Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

saules-elektriniu-prieziura solet technics

Saulės elektrinių priežiūra

Įsigijote saulės elektrinę ir atlikote pirmąjį žingsnį žaliosios energijos link, tačiau kas laukia toliau? Tam, kad jėgainė tarnautų ilgai, veiktų didžiausiu našumu bei atneštų maksimalią investicinę grąžą, ji turi būti tinkamai ir atsakingai prižiūrima.

Reikėtų atlikti reguliarią techninę apžiūrą ir jėgainės aptarnavimą. Jei nežinote kaip tinkamai rūpintis savo naujuoju pirkiniu, patikėkite saulės elektrinės priežiūrą ilgametę patirtį turintiems specialistams.

Susisiekite
  • 24/7 nuotolinė saulės elektrinės stebėsena
  • Aukšta priežiūros kokybė už prieinamą kainą
  • Priežiūros planas orientuotas į Jūsų poreikį
Saules-elektrines-projektavimas-stebejimas
Paslaugos

Saulės elektrinės stebėsena

Aukštos kvalifikacijos specialistai ne tik profesionaliai atliks reguliarią apžiūrą, bet ir greičiau pastebės atsiradusias problemas, padės jas išspręsti ir teiks informaciją, kaip tinkamai organizuoti elektrinės darbą. Pasitikėdami specialistais išvengsite papildomų nuostolių bei užsitikrinsite, kad elektrinė gamins maksimalų energijos kiekį.

Jums siūlome:

  1. Priežiūros plano pasirinkimą, orientuotą į Jūsų poreikius,
  2. Nuotolinį 24/7 saulės elektrinės stebėjimą – gėdimai neliks neištaisyti!
  3. Ataskaitas apie elektrinės darbą ir sutrikimus,
  4. Aukštą priežiūros kokybę už prieinamą kainą.
Susisiekite
saules elektrines modeliavimo paslaugos
Paslaugos

Saulės elektrinės priežiūra

Elektrinių priežiūrą vykdo UAB “Saulės Elektrinių Servisas”

Už Jūsų saulės elektrinę atsakinga UAB “Saulės Elektrinių Servisas” – išskirtinai į saulės elektrinių ir saulės elektrinių parkų priežiūrą orientuota įmonė, įsteigta “Solet Technics”. Tai viena pirmųjų tokio tipo įmonių Lietuvoje. Kvalifikuoti profesionalai visą dėmesį skiria į aukštos kokybės ir greitą elektrinių aptarnavimą, todėl turi sukaupę nemažą patirtį šioje srityje. Sąžiningumas, aukšta darbo kultūra ir saugumas – svarbios įmonės vertybės. Klientai gali tikėtis atviro ir pagarbaus bendravimo bei poreikius atitinkančio aptarnavimo.

Susisiekite
saules baterijos melyna solet technics
Paslaugos

Sugedo saulės elektrinė?

Šis retas nemalonumas ne tik apsunkina elektros gamybą, kelia stresą, bet ir reikalauja papildomų išlaidų. Dažniausiai saulės elektrinės genda dėl pasirinktos prastos įrangos, ar netinkamos šios aptarnavimo, tačiau priežasčių gali būti dar daugiau.

Inverteris (keitiklis) – tai vienas svarbiausių, tačiau kartu ir labiausiai gendančių saulės elektrinės prietaisų. Įrenginio gedimo priežastys yra įvairiausios, o šiam neveikiant, sutrinka visos elektrinės darbas. Jei kyla problemų su Jūsų saulės elektrinės galios keitikliu (inverteriu), kreipkitės!

Saulės moduliai – retai gendanti saulės elektrinės dalis. Iš esmės dažnai pakanka pasinaudoti gamintojo suteikiama produkto garantija ir pakeisti modulį nauju.

