VISKAS, KO JUMS GALI PRIREIKTI
ĮSIRENGIANT SAULĖS ELEKTRINĘ
mob main

Saulės baterija ar saulės modulis?

Išsklaidysime mitus ir abejones, susijusias su saulės elektrinių įranga

„Kas yra saulės baterija? Ar saulės modulis ir saulės baterija yra tas pats? Kokios įrangos kaina geriausia? Kokia įranga veikia efektyviausiai?“

Šie klausimai – vos keli iš daugybės, į kuriuos mielai atsakysime. Kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių, neklaidžiokite, geriau susisiekite!

Solet Technics Saulės elektrinės jėgainės saulės baterijos
Ant stalo padėti saulės baterijų brėžiniai
Ant stalo padėti saulės baterijų brėžiniai

Saulės elektrinės galios skaičiuoklė

Parinksime būtent Jūsų poreikius atitinkantį Saulės jėgainės sprendimą

Modeliuodami Saulės elektrines naudojame profesionalią programinę įrangą, todėl mūsų patarimas dėl tinkamiausio Jums varianto bus įrodytas moksliniais skaičiavimais – modeliavimais.

saules elektriniu parkas saulės parkų irengimas pardavimas solet technics

Saulės elektrinių projektavimas

Padėsime susigaudyti biurokratinėje rutinoje

„Kur kreiptis dėl jėgainės savo poreikiams? Kiek kainuoja gamybos leidimas? Ar reikia statybos leidimo? Ar reikia VEI pažymos?“

Sertifikuoti Solet Technics projektų vadovai padės sutvarkyti visus dokumentinius formalumus, Jums tereikia parašyti įgaliojimą ir galėsite skirti laiką savo įprastiems reikalams.

Prie namų, ant žolės pastatyta saulės baterija
mob main
Saulės baterijos nufotografuotos iš arti

Saulės elektrinės "iki rakto"

Įrengsime saulės elektrinę taip, lyg statytume sau

„Kaip pritvirtinti saulės modulius (baterijas) prie stogo? Kaip pajungti saulės jėgainę į namo elektros tinklą? Kaip priduoti elektrinę VEI?“

Sertifikuoti, ilgą patirtį turintys Solet Technics montuotojai ir elektrikai-inžinieriai padės sklandžiai įsirengti elektrinę, pasidalins gerosiomis praktikomis ir padės išvengti brangiai kainuojančių klaidų.

saules elektriniu irengimas solet technics precizika

Saulės jėgainių priežiūra

Užtikrinsime, kad Jūsų Saulės elektrinė neštų didžiausią naudą

„Kaip prižiūrėti saulės jėgainę? Ar reikia fotovoltinius modulius valyti nuo sniego? Kaip sužinoti, ar mano elektrinė galėtų dirbti geriau?” 

Tikime ilgalaike draugyste, todėl rūpinamės mumis pasitikėjusiais pirkėjais ir po elektrinės įrengimo. Elektros energijos gamyba priklauso nuo daugybės veiksnių, tad padėsime pasiekti geriausių rezultatų.

Saulės elektrinės stovi lauke nuotrauka
KODĖL SOLET TECHNICS?
ILGAMETĖ PATIRTIS

Įrengėme daugiau nei 10 MW galios elektrinių, įgyvendiname unikalius, sudėtingus projektus. Įmonių grupės (Precizika) patirtis nuo 1961 metų mums leidžia Jums pasakyti, kad kokybė ir profesionalumas – tai apie mus.

TIK A KLASĖS PRODUKCIJA

Solet saulės baterijos

Saulės modulius gaminame Lietuvoje, savo gamykloje, todėl  visiškai atsakome už produkto kokybę, ilgaamžiškumą, galime suteikti likvidžią, realią garantiją. Pelnėme Lietuvos Metų gaminio medalį.

SAULĖS JĖGAINĖ IKI RAKTO

Saulės jėgainės įrengimo kaina, po sutarties pasirašymo, bus užfiksuota ir nesikeis. Jei projektą įsivertinome netiksliai – padengsime visas, dėl mūsų kaltės nenumatytas išlaidas

ĮRENGSIME JŪSŲ ELEKTRINĘ IKI RAKTO.

