Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Pasinaudokite galimybe įsirengti saulės elektrinę su parama

Solet Technics saulės moduliai elektrinės

Saulės jėgainė – atsiperkanti investicija, kuri tampa vis labiau prieinama kiekvienam Lietuvos piliečiui. Solet Technics ekspertai dalinasi darbo patirtimi ir galimybėmis įsirengti jėgainę su parama. 

Jeigu neteikėte paraiškos paramai gauti 2020 metų pradžioje – pranešame Jums puikias naujienas.

Paraiškos formą saulės elektrinių įsirengimui galite užpildyti nuo 2020 m. rugsėjo 21 d. iki spalio 21 d. ir pretenduoti į paramą.

Fiziniams asmenims, kurie siekia įsirengti elektrinę savo lėšomis yra skiriama 323 eur parama vienam instaliuotos galios kilovatui. Tai reiškia, kad 10 kW galios elektrinei yra skiriama iki 3230 eurų subsidija.

blank

Įrengimo ir finansavimo procesas

  1. Klientas užpildo trumpą rangovo parengtą klausimyną. Vyksta objekto įvertinimas.
  2. Pasirašoma rangos darbų sutartis ir suteikiamas įgaliojimas tvarkyti dokumentus Jūsų vardu.
  3. Per trumpiausią įmanoma laikotarpį – įrengiame Jums saulės elektrinę, paruošiame dokumentus, apmokome naudotis.
  4. Jūs pasirašote gaminančio kliento elektros pirkimo-pardavimo sutartį.
  5. Jums pakeičiamas elektros skaitliukas į dvipusį – galite įjungti saulės jėgainę ir pradėti gaminti elektros energiją.
  6. Teikiate kompensavimo prašymą aplinkos projektų valdymo agentūrai – prisegate mūsų pateiktus dokumentus. Jeigu reikia, šio proceso metu Jus konsultuojame.

Kada atsipirks investicija?

Žmonės ketinantys įsirengti saulės elektrinę savo poreikiams, žinoma, skaičiuoja ir kelia paprastą klausimą – kada saulės elektrinė atsipirks? Solet Technics direktorius Andrius Karazinas pateikia tokio ir alternatyvaus skaičiavimo pavyzdžių.

Pavyzdžiui, privatus asmuo savo individualiame name per metus suvartoja 10 000 kWh energijos. Įsirengęs ilgaamžę, kokybišką 10 kW galios saulės elektrinę, per metus jis gali tikėtis vidutiniškai pasigaminti 10 000 kWh energijos. Naudokimės faktiniais 2020 m. duomenimis – elektros kaina  – 0,149€/kWh, elektrinės įsirengimo kaina – 10 000 €. Taigi, 10 000 € /0,149 €/kWh = 67 114 kWh. Atsižvelgiant į kiekį, suvartojamą per metus, šios energijos užtektų 67 114 kWh/10 000 kWh (per metus) = 6,7 metams (jei vartojimo apimtis ir kaina nesikeistų!).

Šis skaičiavimas yra ydingas – lyginamoji elektros kilovatvalandės (iš tinklo) kaina. Sunku prognozuoti, kiek elektrą iš tinklo kainuos įsigyti po penkerių ar dešimties metų. Deja, bet dažniausiai nėra įvertinamos ir kitos, sunkiai pinigais išreiškiamos naudos: galimybė realizuoti ir pademonstruoti savo įsitikinimus, kurti socialinės atsakomybės prisiėmimo įvaizdį, sutaupyti alternatyvių sąnaudų (kai, pavyzdžiui, saulės moduliai integruojami į pastatą ir atlieka stogo dangos funkciją, yra sutaupoma dėl alternatyvios stogo dangos), jaustis labiau nepriklausomu ir didesniu savo gyvenimo šeimininku ir pan. Dažnai pamirštama, kad elektrinė gamins elektrą ne 10, o 20 ir daugiau metų.

Atsipirkimas (metais) = [Elektrinės įrengimo kaina – parama – alternatyvios sąnaudos – pinigais sunkiai įvertinamos naudos]/[ Sutaupyta elektros energija iš tinklo ךiandienė tinklo elektros kaina – metinis elektros pasaugojimo mokestis – priežiūros ir finansinės sąnaudos].

Tarkime, be pirmiau išvardytų sąlygų, turime 323 paramą elektrinei (APVA), sutaupėme apie 2000 € keraminėms čerpėms (30 €/m2 su darbais) ir įsirengėme pigesnę, alternatyvią dangą, indėlių palūkanų norma mažesnė už infliaciją, priežiūros sąnaudos – 30 €/metus, 70 proc. pasigamintos energijos pasidedame į tinklą išsisaugoti, saugojimo mokestis – 0,052 €/kWh.

Investicijos: 10 000 € – 3230 € – 2000 € = 4 770€; metinės sąnaudos: 10 000 kWh × 0,149 €/kWh – (10 000 kWh × 0,7 × 0,052 €/kWh) – 30 € = 1096 (per metus); atsipirkimas 4 770€ / 1096 € (per metus) = 4,35 metų arba įsirengiant ant esamos stogo dangos apie 6-7 metus, pasinaudojus parama. Atitinkamai – kuo daugiau elektros energijos vartosite dieną, kuomet saulės elektrinė gamins – tuo trumpesnį atsipirkimo laikotarpį turėsite. Šiuo atveju skaičiuota, kad naudojama 30% pagaminamos elektros tiesiogiai.

O kur dar visos pinigais sunkiai įvertinamos naudos? 🙂

 

Kreipkitės jau dabar ir gaukite konkurencingą pasiūlymą!

Susisiekite telefonu: 861418869 arba 865241719

Susisiekite internetu užpildę šią formą.

 

 

APVA saulės elektrinė namams su dvipuse apskaita kaip gauti parama

saules elektrines kaina

Įmonė „Solet Technics“ veikia nuo 2011 m. Pagrindinė įmonės veikla yra itin aukštos kokybės lietuviškų fotoelektrinių modulių gamyba ir saulės jėgainių įrengimas. Esame viena iš trijų bendrovių, Lietuvoje gaminančių lietuviškus standartinius fotovoltinius modulius. Bendrovės gamykla „Precizika“ veikia Vilniuje. „Solet Technics“ yra Nacionalinės pasyvaus namo asociacijos ir Lietuvos saulės energetikos asociacijos narė, priklauso Lietuvos švariųjų technologijų klasteriui.

Taip pat skaitykite

Saulės elektrinės montavimas ir tvirtinimo konstrukcijos

Saulės modulių efektyvumas yra aukščiausias tada, kai juos pasiekia tiesioginiai, statmenai “krentantys” saulės spinduliai, aplinkos temperatūra yra pakankamai žema, vėjuota….

Daugiau

Mus rekomenduoja

Skaityti
solet atsiliepimai