Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

silumos siurbliai

Šilumos siurbliai

Efektyvus sprendimas patalpų šildymui ir šaldymui. Nesudėtingai kombinuojami su saulės elektrinėmis – dar ženklesniems sutaupymams!

Žiūrėti įrangą
 • Greitai montuojami
 • Nebrangi priežiūra
 • Ekologiška ir naudinga
Šilumos siurbliai

ORAS-VANDUO

VEIKIMO PRINCIPAS

Oras-vanduo šilumos siurbliai – tai vieni efektyviausių šildymo įrenginių.  Šie dėl savo veikimo ypatybių gali būti panaudojami ne vien tik namo šildymui, bet ir vėsinimui bei karšto vandens ruošimui. Tai vieni iš efektyviausių ir sparčiai populiarėjančių rinkoje modernaus šildymo sistemų.

Šio tipo šilumos siurbliai itin našiai veikia vidutinio klimato sąlygomis. Optimaliausias oras-vanduo šilumos siurblio efektyvumas pasiekiamas lauko temperatūrai esant apie 7°C, priešingai nei sausose ir šaltose vietovėse, kur lauko temperatūra dažnai nukrinta iki -20°C. Su 1 kWh elektros energijos oras-vanduo šilumos siurblys priklausomai nuo COP įrenginio charakteristikos, atitinkamai pagamina nuo 3 iki 6 kWh šiluminės energijos Jūsų namams.

Vienas didžiausių privalumų, jog šie šilumos siurbliai ženkliai sumažina aplinkos taršą, kadangi sistema neišskiria CO2. Taip pat oras-vanduo šilumos siurbliai dažniausiai sunaudoja kur kas mažiau elektros energijos palyginus su išskiriama šilumine energija. Didžiausios šios sistemos trūkumas yra itin žemos oro temperatūros veikimo efektyvumas (<-25°C). Esant itin žemai lauko temperatūrai gan sparčiai mažėja šilumos siurblio efektyvumas.

Galutinė šių siurblių kaina priklauso nuo paties įrenginio dydžio, pajėgumo, galios, skirtingų darbo sąnaudų įrengiant tokią šildymo sistemą, papildomų šildymo sistemai reikalingų komponentų įrengimo. Jūsų pasirinktas šilumos siurblio tipas, klimatas, kuriame gyvenate ir namuose nustatyta temperatūra turės įtakos šilumos siurblio eksploatavimo sąnaudoms. Oras-vanduo sistemos įrangos ir įrengimo kaina prasideda nuo 4000 Eur. mažo ploto gyvenamąjam namui. Svarbu paminėti, kad fiziniai asmenys turi galimybę gauti paramą šilumos siurblio oras-vanduo įsigijimui, kai keičiamas senas ir neefektyvus katilas.

silumos-siurbliai-oras-vanduo

Pažangus sprendimas

Užima nedaug vietos

Nesudėtinga valdyti

Efektyvus šildymas

Šilumos siurbliai

ORAS-ORAS (kondicionieriai)

VEIKIMO PRINCIPAS

Oras-oras šilumos siurbliai, tai modernūs įrenginiai, absorbuojantys orą iš lauko, kurį galima naudoti tiek patalpų šildymui ar jų vėsinimui. Šis įrenginys gali būti įvardijamas ir kaip kondicionierius

Šilumos siurbliai oras-oras gali būti pritaikyti skirtingoms oro sąlygoms, kaip -15°C, -25°C šalčiams ar 30°C karščiams. Oras-oras šilumos siurbliai yra įvardijami, kaip labai efektyvūs ir našūs. Vidutiniškai sezoninės energijos efektyvumas sieka 3.0-4.0 SCOP koeficientą (angl. SCOP, Seasonal Coeficiant of Performance). Su 1 kWh elektros energijos oras-oras šilumos siurblys priklausomai nuo SCOP, gali pagaminti 3-4 kWh šiluminės energijos.

Oras-oras šilumos siurbliai dažniausiai gali būti nesudėtingai valdomi nuotoliniu būdu – puikiai tinka sodyboms ar namams, kai norima šiuos iš anksto sušildyti/atšaldyti. Įrenginiai pasižymi mažesne kaina (palyginus su oras-vanduo), yra lengviau montuojami, lengviau prižiūrimi. Oras-oras šilumos siurblių efektyvumas yra mažesnis palyginus su oras-vanduo sistema. Tam, kad užtikrinti sklandų prietaiso veikimą reikalinga kasmetinė specialisto apžiūra.