Susisiekite

Kitos paslaugos

Projektavimo ir modeliavimo paslaugos

Žiūrėti
namas saules elementai aeronamai solet technics irengta saules elektrine
DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip, saulės jėgainės padeda taupyti. Idealiu atveju, kai visa pagaminama elektra yra iš karto sunaudojama, finansinis atsipirkimas galėtų būti apskaičiuojamas kaip investicijos ir subsidijos skirtumo santykis su elektros kaina padauginta iš metinės saulės elektrinės gamybos apimties. Tokiu atveju gaunamas vidutinis elektrinės atsipirkimo laikotarpis yra apie 7 metai, jei elektrinė įsirengiama be paramos ir atitinkamai 3-4 metai, jei elektrinė įsirengiama su 30 proc. subsidija.

Efektyviausiai saulės elektrinės veikia nuo kovo iki rugsėjo mėnesio. Būtent šiuo sezono metu yra sukaupiama visa reikiama elektros energija likusiam laikotarpiui su mažiau saulės šviesos. Žinoma, saulės elektrinės veikia ir žiemą, tačiau ne taip efektyviai. Žiemą įprastai yra naudojama ESO tinkluose sukaupta elektros energija (energija kaupiama du metus).

Sniego valymas.

Žiemos laikotarpiu saulėtų dienų yra labai mažai, todėl sunku įvertinti, ar sniego valymo išlaidos atpirktų padidėjusią gamybą. Reikia įvertinti ir didesnę modulių sugadinimo riziką, taip pat pavojų žmogaus sveikatai (pvz., ant apledėjusio šlaitinio stogo). Dažniausiai moduliai nėra valomi nuo sniego, o gramdyti ledą gramdikliais ar tirpdinti šildytuvais dauguma modulių gamintojų apskritai draudžia.

Modulių plovimas.

Priklauso nuo elektrinės montavimo ypatybių ir aplinkos sąlygų. Jei moduliai sumontuoti nuo 20 iki 45 laipsnių kampu, juos pakankamai gerai nuplauna lietus. Vis tik vieną kartą į metus, atliekant elektrinės techninę patikrą modulius nuplauti rekomenduojama. Modulius gali tekti plauti ir dažniau priklausomai nuo taršos šaltinių: kelias, žvyrkelis (dulkės), medžiai (žiedadulkės, lipčius, lapai), paukščiai, pramonės įmonės (dulkės) ir pan.

Kaip plauti saulės modulius?

Pirmiausiai reikia išjungti keitiklį. Kokias medžiagas ir priemones galima naudoti modulių plovimui galite rasti modulių gamintojo vartotojo instrukcijoje. Visais atvejais rekomenduojame naudoti aukšto slėgio purkštuvus, minkštą šluostę, gamtai draugiškos plovimo priemonės be abrazyvų, minkštas (filtruotas) vanduo. Plauti reiktų anksti ryte, vakare, naktį arba apniukusiomis dienomis, kai saulė nėra aktyvi. Mes taip pat galime pasiūlyti modulių plovimo paslaugas, prašome kreiptis servisas@solet.lt

Saulės elektrinės techninė priežiūra.

Kaip ir kiekvienas įrenginys, taip ir saulės jėgainė reikalauja jūsų dėmesio ir aptarnavimo, kad jos darbas būtų maksimaliai našus ir nepertraukiamas. Rekomenduojame saulės elektrinės priežiūrą patikėti profesionalams – šios paslaugos kaina nedidelė, bet nauda – ženkli.

Saulės baterija – nekorektiška sąvoka. Įprastai, žmonės kalbėdami apie “saulės baterijas” kalba apie saulės fotovoltinius modulius. Saulės modulis neakumuliuoja energijos, šią funkciją gali atlikti autonominės ar hibridinės elektrinės akumuliatoriai. Gaminančių vartotojų atveju – baterija (saugykla) yra ESO skirstomasis tinklas.

Saulės elektrinės kaina su įranga, įrengimo, dokumentacijos tvarkymo paslaugomis prasideda nuo 900 eurų už 1 kW. Pasirenkant įrangą su ilgesnėmis garantijomis, išmanesniais sprendimais kaina gali būti 10-20% didesnė (priklausomai nuo saulės elektrinės bendros galios).

Žiūrėti visus

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai