines modeliavimo paslaugos
Paslaugos

Rangovo deklaracijos pateikimas

Patikrinę elektrinę ir nustatę, kad ji atitinka visus teisės reglamentus – pateiksime rangovo deklaraciją, įteisinsime Jūsų elektrinę

Susisiekite

Kitos paslaugos

Saulės elektrinių priežiūra

Žiūrėti

Projektavimo ir modeliavimo paslaugos

Žiūrėti
aeronamai projektas saules jegaine irengta solet technics
DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Sniego valymas.

Žiemos laikotarpiu saulėtų dienų yra labai mažai, todėl sunku įvertinti, ar sniego valymo išlaidos atpirktų padidėjusią gamybą. Reikia įvertinti ir didesnę modulių sugadinimo riziką, taip pat pavojų žmogaus sveikatai (pvz., ant apledėjusio šlaitinio stogo). Dažniausiai moduliai nėra valomi nuo sniego, o gramdyti ledą gramdikliais ar tirpdinti šildytuvais dauguma modulių gamintojų apskritai draudžia.

Modulių plovimas.

Priklauso nuo elektrinės montavimo ypatybių ir aplinkos sąlygų. Jei moduliai sumontuoti nuo 20 iki 45 laipsnių kampu, juos pakankamai gerai nuplauna lietus. Vis tik vieną kartą į metus, atliekant elektrinės techninę patikrą modulius nuplauti rekomenduojama. Modulius gali tekti plauti ir dažniau priklausomai nuo taršos šaltinių: kelias, žvyrkelis (dulkės), medžiai (žiedadulkės, lipčius, lapai), paukščiai, pramonės įmonės (dulkės) ir pan.

Kaip plauti saulės modulius?

Pirmiausiai reikia išjungti keitiklį. Kokias medžiagas ir priemones galima naudoti modulių plovimui galite rasti modulių gamintojo vartotojo instrukcijoje. Visais atvejais rekomenduojame naudoti aukšto slėgio purkštuvus, minkštą šluostę, gamtai draugiškos plovimo priemonės be abrazyvų, minkštas (filtruotas) vanduo. Plauti reiktų anksti ryte, vakare, naktį arba apniukusiomis dienomis, kai saulė nėra aktyvi. Mes taip pat galime pasiūlyti modulių plovimo paslaugas, prašome kreiptis [email protected]

Saulės elektrinės techninė priežiūra.

Kaip ir kiekvienas įrenginys, taip ir saulės jėgainė reikalauja jūsų dėmesio ir aptarnavimo, kad jos darbas būtų maksimaliai našus ir nepertraukiamas. Rekomenduojame saulės elektrinės priežiūrą patikėti profesionalams – šios paslaugos kaina nedidelė, bet nauda – ženkli.

Efektyviausiai saulės elektrinės veikia nuo kovo iki rugsėjo mėnesio. Būtent šiuo sezono metu yra sukaupiama visa reikiama elektros energija likusiam laikotarpiui su mažiau saulės šviesos. Žinoma, saulės elektrinės veikia ir žiemą, tačiau ne taip efektyviai. Žiemą įprastai yra naudojama ESO tinkluose sukaupta elektros energija. Esant ypač saulėtai vasarai, saulės elektrinė veikia visus metus.

Taip, saulės jėgainės padeda taupyti. Idealiu atveju, kai visa pagaminama elektra yra iš karto sunaudojama, finansinis atsipirkimas galėtų būti apskaičiuojamas kaip investicijos ir subsidijos skirtumo santykis su elektros kaina padauginta iš metinės saulės elektrinės gamybos apimties. Tokiu atveju gaunamas vidutinis elektrinės atsipirkimo laikotarpis yra apie 8-9 metai, jei elektrinė įsirengiama be paramos ir atitinkamai 4-7 metai, jei elektrinė įsirengiama su 30 proc. subsidija.

Saulės baterija – nekorektiška sąvoka. Įprastai, žmonės kalbėdami apie “saulės baterijas” kalba apie saulės fotovoltinius modulius. Saulės modulis neakumuliuoja energijos, šią funkciją gali atlikti autonominės elektrinės akumuliatoriai. Gaminančių vartotojų atveju – baterija (saugykla) yra ESO skirstomasis tinklas.

Žiūrėti visus