fbpx

Namams, verslui, įstaigoms,
ūkininkams, bendrijoms

Paslaugos

Saulės elektrinių
įranga

Elektromobilių
įkrovimo stotelės

VISKAS, KO JUMS GALI PRIREIKTI
ĮSIRENGIANT SAULĖS ELEKTRINĘ

Nemokamas konsultavimas

Padėsime atsakyti į visus Jums iškilusius klausimus, susijusius su Saulės energetika

„Už kiek superka pagamintą elektrą? Ar užtenka saulės žiemą? Ar yra parama saulės elektrinės įrengimui? Kiek kainuoja elektromobilių krovimo stotelė?“

Šie klausimai – vos keli iš daugybės, į kuriuos mielai atsakysime. Kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių, neklaidžiokite, geriau susisiekite!

Profesionalus modeliavimas

Parinksime būtent Jūsų poreikius atitinkantį Saulės jėgainės sprendimą

„Kokios galios elektrinės man reikia?  Kiek gamins mano jėgainė? Kur montuoti elektrinę – ant stogo ar žemės? Ar saulės elektrinė atsiperka? Kada atsiperka saulės elektrinė? Kiek kainuoja įsirengti saulės elektrinę?

Modeliuodami Saulės elektrines naudojame profesionalią programinę įrangą, todėl mūsų patarimas dėl tinkamiausio Jums varianto bus įrodytas moksliniais skaičiavimais – modeliavimais.

Saulės elektrinių projektavimas

Padėsime susigaudyti biurokratinėje rutinoje

„Kur kreiptis dėl saulės elektrinės savo poreikiams? Kiek kainuoja gamybos leidimas? Ar reikia statybos leidimo? Ar reikia VEI pažymos?“

Sertifikuoti Solet Technics projektų vadovai padės sutvarkyti visus dokumentinius formalumus, Jums tereikia parašyti įgaliojimą ir galėsite skirti laiką savo įprastiems reikalams.

Saulės elektrinė "iki rakto"

Įrengsime saulės elektrinę taip, lyg statyme sau

„Kaip pritvirtinti saulės modulius prie stogo? Kaip pajungti saulės jėgainę į namo elektros tinklą? Kaip priduoti elektrinę VEI?“

Sertifikuoti, ilgą patirtį turintys Solet Technics montuotojai ir elektrikai-inžinieriai padės sklandžiai įsirengti elektrinę, pasidalins gerosiomis praktikomis ir padės išvengti brangiai kainuojančių klaidų.
Saulės modulių gamintojas – UAB Precizika Metrology (nuo 2011 m.)

Saulės jėgainių priežiūra

Užtikrinsime, kad Jūsų Saulės elektrinė neštų didžiausią naudą

„Kaip prižiūrėti saulės jėgainę? Ar reikia fotovoltinius modulius valyti nuo sniego? Kaip sužinoti, ar mano elektrinė galėtų dirbti geriau?“ 

Tikime ilgalaike draugyste, todėl rūpinamės mumis pasitikėjusiais pirkėjais ir po elektrinės įrengimo. Elektros energijos gamyba priklauso nuo daugybės veiksnių, tad padėsime pasiekti geriausių rezultatų.

KODĖL SOLET TECHNICS?

Ilgametė patirtis

Įrengėme daugiau nei 5 MW galios elektrinių, įgyvendiname unikalius, sudėtingus projektus. Mėgstame ir norime iššūkių!
Kokybė ir profesionalumas – tai apie mus.

TIK A KLASĖS PRODUKCIJA

Lietuviški saulės moduliai

Lietuviški saulės moduliai

Saulės modulius gaminame Lietuvoje, savo gamykloje, todėl  visiškai atsakome už produkto kokybę, ilgaamžiškumą, galime suteikti likvidžią, realią garantiją. Pelnėme Lietuvos Metų gaminio medalį.

Saulės jėgainė iki rakto

Saulės elektrinės įrengimo kaina, po sutarties pasirašymo, bus užfiksuota ir nesikeis. Jei projektą įsivertinome netiksliai – padengsime visas, dėl mūsų kaltės nenumatytas išlaidas.

ĮRENGSIME JŪSŲ ELEKTRINĘ IKI RAKTO.

SAULĖS ENERGETIKOS
NAUJIENOS