Ilgaamžės saulės elektrinės
preciziška kokybė nuo 1961

Paslaugos

Saulės elektrinių
įranga

Elektromobilių
įkrovimo stotelės

VISKAS, KO JUMS GALI PRIREIKTI
ĮSIRENGIANT SAULĖS ELEKTRINĘ

mob main

Nemokamas konsultavimas

Padėsime atsakyti į visus Jums iškilusius klausimus, susijusius su Saulės energetika

„Už kiek superka pagamintą elektrą? Ar užtenka saulės žiemą? Ar galima gauti paramą? Kiek kainuoja elektromobilių krovimo stotelė?“

Šie klausimai – vos keli iš daugybės, į kuriuos mielai atsakysime. Kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių, neklaidžiokite, geriau susisiekite!

Solet Technics Saulės elektrinės jėgainės saulės baterijos
projektavimas compressor
projektavimas compressor

Profesionalus modeliavimas

Parinksime būtent Jūsų poreikius atitinkantį Saulės jėgainės sprendimą

„Kokios galios man reikia?  Kiek gamins mano jėgainė? Kur montuoti elektrinę – ant stogo ar žemės? Ar saulės energija atsiperka? Kada atsiperka? Kiek kainuoja įsirengti visą sistemą?

Modeliuodami Saulės elektrines naudojame profesionalią programinę įrangą, todėl mūsų patarimas dėl tinkamiausio Jums varianto bus įrodytas moksliniais skaičiavimais – modeliavimais.

saules elektriniu parkas saulės parkų irengimas pardavimas solet technics

Saulės elektrinių projektavimas

Padėsime susigaudyti biurokratinėje rutinoje

„Kur kreiptis dėl jėgainės savo poreikiams? Kiek kainuoja gamybos leidimas? Ar reikia statybos leidimo? Ar reikia VEI pažymos?“

Sertifikuoti Solet Technics projektų vadovai padės sutvarkyti visus dokumentinius formalumus, Jums tereikia parašyti įgaliojimą ir galėsite skirti laiką savo įprastiems reikalams.

kokybiskos saules jegaines elektrines Solet Technics saulės elektrinės fiziniams juridiniams asmenims
mob main
skaidre

Saulės elektrinė "iki rakto"

Įrengsime saulės elektrinę taip, lyg statytume sau

„Kaip pritvirtinti saulės modulius (baterijas) prie stogo? Kaip pajungti saulės jėgainę į namo elektros tinklą? Kaip priduoti elektrinę VEI?“

Sertifikuoti, ilgą patirtį turintys Solet Technics montuotojai ir elektrikai-inžinieriai padės sklandžiai įsirengti elektrinę, pasidalins gerosiomis praktikomis ir padės išvengti brangiai kainuojančių klaidų.

saules elektriniu irengimas solet technics precizika

Saulės jėgainių priežiūra

Užtikrinsime, kad Jūsų Saulės elektrinė neštų didžiausią naudą

„Kaip prižiūrėti saulės jėgainę? Ar reikia fotovoltinius modulius valyti nuo sniego? Kaip sužinoti, ar mano elektrinė galėtų dirbti geriau?“ 

Tikime ilgalaike draugyste, todėl rūpinamės mumis pasitikėjusiais pirkėjais ir po elektrinės įrengimo. Elektros energijos gamyba priklauso nuo daugybės veiksnių, tad padėsime pasiekti geriausių rezultatų.

saulės elektrinių įrengimas projektavimas ir priežiūra Solet Technics UAB

KODĖL SOLET TECHNICS?

ILGAMETĖ PATIRTIS

Įrengėme daugiau nei 10 MW galios elektrinių, įgyvendiname unikalius, sudėtingus projektus. Įmonių grupės (Precizika) patirtis nuo 1961 metų mums leidžia Jums pasakyti, kad kokybė ir profesionalumas – tai apie mus.

TIK A KLASĖS PRODUKCIJA

Solet saulės baterijos

Saulės modulius gaminame Lietuvoje, savo gamykloje, todėl  visiškai atsakome už produkto kokybę, ilgaamžiškumą, galime suteikti likvidžią, realią garantiją. Pelnėme Lietuvos Metų gaminio medalį.

SAULĖS JĖGAINĖ IKI RAKTO

Saulės jėgainės įrengimo kaina, po sutarties pasirašymo, bus užfiksuota ir nesikeis. Jei projektą įsivertinome netiksliai – padengsime visas, dėl mūsų kaltės nenumatytas išlaidas

ĮRENGSIME JŪSŲ ELEKTRINĘ IKI RAKTO.

MŪSŲ GAMYKLOJE GAMINTI SAULĖS MODULIAI

Lietuviški Solet Technics moduliai gaminami Vilniuje, Precizikos gamykloje

Saulės baterijos gaminamos mūsų gamykloje, esančioje Vilniuje (Žirmūnų g. 139), mes Precizikos dukterinė įmonė, kuri rūpinasi itin kokybiškais rangos, projektavimo darbais.

LANKSČIOS MOKĖJIMO SĄLYGOS
JĖGAINĖ IŠSIMOKĖTINAI

Suteiksime lanksčias mokėjimo sąlygas.
Pirkite saulės elektrinę išsimokėtinai, gaukite didesnę subsidiją ir įdarbinkite savo pinigus jau dabar!

ESAME SOCIALIAI ATSAKINGI

Solet technics prisideda prie global goals pasaulinių tikslų įgyvendinimo

Mes ir mūsų klientai aktyviai prisidedame prie 2015 metais iškeltų Pasaulio tikslų ir kartu mažiname klimato kaitą. Savo klientams įteikiame autentišką tai patvirtinantį sertifikatą ir ženkliuką.

