Pristatymas

Nemokamas prekių pristatymas Lietuvoje užsakymams nuo 2000,00 EUR. Į parduotuvę

Sudarykime sutartį, rezervuokime Jūsų elektrinės montavimo datą

Saulės elektrinės kaina - sumažėjo

Paslaugos

Viskas ko reikia įrengiant saulės elektrines

Gauti pasiūlymą
konsultuojame

Saulės baterija ar saulės modulis?

Išsklaidysime mitus ir abejones, susijusias su saulės elektrinių įranga.

„Kas yra saulės baterija? Ar saulės modulis ir saulės baterija yra tas pats? Kokios įrangos kaina geriausia? Kokia įranga veikia efektyviausiai?“

Šie klausimai – vos keli iš daugybės, į kuriuos mielai atsakysime. Kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių, neklaidžiokite, geriau susisiekite!

modeliuojame

Saulės elektrinės galios skaičiuoklė.

Parinksime būtent Jūsų poreikius atitinkantį Saulės jėgainės sprendimą.

Modeliuodami Saulės elektrines naudojame profesionalią programinę įrangą, todėl mūsų patarimas dėl tinkamiausio Jums varianto bus įrodytas skaičiavimais – modeliavimais.

projektuojame

Saulės elektrinių projektavimas.

Padėsime susigaudyti biurokratinėje rutinoje.

„Kur kreiptis dėl jėgainės savo poreikiams? Ar reikia statybos leidimo? Ar reikia Leidimo plėtoti?“

Sertifikuoti Solet projektų vadovai padės sutvarkyti visus dokumentinius formalumus, Jums tereikia parašyti įgaliojimą ir galėsite skirti laiką savo įprastiems reikalams.

parama

Jūsų asmeninė saulės elektrinė su APVA parama.

Svajojate apie nuosavą saulės elektrinę ant savo namo stogo? Dabar puiki proga tam pasiruošti!

Daugiau informacijos rasite mūsų puslapyje “Parama”.

irengimas

Saulės elektrinės “iki rakto”

Įrengsime saulės elektrinę taip, lyg statytume sau.

„Kaip pritvirtinti saulės modulius (baterijas) prie stogo? Kaip pajungti saulės jėgainę į namo elektros tinklą? Kaip priduoti elektrinę VEI?“

Sertifikuoti, ilgą patirtį turintys Solet montuotojai ir elektrikai-inžinieriai padės sklandžiai įsirengti elektrinę, pasidalins gerosiomis praktikomis ir padės išvengti brangiai kainuojančių klaidų.

priziurime

Saulės jėgainių priežiūra

Užtikrinsime, kad Jūsų Saulės elektrinė neštų didžiausią naudą.

„Kaip prižiūrėti saulės jėgainę? Ar reikia fotovoltinius modulius valyti nuo sniego? Kaip sužinoti, ar mano elektrinė galėtų dirbti geriau?”

Tikime ilgalaike draugyste, todėl rūpinamės mumis pasitikėjusiais pirkėjais ir po elektrinės įrengimo. Elektros energijos gamyba priklauso nuo daugybės veiksnių, tad padėsime pasiekti geriausių rezultatų.

ilgamete-patirtis

ILGAMETĖ PATIRTIS

Įrengėme daugiau nei 15 MW galios elektrinių, įgyvendiname unikalius, sudėtingus projektus. Įmonių grupės (MG AB Precizika) patirtis yra virš 50 metų, kuri mums leidžia Jums pasakyti, kad kokybė ir profesionalumas – tai apie mus.

a-klase

TIK A KLASĖS PRODUKCIJA

Visiškai atsakome už produkto kokybę, ilgaamžiškumą, galime suteikti likvidžią, realią garantiją.

jegaine-iki-rakto

SAULĖS JĖGAINĖS IKI RAKTO

Saulės jėgainės įrengimo kaina, po sutarties pasirašymo, bus užfiksuota ir nesikeis. Jei projektą įsivertinome netiksliai – padengsime visas, dėl mūsų kaltės nenumatytas išlaidas.

jegaine-issimoketinai-01

SAULĖS JĖGAINĖ IŠSIMOKĖTINAI

Suteiksime lanksčias mokėjimo sąlygas.
Pirkite saulės jėgainę išsimokėtinai ir įdarbinkite savo pinigus jau dabar!