MŪSŲ GAMYKLOJE GAMINTI SAULĖS MODULIAI
Lietuviški Solet Technics moduliai gaminami Vilniuje, Precizikos gamykloje

Saulės baterijos gaminamos mūsų gamykloje, esančioje Vilniuje (Žirmūnų g. 139), mes Precizikos dukterinė įmonė, kuri rūpinasi itin kokybiškais rangos, projektavimo darbais.

JĖGAINĖ IŠSIMOKĖTINAI

Suteiksime lanksčias mokėjimo sąlygas.
Pirkite saulės elektrinę išsimokėtinai, gaukite didesnę subsidiją ir įdarbinkite savo pinigus jau dabar!

ESAME SOCIALIAI ATSAKINGI
Solet technics prisideda prie global goals pasaulinių tikslų įgyvendinimo

Mes ir mūsų klientai aktyviai prisidedame prie 2015 metais iškeltų Pasaulio tikslų ir kartu mažiname klimato kaitą. Savo klientams įteikiame autentišką tai patvirtinantį sertifikatą ir ženkliuką.

SAULĖS ELEKTRINĖS KAINA

Saulės elektrinės kaina priklauso nuo daug faktorių, kuriuos turime įvertinti prieš pateikdami Jums pasiūlymą. Elektrinės kaina priklauso nuo Jūsų stogo dangos tipo, stogo dangos būklės, montavimo tipo, elektrinės galios, montuojamos įrangos: saulės fotovoltinių panelių (saulės baterijų), keitiklio, saulės elektrinės stebėsenos platformos, kitų medžiagų. Pateikdami Jums pasiūlymą atsižvelgiame į viską ir užfiksuojame saulės elektrinės kainą. Tai reiškia, kad kaina po sutarties pasirašymo nebesikeis.
Mūsų siūloma įranga leidžia mums garantuoti ilgaamžį saulės elektrinės veikimą. Pasirinkdami mus – nepirksite “katės maiše” ir įgysite įrangą, kuri atsipirks.


Saulės elektrinės kaina su montavimo, dokumentacijos tvarkymo darbais prasideda nuo 800 eurų už 1 kW.


Nežinote kokios galios jėgainė Jums reikalinga? Galite įvertinti patys:

 

40
Pasirinkite vidutinę Jūsų patiriamų elektros energijos išlaidų eurais vertę per mėnesį.
0
Objektai, kuriuos valdote nuosavybės teise, esate sudarę sutartį tuo pačiu vardu, kaip ir objekte, kuriame sumontuota saulės elektrinė
Pasirinkite Jums tinkantį variantą, jei ketinate įsidiegti vieną iš šių šildymo sistemų: šilumos siurbliai oras-oras, šilumos siurbliai oras-vanduo, oro kondicionieriai. Jei ne – palikite langelį tuščia.
Rekomenduojame kWp

Naudos Jums:

Pasirinkę mus turėsite tik pasirašyti sutartį, visa kitą padarysime mes. Į paslaugų komplektą įeina:

 1. Preliminarus projektas, vizualizacija;
 2. Saulės moduliai;
 3. Keitiklis (inverteris);
 4. Tvirtinimo konstrukcijos;
 5. Visi reikalingi jungiamieji laidai;
 6. Viršįtampių ribotuvai;
 7. Žaibosauga (pasyvi elektrinės įžeminimo sistema);
 8. Pristatymas ir montavimas;
 9. Įrangos derinimas, patikrinimas;
 10. Dokumentacijos tvarkymas;
 11. Pagalba pildant paramos dokumentus;
 12. Konsultacijos eksploatacijos klausimais;
 13. Apmokymai.

* galioja perkant įrangą su rangos darbais.

SAULĖS ELEKTRINĖ IŠSIMOKĖTINAI

Finansinis sprendimas

Tai itin konkurencingas finansinis sprendimas Jums, su vienomis mažiausių palūkanų rinkoje. Išskaidykite saulės elektrinės kainą į mažas dalis ir mokėkite iki 120 mėnesių. Gaukite kiek didesnę valstybės paramą, kuri dalinai padengs palūkanas už šį finansinį sprendimą. Tokiu būdu galite puikia kaina įsigyti saulės elektrinę be pradinio įnašo ir avanso!

Kreipkitės jau dabar!

Atsižvelgiant į Jūsų poreikį įrangai ir į lizingo bendrovės atliktą Jūsų mokumo ir rizikos vertinimą pasiūlysime optimaliausią ir naudingiausią finansinį sprendimą.