SAULĖS ELEKTRINĖS KAINA

Saulės jėgainės kaina priklauso nuo daug faktorių, kuriuos turime įvertinti prieš pateikdami Jums pasiūlymą. Elektrinės kaina priklauso nuo Jūsų stogo dangos tipo, stogo dangos būklės, montavimo tipo, elektrinės galios, montuojamos įrangos: saulės fotovoltinių panelių (saulės baterijų), keitiklio, saulės elektrinės stebėsenos platformos, kitų medžiagų. Pateikdami Jums pasiūlymą atsižvelgiame į viską ir užfiksuojame kainą. Tai reiškia, kad kaina po sutarties pasirašymo nebesikeis.
Mūsų siūloma įranga leidžia mums garantuoti ilgaamžį saulės elektrinės veikimą. Pasirinkdami mus – nepirksite „katės maiše“ ir įgysite įrangą, kuri atsipirks.

Saulės elektrinės kaina su montavimo, dokumentacijos tvarkymo darbais prasideda nuo 900 eurų už 1 kW.


Nežinote kokios galios jėgainė Jums reikalinga? Galite įvertinti patys:

 

40
Pasirinkite vidutinę Jūsų patiriamų elektros energijos išlaidų eurais vertę per mėnesį.
0
Objektai, kuriuos valdote nuosavybės teise, esate sudarę sutartį tuo pačiu vardu, kaip ir objekte, kuriame sumontuota saulės elektrinė
Pasirinkite Jums tinkantį variantą, jei ketinate įsidiegti vieną iš šių šildymo sistemų: šilumos siurbliai oras-oras, šilumos siurbliai oras-vanduo, oro kondicionieriai. Jei ne – palikite langelį tuščia.
Rekomenduojame kWp

Naudos Jums:

Pasirinkę mus turėsite tik pasirašyti sutartį, visa kitą padarysime mes. Į paslaugų komplektą įeina:

 1. Preliminarus projektas, vizualizacija;
 2. Saulės moduliai;
 3. Keitiklis (inverteris);
 4. Tvirtinimo konstrukcijos;
 5. Visi reikalingi jungiamieji laidai;
 6. Viršįtampių ribotuvai;
 7. Žaibosauga (pasyvi elektrinės įžeminimo sistema);
 8. Pristatymas ir montavimas;
 9. Įrangos derinimas, patikrinimas;
 10. Dokumentacijos tvarkymas;
 11. Pagalba pildant paramos dokumentus;
 12. Konsultacijos eksploatacijos klausimais;
 13. Apmokymai.

* galioja perkant įrangą su rangos darbais.

SAULĖS ELEKTRINĖ IŠSIMOKĖTINAI

Finansinis sprendimas

Tai itin konkurencingas finansinis sprendimas Jums, su vienomis mažiausių palūkanų rinkoje. Išskaidykite mokėjimą už saulės jėgainę iki 120 mėnesių ir tuo pačiu gaukite didesnę valstybės paramą, kuri dalinai padengs palūkanas už šį finansinį sprendimą. Tokiu būdu galite įsigyti saulės elektrinę be pradinio įnašo ir avanso!

Kreipkitės jau dabar!

Atsižvelgiant į Jūsų poreikį įrangai ir į lizingo bendrovės atliktą Jūsų mokumo ir rizikos vertinimą pasiūlysime optimaliausią ir naudingiausią finansinį sprendimą.

NAUJIENOS

saules elektrine ant stogo ar saules elektrine saules parke VYTIS

Ką pasirinkti – elektrinę ant stogo ar saulės parke?

Saulės energetikos sektorius sparčiai auga, nors kol kas dar ir nesulaukė savo populiarumo viršūnės. Pastebima, kad vis daugiau žmonių ryžtasi pasirinkti žalią energiją, o tai džiugina.

Vykdomi dvišalio bendradarbiavimo projektai

Šiuo metu yra vykdomi septyni projektai, finansuojami Aplinkos Projektų Valdymo agentūros, kurie sparčiai artėja prie paskutinių projekto įgyvendinimo etapų.

solet technics saules parkas vytis

Saulės parkas „Vytis“ – svarbiausi dalykai

Saulės parkas „Vytis“, bus įrengiamas Molėtų rajone. Parke bus naudojami pažangūs lietuviški moduliai su 30 metų gamintojo garantija, o visi reikiami elektrinės komponentai pagaminti Europos Sąjungoje.

Solet Technics vystomas saulės parkas Vytis nutolusios saulės elektrinės

Jau galite įsigyti nutolusios saulės elektrinės dalį su parama

„Solet Technics“ pradėjo saulės parko „Vytis“ rezervacijas. Parkas bus įrengiamas Šliavelių k., Suginčiuose, Molėtų rajone. 

Kokį gaminančio vartotojo atsiskaitymo būdą pasirinkti?

Įsirengus elektrinę tenka pasirinkti ne tik naują elektros tiekėjo planą, bet ir elektros pasaugojimo mokesčio apskaičiavimo būdą. Kyla klausimas – kaip pasirinkti teisingai?

Solet Technics saulės moduliai elektrinės

Pasinaudokite galimybe įsirengti saulės elektrinę su parama

Saulės jėgainė – atsiperkanti investicija, kuri tampa vis labiau prieinama kiekvienam Lietuvos piliečiui. Solet Technics ekspertai dalinasi darbo patirtimi ir galimybėmis įsirengti jėgainę su parama.