LT-produkcija

LIETUVIŠKAS PREKĖS ŽENKLAS

Įmonių grupė bene dešimetį gamino saulės modulius Lietuvoje - įgijome Lietuvos metų gaminio medalį.

apdovanojimai

SOLET APDOVANOJIMAI

Pagal finansinių rodiklių vertinimą - TOP įmonė. Metų gaminio apdovanojimai.

Privalumai

 • Saulės elektrinės įrengimas – svarus Jūsų žingsnis tvaresnės aplinkos link.
 • Saulės jėgainė sumažins išlaidas elektros energijai
 • Jūsų nekilnojamojo turto vertė išaugs.

Populiariai (ir iš tiesų klaidingai) vadinami „saulės baterijomis“, saulės moduliai sezono metu sugeneruos visiems metams reikiamą elektros energijos kiekį. Žinoma, tam būtina tinkamai parinkti saulės elektrinės galią, kuri priklauso nuo suvartojamos elektros energijos kiekio. Nors kai kuriems būsimiems pirkėjams neramu, ar Lietuvoje pakanka saulės, galime nuraminti: kovo-rugsėjo mėnesiais saulės moduliai gauna pakankamai saulės šviesos, kad sukauptos energijos užtektų metams.

Saulės elektrinės pasirinkimas

UAB Solet gali įrengti bet kokios galios saulės elektrines – mūsų asortimentas pritaikytas tiek individualių namų, tiek verslo subjektų poreikiams.
Jūsų patogumui siūlome ir „viskas įskaičiuota“ saulės elektrinių komplektus. Pasirinkus bet kurį komplektą, Jums nereikės rūpintis atskiromis įrangos dalimis ir saulės elektrinės įrengimu: profesionali mūsų montuotojų komanda sumontuos jėgainę ant Jūsų stogo ar ant žemės.

Saulės elektrinės – mūsų išskirtinumai

Solet siūlo išskirtinės kokybės, Lietuviško prekės ženklo produkciją – už saulės elektrinės įrengimo ir veikimo kokybę atsakome nuo A iki Z. Mūsų saulės moduliai yra pelnę Lietuvos Metų gaminio medalį.

Parduodame geriausių pasaulio gamintojų saulės modulius (Tier1 bloomberg). Prieš instaliavimą juos galime patikrinti savo gamykloje, taip užtikrindami, kad teikiame aukščiausios kokybės įrangą.

Mes – viena seniausių saulės energetikos įmonių Lietuvoje. Nuo 2011 m. įrengėme tūkstančius elektrinių fiziniams ir juridiniams asmenims. Didžiuojamės galėdami pasiūlyti nestandartinius sprendimus – individualų dizainą, projektavimą ir visas kitas, reikalingas paslaugas už gerą kainą. Po įrengimo – rūpinamės, kad Jūsų saulės elektrinės ilgus metus veiktų kaip įmanoma efektyviai.

Saulės baterijos kaina

Nusprendus įsirengti „saulės baterijas“, t.y, saulės modulius, svarbu žinoti Jūsų poreikius atitinkantį įrangos galingumą. Šalia kitų veiksnių, saulės elektrinės kainą didžiąja dalimi lemia įrengiamos elektrinės galia. Ją apskaičiuojame pagal jūsų vidutinį elektros energijos sunaudojimą. Preliminariai sužinoti Jums tinkamą galingumą padės mūsų puslapyje esantis skaičiuotuvas. Jeigu ketinate įrengti ir kaupimo įrenginius, siūlome plačiau paskaityti čia.

Sužinokite apie savo elektrinę

Pasinaudokite saulės elektrinės skaičiuokle:

  Susisiekite su mumis

  Nemokama saulės elektrinės konsultacija

  Atsiliepimai

  Solet atsiliepimai 5 žvaigždutės

   

  Noriu padėkoti įmonei Solet Technics, kurią rekomendavo draugai, ačiū vadybininkui Andriui, kuris nuosekliai ir aiškiai viską paaiškino, paruošė ir įformino dokumentus paramai gauti ir kitus klausimus susijusius su elektrinės užregistravimu. Montavimo darbus atliko irgi šauni kompanija, ačiū jiems. Esame labai dėkingi šiai įmonei, kuri viską atliko greitai ir kokybiškai. Rekomenduoju.