Vertikaliai nufotografuotos saulės jėgainės, mėlyname fone

SAULĖS MODULIAI (SAULĖS BATERIJOS)

Saulės elektrinės įrengimas – svarus Jūsų žingsnis tvaresnės aplinkos link. Be to, tai puiki investicija: saulės jėgainė sumažins išlaidas elektros energijai, o Jūsų nekilnojamojo turto vertė išaugs.

Populiariai (ir iš tiesų klaidingai) vadinami „saulės baterijomis“, saulės moduliai sezono metu sugeneruos visiems metams reikiamą elektros energijos kiekį. Žinoma, tam būtina tinkamai parinkti saulės elektrinės galią, kuri priklauso nuo suvartojamos elektros energijos kiekio. Nors kai kuriems būsimiems pirkėjams neramu, ar Lietuvoje pakanka saulės, galime nuraminti: kovo-rugsėjo mėnesiais saulės moduliai gauna pakankamai saulės šviesos, kad sukauptos energijos užtektų metams.

Saulės elektrinių pasirinkimas


Solet Technics gali įrengti bet kokios galios saulės elektrines – mūsų asortimentas pritaikytas tiek individualių namų, tiek verslo centrų poreikiams.
Jūsų patogumui siūlome ir „viskas įskaičiuota“ saulės elektrinių komplektus. Pasirinkus bet kurį komplektą, Jums nereikės rūpintis atskiromis įrangos dalimis ir saulės elektrinės įrengimu: profesionali mūsų montuotojų komanda sumontuos jėgainę ant Jūsų stogo.

Saulės baterijos kaina


Nusprendus įsirengti „saulės baterijas“, t.y, saulės modulius, svarbu žinoti Jūsų poreikius atitinkantį įrangos galingumą. Šalia kitų veiksnių, saulės elektrinės kainą didžiąja dalimi lemia įrengiamos jėgainės galia. Ją apskaičiuojame pagal jūsų vidutinį elektros energijos sunaudojimą. Preliminariai sužinoti Jums tinkamą galingumą padės mūsų puslapyje esantis skaičiuotuvas.


Saulės elektrinės kaina priklauso ir nuo nemažai kitų veiksnių (Jūsų stogo dangos tipo ir būklės, montavimo tipo, montuojamos įrangos, garantijų ir kt.). Tik parinkę Jums tinkamiausią įrangos konfigūraciją, galime pateikti tikslų atsakymą, kiek kainuoja saulės elektrinė. Kreipkitės į mus ir gaukite tinkamiausią pasiūlymą pagal savo poreikius!

Saulės elektrinės – mūsų išskirtinumai


Solet Technics siūlo išskirtinės kokybės, Lietuvoje pagamintą produkciją. Saulės moduliai gaminami mūsų gamykloje (UAB “Solet”, įmonių grupė), todėl už saulės elektrinės įrengimo ir veikimo kokybę atsakome nuo A iki Z. Mūsų saulės moduliai yra pelnę Lietuvos Metų gaminio medalį.

Taip pat parduodame geriausių pasaulio gamintojų saulės modulius. Prieš instaliavimą juos patikriname savo gamykloje, taip užtikrindami, kad teikiame aukščiausios kokybės įrangą.

Solet Technics yra viena seniausių saulės energetikos įmonių Lietuvoje. Nuo 2011 m. įrengėme šimtus elektrinių fiziniams ir juridiniams asmenims. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti nestandartinius sprendimus – individualų dizainą, projektavimą ir visas kitas, reikalingas paslaugas. Po įrengimo – rūpinamės, kad Jūsų saulės jėgainė ilgus metus veiktų kaip įmanoma efektyviai.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Ar saulės elektrinės veikia tik vasarą?

Efektyviausiai saulės elektrinės veikia nuo kovo iki rugsėjo mėnesio. Būtent šiuo sezono metu yra sukaupiama visa reikiama elektros energija likusiam laikotarpiui su mažiau saulės šviesos. Žinoma, saulės elektrinės veikia ir žiemą, tačiau ne taip efektyviai. Žiemą įprastai yra naudojama ESO tinkluose sukaupta elektros energija. Esant ypač saulėtai vasarai, saulės elektrinė veikia visus metus.

Kas vadinama saulės baterija?