Šilumos siurbliai oras-oras yra vienas paprasčiausių bei ekonomiškiausių sprendimų patalpų šildymui ir vėsinimui, todėl įrengimas yra palyginus pigus. Tai priklauso nuo pasirinkto modelio, jo galingumo bei kitų aspektų. Įprastai tokia sistema kainuoja nuo 1 tūkst. eurų, su įrengimo darbais.

kondicionierius oras-oras išorinis ir vidaus blokas pritaikytas solet puslapiui

Greitai įrengiama

Taupu

Patraukli kaina

Nuotolinis valdymas

šilumos siurblio valdymo pultelis oras-oras
šilumos siurblio valdymo pultelis oras-oras
Eksperto konsultacija

Kaip pasirinkti šilumos siurblį?

Šilumos siurbliai ne tik šildo patalpas, bet ir jas vėsina, padeda palaikyti reikiamą drėgmės lygį, užtikrina oro kondicionavimą. Šilumos siurblių pasirinkimas didelis – skirtingi tipai, galia, kaina. Koks šilumos siurblys geriausiai tinka Jums, sužinosite susisiekę su mumis.

Susisiekite Daugiau informacijos
Nebrangi

Šildymo įranga

Išsirinksite Jūsų poreikius ir finansines galimybes atitinkančią įrangą. Puiki kokybė ir optimali įrangos kaina. Siūlomą įrangą montuojama savo srities ekspertų.

Įrangos katalogas
kondicionierius oras-oras išorinis ir vidaus blokas pritaikytas solet puslapiui
šilumos siurblio įrengimas išorinis blokas ir vyras
šilumos siurblio įrengimas išorinis blokas ir vyras
Šilumos siurblių įrengimas

Paslaugos

Solet Technics siūlo šilumos siurblių įrengimo paslaugą nuo A iki Z už konkurencingą kainą. Visiems darbams suteikiama garantija.

Užtikriname, kad darbus atlieka savo srities profesionalai.

Susisiekite
APVA PARAMA ŠILUMOS SIURBLIŲ ĮRENGIMUI

ŠILUMOS SIURBLIAI SU PARAMA

Pasinaudokite APVA parama ir gaukite subsidiją keičiant neefektyvų iškastinio kuro katilą į naujos kartos šildymo sistemą

 • Galite įsigyti naują šilumos siurblį, kurio naudingumo koeficientas COP, prie standartinių veikimo sąlygų yra didesnis už 3,0.
 • Šilumos siurbliui oras-oras parama nėra suteikiama.
 • Šilumos siurblio įrenginio pasas/specifikacija, įrenginio įsigijimo dokumentai (PVM sąskaita faktūra);
 • Naujo šildymo įrenginio parametrų lentelės nuotrauka;
 • Pastato, kuriame yra įdiegtas šildymo įrenginys nuotrauka (su matomu šildymo įrenginiu);
 • Dokumentų, pagrindžiančių, kad išmontavote ir pridavėte savo seną, neefektyvų šildymo katilą.

Dokumentai yra teikiami APVIS platformoje, jeigu Jūsų paraiška buvo patvirtinta ir Jums yra suteikta parama. Įsigijus įrangą anksčiau, nei pateikiamas finansavimo prašymas – parama nesuteikiama!

 • 5 metus be APVA rašytinio sutikimo negalite perleisti, parduoti, įkeisti turto ar kitokiu būdu suvaržyti daiktinių teisių į šilumos gamybos įrenginį.
 • 5 metus turite sudaryti sąlygas APVA tikrinti projekto įgyvendinimą vietoje, supažindinti darbuotojus su reikiamais dokumentais, jei šis pareikalautų.
 • 5 metus nenaudoti įrenginio ūkinei komercinei veiklai.

5 metų laikotarpis yra skaičiuojamas nuo išlaidų kompensavimo prašymo pateikimo datos.

naujienlaiskiu prenumeratos paveikslelis

Norite sužinoti kada galėsite pateikti paraišką finansavimui?

Registruokite savo el. paštą ir mes pranešime

Nedidelė kaina ir aukšta kokybė

mūsų siūloma įranga

Siūlome patikimą šilumos siurblių oras-oras ir oras-vanduo įrangą už patrauklią kainą. Žemiau rasite mūsų siūlomą įrangą, kur yra nurodyta kaina be įrengimo darbų. Dėl įrengimo darbų - maloniai prašome susisiekti su vadybininku.

silumos-siurbliai
DUK

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Galite įsigyti naują šilumos siurblį, kurio naudingumo koeficientas COP, prie standartinių veikimo sąlygų yra didesnis už 3,0.
 • Šilumos siurbliui oras-oras parama nėra suteikiama.
Žiūrėti visus

Gaukite pasiūlymą dabar!

Susisiekite