  Patirties data: 2023 m. kovas

  Birutė J.
  Privatus klientas

  Solet atsiliepimai 5 žvaigždutės

   

  Verta pasitikejimo, kompetencija nekelia abejoniu, gera komunikacija nuo patarimo iki saules elektines irengimo, darbai atlikti profesonaliai, labai dziaugiuosi Solet Technics pasirinkimu, ju darbu ir požiuriu i klienta.

  Patirties data: 2023 m. balandis

  Dainius K.
  Privatus klientas

  Solet atsiliepimai 5 žvaigždutės

   

  Viskas sklandžiai ir aiškiai, pristatymas greitas. Jokiu priekaištu ! Rekomenduoju

  Patirties data: 2023 m. birželis

  Artūras S.
  Privatus klientas

  Solet atsiliepimai 5 žvaigždutės

   

  Liuks firma, operatyviai dirba. Nupirktas Invertorius 3x-Pro-20 , bet smart meter DTSU666 buvo pirktas Lenkijoje, jis niekaip nedirbo su Inverteriu, kol nenupirkome lygiai toki pat bet Solax patvirtintą iš Solet firmos, kuris iškarto pradėjo veikti kaip reikia. Išvada neapsigaukit pirkdami iš Lenkų. Mūsų rezultatas minus 100 eurų ir sugaištas laikas.

  Patirties data: 2023 m. gegužė

  New World Security systems
  Verslo klientas

  Solet atsiliepimai 5 žvaigždutės

   

  Labai džiaugiuosi, kad pasirinkau UAB Solet Saulės elektrinės įrengimo projekte. Ši įmonė išsiskyrė profesionalumu ir atsakingumu visais projekto etapais.

  Jų darbuotojai ne tik akylai valdė projektą, bet ir suteikė vertingus patarimus dėl projektavimo ir įrengimo greičio, kurie labai pagelbėjo. Jie visada buvo pasiruošę atsakyti į mūsų klausimus ir suteikė aiškius ir suprantamus atsakymus.

  Ypač norėčiau išryškinti jų paslaugų teikimą susijusį su dokumentų rengimu APVA kompensacijos gavimui bei Projektų vadovę Jurgitą. Ji ne tik padėjo valdyti mūsų saulės elektrinės įrengimo procesą, bet ir profesionaliai tvarkė visus reikiamus formalumus, suteikdama mums ramybę ir užtikrinant, kad viskas vyktų sklandžiai.

  Rekomenduočiau UAB Solet ne tik kaip patikimą saulės elektrinių įrengimo partnerį, bet ir kaip kompetentingą konsultantą visais energijos projektų klausimais. Jie tikrai nusipelno viso pagyrimo už savo darbą ir nuoširdumą klientų poreikiams tenkinti. Ačiū Jums!

  Patirties data: 2023-10-08

  Aleksas P.
  Privatus klientas

  Labai šauni kompanija, saulės elektrinę pastatė laiku ir kokybiškai. Vyrai dirba labai atsakingai, reaguoja į pastabas, patarė naudingiausią variantą. Elektrinės pagalba elektra kainuoja beveik tris kartus mažiau. Beje už elektrą pigiau moku elektrinės pastatymo vietoje ir bute – mieste. Vadybininkė paruošė ir įformino dokumentus paramai gauti ir kitus susijusius su elektrinės užregistravimu. Atsiskaitymo sąlygos taip pat palankios. Žodžiu jeigu nusprendėte įsigyti saulės elektrinę rekomenduoju šią kompaniją.

  Mindaugas J.
  KOKYBIŠKA IR SERTIFIKUOTA

  MŪSŲ SIŪLOMA ĮRANGA

  Tik mūsų atstovaujamų gamintojų įranga, kuria mes pasitikime

  SAULĖS ELEKTRINĘ ĮSIRENGSITE PATYS?