Saulės baterija – nekorektiška sąvoka. Įprastai, žmonės kalbėdami apie “saulės baterijas” kalba apie saulės fotovoltinius modulius. Saulės modulis neakumuliuoja energijos, šią funkciją gali atlikti autonominės elektrinės akumuliatoriai. Gaminančių vartotojų atveju – baterija (saugykla) yra ESO skirstomasis tinklas. 

Ar saulės jėgainės padeda sutaupyti?

Taip, saulės jėgainės padeda taupyti. Idealiu atveju, kai visa pagaminama elektra yra iš karto sunaudojama, finansinis atsipirkimas galėtų būti apskaičiuojamas kaip investicijos ir subsidijos skirtumo santykis su elektros kaina padauginta iš metinės saulės elektrinės gamybos apimties. Tokiu atveju gaunamas vidutinis elektrinės atsipirkimo laikotarpis yra apie 8-9 metai, jei elektrinė įsirengiama be paramos ir atitinkamai 6-7 metai, jei elektrinė įsirengiama su 30 proc. subsidija.

Kiek kainuoja kokybiška saulės elektrinė?

Saulės elektrinės kaina su įranga, įrengimo, dokumentacijos tvarkymo paslaugomis prasideda nuo 800 eurų už 1 kW. Pasirenkant įrangą su ilgesnėmis garantijomis, išmanesniais sprendimais kaina gali būti 10-20% didesnė (priklausomai nuo saulės elektrinės bendros galios).

Nuo ko priklauso saulės elektrinės kaina?

Viso sprendinio kaina priklauso nuo šių esminių faktorių:

 1. Pasirinktos įrangos – saulės fotovoltinių modulių, galios keitiklių (inverterių), konstrukcijos tipo;
 2. Bendros saulės elektrinės galios (kuo didesnės galios saulės elektrinė įrengiama – tuo vieno įrengto kilovato kaina yra mažesnė);
 3. Sprendinio sudėtingumo.

Pavyzdžiui, įrengti saulės elektrinę ant čerpinio stogo yra brangiau, lyginant su skardiniu stogu. Įrengti saulės baterijas vietoje stogo dangos (arba fasade) yra brangiau, lyginant su standartiniu, lygiagrečiu stogo dangai įrengimu. Pasirenkant europietiškos kilmės įrangą – sprendinys dažniausiai yra brangesnis, lyginant su azijos gamintojų sprendimais.

Tiksli saulės jėgainės įrengimo kaina yra skaičiuojama individualiai, užpildžius užklausą mūsų puslapyje.

Kokia yra 10 KW saulės elektrinės kaina?

10 kW galios saulės elektrinės įrangos ir įrengimo kaina gali svyruoti nuo 8000 iki 11000+ eurų (be valstybės paramos), priklausomai nuo montavimo tipo, pasirinktos įrangos

Saulės fotovoltiniai moduliai, saulės baterijos ar saulės kolektoriai?

Saulės fotovoltiniai moduliai – gamina elektros energiją, saulės kolektoriai – saulės spinduliuotės dėka pašildo vandenį sistemoje, saulės baterijos – ne visiškai teisinga sąvoka, saulės baterijomis dažnai vadinami saulės fotovoltiniai moduliai.

Saulės fotovoltinių modulių vandens šildymo sistema yra pranešenė už kolektorinę sistemą žiemos metu, kuomet karšto vandens poreikis yra didžiausias. Taip pat, saulės modulių įrengimas bei eksplotavimas yra daug paprastesnis už kolektorinę sistemą, daug ilgaamžiškesnis. Vartotojai naudojantys kolektorinę sistema susiduria su kalkėjančių sistemos vamzdelių problemomis. Kai tuo tarpu naudojant saulės modulius, saulės spinduliai tiesiogiai vandens nešildo, o saulės energija paverčiama elektros energija, kuri naudojama vandens pašildymui.

Nederėtų painioti saulės kolektorių su saulės fotovoltiniais moduliais. Saulės kolektoriai yra skirti vandens pašildymui, saulės fotovoltiniai moduliai (saulės baterijos) yra skirti elektros gamybai.

Ar saulės jėgainė gamins elektrą, jeigu dings elektra ESO tinkle?

Ne, saulės elektrinė elektros negamins, tuo metu namie elektros neturėsite. Išskyrus tuos atvejus, kai saulės elektrinės sistema yra autonominė ar hibridinė (ne visos hibridinės saulės jėgainės užtikrins elektros energiją namuose dingus tinklo įtampai).