  Įsigykite įrangą mūsų e. parduotuvėje ir gaukite profesionalią konsultaciją

  Jei įsigysite įrangą iš mūsų e. parduotuvės – pristatysime ją laiku, už patrauklią kainą, suteiksime pirminę konsultaciją įrengimo klausimais.

  Įsigyti dabar
  spec pasiulymas
  saules-elektrine-issimoketinai

  SAULĖS ELEKTRINĖ IŠSIMOKĖTINAI

  Tai itin konkurencingas finansinis sprendimas su nedidelėmis, “žaliomis” palūkanomis. Išskaidykite saulės elektrinės kainą į mažas dalis ir mokėkite iki 120 mėnesių.

  Gauti pasiūlymą
  valstybes-parama-01

  VALSTYBĖS
  PARAMA

  Gaukite iki 3230 eurų APVA paramą nuosavos saulės jėgainės, iki 10 kW galios įsirengimui. Sumažinsite saulės elektrinės kaina bent 35%!

  Daugiau
  namas saules elementai aeronamai solet technics irengta saules elektrine
  DUK

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Efektyviausiai saulės elektrinės veikia nuo kovo iki rugsėjo mėnesio. Būtent šiuo sezono metu yra sukaupiama visa reikiama elektros energija likusiam laikotarpiui su mažiau saulės šviesos. Žinoma, saulės elektrinės veikia ir žiemą, tačiau ne taip efektyviai. Žiemą įprastai yra naudojama ESO tinkluose sukaupta elektros energija (energija kaupiama du metus).

  Viso sprendinio kaina priklauso nuo šių esminių faktorių:

  1. Pasirinktos įrangos – saulės fotovoltinių modulių, galios keitiklių (inverterių), konstrukcijos tipo;
  2. Bendros saulės elektrinės galios (kuo didesnės galios saulės elektrinė įrengiama – tuo vieno įrengto kilovato kaina yra mažesnė);
  3. Sprendinio sudėtingumo.

  Pavyzdžiui, įrengti saulės elektrinę ant čerpinio stogo yra brangiau, lyginant su skardiniu stogu. Įrengti saulės baterijas vietoje stogo dangos (arba fasade) yra brangiau, lyginant su standartiniu, lygiagrečiu stogo dangai įrengimu. Pasirenkant europietiškos kilmės įrangą – sprendinys dažniausiai yra brangesnis, lyginant su azijos gamintojų sprendimais.

  Tiksli saulės jėgainės įrengimo kaina yra skaičiuojama individualiai, užpildžius užklausą mūsų puslapyje.

  Žiūrėti visus

  Naujienos

  Saulės jėgainės gali būti įrengiamos ir žiemą, apie ką verta pagalvoti?

  Nors nuo 2024 metų pradžios tarifai gaminantiems vartotojams už naudojimosi elektros tinklais paslaugas ir padidėjo,  dabar vis dar yra geriausias metas pradėti įsirenginėti saulės elektrines….

  2024-01-10

  Parama saulės elektrinės įrengimui ūkininkams ir mažoms įmonėms

  Tai unikali galimybė gauti saulės elektrinės įrengimo paramą. Šiuo projektu skatinama didinti atsinaujinančios energijos išteklius bei padėti ūkininkams bei mažoms įmonėms įsirengti saulės elektrines. Šio…

  2023-12-07

  Paskola saulės elektrinei

  Paskola saulės elektrinei gali būti puikus finansinis įrankis, leidžiantis jums įrengti saulės elektrinę be pradinio kapitalo ir nedelsiant pradėti taupyti. Tai yra pravartu, norint sumažinti…

  2023-10-18

  Saulės baterijos, energijos kaupikliai – ką reikia žinoti?

  Elektros energijos kaupikliai gali padėti dar labiau sutaupyti, turėti elektros energiją, kai skirstymo operatoriaus tinkle šios nėra. Būsto išlaidoms vis didėjant gyventojai galvoja apie priemones,…

  2023-10-13

  Mus rekomenduoja

  Skaityti
  solet atsiliepimai