Saulės elektrinė su parama. Kaip gauti paramą?

Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) suteikia fiziniams asmenims paramą.
Fizinis asmuo gali gauti apie 30 % faktiškai patirtų visų tinkamų finansuoti projekto išlaidų kompensacinę išmoką, kuri skiriama iki 10kW saulės elektrinėms. Pareiškėju gali būti individualaus gyvenamojo vieno ar dviejų butų namo, į kurį planuojama investuoti, savininkas arba bendrasavininkas. Paraiškos teikiamos apvis.apva.lt platformoje. Susisiekite su mumis ir mes padėsime gauti paramą saulės elektrinės įsirengimui.

Ar reikia prižiūrėti saulės elektrinę?

Sniego valymas.

Žiemos laikotarpiu saulėtų dienų yra labai mažai, todėl sunku įvertinti, ar sniego valymo išlaidos atpirktų padidėjusią gamybą. Reikia įvertinti ir didesnę modulių sugadinimo riziką, taip pat pavojų žmogaus sveikatai (pvz., ant apledėjusio šlaitinio stogo). Dažniausiai moduliai nėra valomi nuo sniego, o gramdyti ledą gramdikliais ar tirpdinti šildytuvais dauguma modulių gamintojų apskritai draudžia.

Modulių plovimas.

Priklauso nuo elektrinės montavimo ypatybių ir aplinkos sąlygų. Jei moduliai sumontuoti nuo 20 iki 45 laipsnių kampu, juos pakankamai gerai nuplauna lietus. Vis tik vieną kartą į metus, atliekant elektrinės techninę patikrą modulius nuplauti rekomenduojama. Modulius gali tekti plauti ir dažniau priklausomai nuo taršos šaltinių: kelias, žvyrkelis (dulkės), medžiai (žiedadulkės, lipčius, lapai), paukščiai, pramonės įmonės (dulkės) ir pan.

Kaip plauti saulės modulius?

Pirmiausiai reikia išjungti keitiklį. Kokias medžiagas ir priemones galima naudoti modulių plovimui galite rasti modulių gamintojo vartotojo instrukcijoje. Visais atvejais rekomenduojame naudoti aukšto slėgio purkštuvus, minkštą šluostę, gamtai draugiškos plovimo priemonės be abrazyvų, minkštas (filtruotas) vanduo. Plauti reiktų anksti ryte, vakare, naktį arba apniukusiomis dienomis, kai saulė nėra aktyvi. Mes taip pat galime pasiūlyti modulių plovimo paslaugas, prašome kreiptis servisas@solet.lt

Saulės elektrinės techninė priežiūra.

Kaip ir kiekvienas įrenginys, taip ir saulės jėgainė reikalauja jūsų dėmesio ir aptarnavimo, kad jos darbas būtų maksimaliai našus ir nepertraukiamas. Rekomenduojame saulės elektrinės priežiūrą patikėti profesionalams – šios paslaugos kaina nedidelė, bet nauda – ženkli.

saules parko vytis nuotrauka is virsaus moletai suginčiai

Saulės parkas Vytis – įrengtas

Jau netrukus su malonumu perduosime saulės parko dalis savo klientams!

Gori miesto saulės elektrinė

Skelbimas apie pirkimą (Gori, IDP Settlements)

UAB Solet Technics 2021-05-268:00 pradėjo vykdyti pirkimą ir talpina pirkimo skelbimą.

Skelbimas apie vykdomą pirkimą gruzijoje

Skelbimas apie pirkimą (Gardabani)

UAB Solet Technics 2021-05-12 8:00 pradėjo vykdyti pirkimą ir talpina pirkimo skelbimą.

Elektromobilių rinka Lietuvoje

Elektromobilių rinkos tendencijos ir prognozės ateičiai

Nauji elektromobiliai vis labiau paliečia ir lietuviškąją rinką. Kas dar visai neseniai atrodė nerealu, tampa realybe.

blank

Skelbimas apie pirkimą

UAB Solet Technics 2021-04-26 8:00 pradėjo vykdyti pirkimą ir talpina pirkimo skelbimą.

solet technics saulės modulis mėlynas

Įsigyjant saulės elektrinę verta pagalvoti apie didėjantį energijos poreikį

Skaičiuojame, kad pastaruoju metu vis daugiau saulės elektrines įsirengusių žmonių nori montuoti papildomus saulės modulius.